|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
od pewnego czasu dochodze do wniosku, ze na na obstawianiu nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak mi wielu cech prawdziwego typera .. znalazlem dla siebie pewne wyjscie, a jest nim obstawianie surebet'ow .. czy na forum jest ktos kto sie tym zajmuje na powaznie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Poszukaj chwilke a zobaczysz ze na forum jest juz taki temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał 11016266: [qb]od pewnego czasu dochodze do wniosku, ze na na obstawianiu nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak mi wielu cech prawdziwego typera .. znalazlem dla siebie pewne wyjscie, a jest nim obstawianie surebet'ow .. czy na forum jest ktos kto sie tym zajmuje na powaznie ?[/qb] Nie wiem na ile powaznie sie tym zajmuje w Twojej ocenie ale od jakiegos czasu zarabiam na surebetach. W tej chwili wlozylem troche kasy w zaklad o ktorym pisalem w temacie surebet na dzis czy jakos tak. Surebety krotkoterminowe tez mnie interesuja. Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka