Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#21636 21/09/2002 01:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
To dalej w tym tygodniu powinno być lepiej i tak
Arsenal-Bolton X/1 2poziom
Liverpool-West Brom X/1 2poziom
Anderlecht-Mouscron X/1 2poziom
Brugge-Gent X/1 2 poziom
Lyon-Monaco X/1 2 poziom
Barcelona-Espanyol X/1 2 poziom
Real M-Osasuna X/1 2 poziom
La Coruna-Real Valla X/1 2 poziom

Bonus: Unibet
#21637 23/09/2002 01:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy ktoś próbował może grać progresją na 1/2 czy 2/1, czyli tam gdzie są najwyższe kursy?

#21638 25/09/2002 03:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Arsenal-Bolton X/1 2poziom
Liverpool-West Brom X/1 2poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +32.40
Anderlecht-Mouscron X/1 2poziom
Brugge-Gent X/1 2 poziom
Lyon-Monaco X/1 2 poziom
Barcelona-Espanyol X/1 2 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +31.60
Real M-Osasuna X/1 2 poziom
La Coruna-Real Valla X/1 2 poziom
W sumie jestem dalej 63.50 na minusie(w tym tygodniu 64 wydałem i 64 wygrałem),ale wszystko jest na dobrej drodze.

#21639 25/09/2002 03:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Czy ktoś próbował może grać progresją na 1/2 czy 2/1, czyli tam gdzie są najwyższe kursy?[/qb]
Na wybrane mecze się nie opłaca jak chcesz grać to na jedną kolejkę danej ligi(najlepiej na wszyskie ligi)szkoda że nie ma w expekcie 2z10 trafić 2 mecze i jest niezły przelicznik spróbuj na single po 50 gr.w expekcie w końcu to nie majątek.Zaczynasz od Niemieckiej o 15.30 i kończysz na Francuskiej i Belgijskiej w sobotę ja z tym skończyłem bo jednak do tej progresji trzeba mieć dużo szczęścia.Zyczę powodzenia.

#21640 27/09/2002 17:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Sturm Graz-Salzburg x/1 3poziom
Austria W-Karnten x/1 2poziom
Juventus-Parma x/1 2poziom
Inter- Chievo x/1 2poziom

#21641 30/09/2002 12:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Sturm Graz-Salzburg x/1 3poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 46.80
Austria W-Karnten x/1 2poziom
Juventus-Parma x/1 2poziom
Inter- Chievo x/1 2poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 31.20
W tym tygodniu wydałem na gre -36zł.
a wygrałem +78zł.
w sumie po miesiącu gry jestem -21.50zł.
Wyższe wygrane przychodzą od 5 poziomu , ale na to muszę jeszcze poczekać teraz dodam kilka zespołów,które mam zapisane.

#21642 05/10/2002 03:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Wisła-Kszo x/1 1 poziom
Arsenal-Sunderland x/1 3 poziom
Anderlecht-Genk x/1 3 poziom
FC Brugge-Mouscron x/1 3 poziom
Real M-Alaves x/1 3 poziom
La Coruna-Santander x/1 3 poziom
Juventus-Como x/1 3 poziom
Roma-Udinese x/1 1 poziom
Teraz powinno już część drużyn wejść, ale gdzie tam 8 poziom to dopiero 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#21643 13/10/2002 22:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Po zeszłym tygodniu jestem 103.50 na minusie ale na koniec sezonu wszystko będzie ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21644 19/10/2002 13:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
To gramy dalej a więc tak:
Austria W- Salzburg x/1 3 poziom
Anderlecht -Mons x/1 4 poziom
Lyon -Auxerre x/1 3 poziom
Inter -Juventus x/1 3 poziom
Bayer L - Kaiserslauten x/1 2 poziom

#21645 20/10/2002 04:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Austria W- Salzburg x/1 3 poziom
Anderlecht -Mons x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 78.30
Lyon -Auxerre x/1 3 poziom
Inter -Juventus x/1 3 poziom
Bayer L - Kaiserslauten x/1 2 poziom
W tym tygodniu wydałem64zł a wygrałem78,30=+14.30
W sumie -89.20

#21646 26/10/2002 13:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Wisła K- GKS x/1 2 poziom
Arsenal - Blackburn x/1 4 poziom
Real M -Villarreal x/1 4poziom
Juventus -Udinese x/1 4 poziom
Inter -Bologna x/1 4 poziom
Feyenoord -Tilburg 1 poziom

#21647 28/10/2002 01:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:
[qb]Wisła K- GKS x/1 2 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 31.20
Arsenal - Blackburn x/1 4 poziom
Real M -Villarreal x/1 4poziom
Juventus -Udinese x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 72.90
Inter -Bologna x/1 4 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 70.20
Feyenoord -Tilburg 1 poziom[/qb]
W tym tygodniu wydałem 85zła wygrałem174.30=89.30
W sumie jestem +10 gr.
Hura jestem na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21648 01/11/2002 20:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Manchester Utd.-Southapton x/1 1 poziom
Austria W.-Sturm Graz x/1 4 poziom
Lyon - Nice x/1 4 poziom
La Coruna -Real M. x/1 4 poziom
Bayer L- Stuttgart x/1 3 poziom

#21649 09/11/2002 17:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:
[qb]ManchesterUtd.-Southapton x/11 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />19.50
Austria W.-Sturm Graz x/1 4 poziom
Lyon - Nice x/1 4 poziom
La Coruna -Real M. x/1 4 poziom
Bayer L- Stuttgart x/1 3 poziom[/qb]
W zeszłym tygodniu
wydałem 71 zł a wygrałem 19.50= - 51.50
w sumie - 51 zł

#21650 09/11/2002 17:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Legia W.- Jaworzno x/1 1 poziom
Arsenal -Newcastle x/1 5 poziom
Austria W.- Admira x/1 5 poziom
FC Brugge -Genk x/1 4 poziom
PSV Ein. -Heerenveen x/1 1 poziom

#21651 16/11/2002 15:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:
[qb]Legia W.- Jaworzno x/1 1 poziom
Arsenal -Newcastle x/1 5 poziom
Austria W.- Admira x/1 5 poziom
FC Brugge -Genk x/1 4 poziom
PSV Ein. -Heerenveen x/1 1 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 19.50
[/qb]
W zeszłym tyg.wydałem 82 zł.a wygrałem 19.50=
- 62,50zł.
W sumie jestem na minusie 114zł.

#21652 16/11/2002 16:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
W tym tygodniu tak
Arsenal-Tottenham x/1 6 poziom
Lyon-Bordeaux x/1 5 poziom
Real M.-S. Sebast. x/1 5 poziom
La Coruna - Barcelona x/1 5 poziom
Roma -Inter x/1 3 poziom
Bayer L-Monchengladbach x/1 4 poziom

#21653 23/11/2002 11:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:
[qb]W tym tygodniu tak
Arsenal-Tottenham x/1 6 poziom
Lyon-Bordeaux x/1 5 poziom
Real M.-S. Sebast. x/1 5 poziom
La Coruna - Barcelona x/1 5 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 122.85
Roma -Inter x/1 3 poziom
Bayer L-Monchengladbach x/1 4 poziom[/qb]
w zeszłym tyg. wyd.151 a wyg 122.85= -28.15
W sumie jestem do tyłu 142.15zł

#21654 23/11/2002 11:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Legia -Lubin x/1 2 poziom
Austria-Sturm Graz x/1 6 poziom
FC Brugge-Lierse x/1 5 poziom

#21655 30/11/2002 19:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Quote
Oryginalnie wysłał Milka:
[qb]Legia -Lubin x/1 2 poziom
Austria-Sturm Graz x/1 6 poziom
FC Brugge-Lierse x/1 5 poziom[/qb]
W zeszłym tygodniu wydałem 75 zł.
w sumie jestem do tyłu 217.15 zł.

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1