brak mi wielu cech ..."> brak mi wielu cech ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#21667 30/08/2002 22:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
od pewnego czasu dochodze do wniosku, ze na na obstawianiu nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak mi wielu cech prawdziwego typera .. znalazlem dla siebie pewne wyjscie, a jest nim obstawianie surebet'ow .. czy na forum jest ktos kto sie tym zajmuje na powaznie ?

Bonus: Unibet
#21668 30/08/2002 22:19
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Poszukaj chwilke a zobaczysz ze na forum jest juz taki temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21669 30/08/2002 23:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał 11016266:
[qb]od pewnego czasu dochodze do wniosku, ze na na obstawianiu nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak mi wielu cech prawdziwego typera .. znalazlem dla siebie pewne wyjscie, a jest nim obstawianie surebet'ow .. czy na forum jest ktos kto sie tym zajmuje na powaznie ?[/qb]
Nie wiem na ile powaznie sie tym zajmuje w Twojej ocenie ale od jakiegos czasu zarabiam na surebetach. W tej chwili wlozylem troche kasy w zaklad o ktorym pisalem w temacie surebet na dzis czy jakos tak.

Surebety krotkoterminowe tez mnie interesuja.

Wojtek


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1