|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
To dalej w tym tygodniu powinno być lepiej i tak Arsenal-Bolton X/1 2poziom Liverpool-West Brom X/1 2poziom Anderlecht-Mouscron X/1 2poziom Brugge-Gent X/1 2 poziom Lyon-Monaco X/1 2 poziom Barcelona-Espanyol X/1 2 poziom Real M-Osasuna X/1 2 poziom La Coruna-Real Valla X/1 2 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy ktoś próbował może grać progresją na 1/2 czy 2/1, czyli tam gdzie są najwyższe kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Arsenal-Bolton X/1 2poziom Liverpool-West Brom X/1 2poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +32.40 Anderlecht-Mouscron X/1 2poziom Brugge-Gent X/1 2 poziom Lyon-Monaco X/1 2 poziom Barcelona-Espanyol X/1 2 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +31.60 Real M-Osasuna X/1 2 poziom La Coruna-Real Valla X/1 2 poziom W sumie jestem dalej 63.50 na minusie(w tym tygodniu 64 wydałem i 64 wygrałem),ale wszystko jest na dobrej drodze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Czy ktoś próbował może grać progresją na 1/2 czy 2/1, czyli tam gdzie są najwyższe kursy?[/qb] Na wybrane mecze się nie opłaca jak chcesz grać to na jedną kolejkę danej ligi(najlepiej na wszyskie ligi)szkoda że nie ma w expekcie 2z10 trafić 2 mecze i jest niezły przelicznik spróbuj na single po 50 gr.w expekcie w końcu to nie majątek.Zaczynasz od Niemieckiej o 15.30 i kończysz na Francuskiej i Belgijskiej w sobotę ja z tym skończyłem bo jednak do tej progresji trzeba mieć dużo szczęścia.Zyczę powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Sturm Graz-Salzburg x/1 3poziom Austria W-Karnten x/1 2poziom Juventus-Parma x/1 2poziom Inter- Chievo x/1 2poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Sturm Graz-Salzburg x/1 3poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 46.80 Austria W-Karnten x/1 2poziom Juventus-Parma x/1 2poziom Inter- Chievo x/1 2poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 31.20 W tym tygodniu wydałem na gre -36zł. a wygrałem +78zł. w sumie po miesiącu gry jestem -21.50zł. Wyższe wygrane przychodzą od 5 poziomu , ale na to muszę jeszcze poczekać teraz dodam kilka zespołów,które mam zapisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Wisła-Kszo x/1 1 poziom Arsenal-Sunderland x/1 3 poziom Anderlecht-Genk x/1 3 poziom FC Brugge-Mouscron x/1 3 poziom Real M-Alaves x/1 3 poziom La Coruna-Santander x/1 3 poziom Juventus-Como x/1 3 poziom Roma-Udinese x/1 1 poziom Teraz powinno już część drużyn wejść, ale gdzie tam 8 poziom to dopiero 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Po zeszłym tygodniu jestem 103.50 na minusie ale na koniec sezonu wszystko będzie ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
To gramy dalej a więc tak: Austria W- Salzburg x/1 3 poziom Anderlecht -Mons x/1 4 poziom Lyon -Auxerre x/1 3 poziom Inter -Juventus x/1 3 poziom Bayer L - Kaiserslauten x/1 2 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Austria W- Salzburg x/1 3 poziom Anderlecht -Mons x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 78.30 Lyon -Auxerre x/1 3 poziom Inter -Juventus x/1 3 poziom Bayer L - Kaiserslauten x/1 2 poziom W tym tygodniu wydałem64zł a wygrałem78,30=+14.30 W sumie -89.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Wisła K- GKS x/1 2 poziom Arsenal - Blackburn x/1 4 poziom Real M -Villarreal x/1 4poziom Juventus -Udinese x/1 4 poziom Inter -Bologna x/1 4 poziom Feyenoord -Tilburg 1 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka: [qb]Wisła K- GKS x/1 2 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 31.20 Arsenal - Blackburn x/1 4 poziom Real M -Villarreal x/1 4poziom Juventus -Udinese x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 72.90 Inter -Bologna x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 70.20 Feyenoord -Tilburg 1 poziom[/qb] W tym tygodniu wydałem 85zła wygrałem174.30=89.30 W sumie jestem +10 gr. Hura jestem na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Manchester Utd.-Southapton x/1 1 poziom Austria W.-Sturm Graz x/1 4 poziom Lyon - Nice x/1 4 poziom La Coruna -Real M. x/1 4 poziom Bayer L- Stuttgart x/1 3 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka: [qb]ManchesterUtd.-Southapton x/11 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />19.50 Austria W.-Sturm Graz x/1 4 poziom Lyon - Nice x/1 4 poziom La Coruna -Real M. x/1 4 poziom Bayer L- Stuttgart x/1 3 poziom[/qb] W zeszłym tygodniu wydałem 71 zł a wygrałem 19.50= - 51.50 w sumie - 51 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Legia W.- Jaworzno x/1 1 poziom Arsenal -Newcastle x/1 5 poziom Austria W.- Admira x/1 5 poziom FC Brugge -Genk x/1 4 poziom PSV Ein. -Heerenveen x/1 1 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka: [qb]Legia W.- Jaworzno x/1 1 poziom Arsenal -Newcastle x/1 5 poziom Austria W.- Admira x/1 5 poziom FC Brugge -Genk x/1 4 poziom PSV Ein. -Heerenveen x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 19.50 [/qb] W zeszłym tyg.wydałem 82 zł.a wygrałem 19.50= - 62,50zł. W sumie jestem na minusie 114zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
W tym tygodniu tak Arsenal-Tottenham x/1 6 poziom Lyon-Bordeaux x/1 5 poziom Real M.-S. Sebast. x/1 5 poziom La Coruna - Barcelona x/1 5 poziom Roma -Inter x/1 3 poziom Bayer L-Monchengladbach x/1 4 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka: [qb]W tym tygodniu tak Arsenal-Tottenham x/1 6 poziom Lyon-Bordeaux x/1 5 poziom Real M.-S. Sebast. x/1 5 poziom La Coruna - Barcelona x/1 5 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 122.85 Roma -Inter x/1 3 poziom Bayer L-Monchengladbach x/1 4 poziom[/qb] w zeszłym tyg. wyd.151 a wyg 122.85= -28.15 W sumie jestem do tyłu 142.15zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Legia -Lubin x/1 2 poziom Austria-Sturm Graz x/1 6 poziom FC Brugge-Lierse x/1 5 poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Oryginalnie wysłał Milka: [qb]Legia -Lubin x/1 2 poziom Austria-Sturm Graz x/1 6 poziom FC Brugge-Lierse x/1 5 poziom[/qb] W zeszłym tygodniu wydałem 75 zł. w sumie jestem do tyłu 217.15 zł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka