Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
connor #2172055 17/03/2008 21:13
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Experto
laugh na pewno kolega? tongue
Ja zony nie mam to by mnie to waliło...

A gadulimy co ma zrobic kumpel jak mu poradzic.

Bonus: Unibet
connor #2172056 17/03/2008 21:14
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
laugh na pewno kolega? tongue

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl hura

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe hura
dobrze prawisz piwo

jaszur #2172057 17/03/2008 21:15
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
I chyba tymczasowe zaplacenie bedzie najmniej problemowym rozwiazaniem...

Drogo wyniesie go ta chwila slabosci... tongue

Eska #2172058 17/03/2008 21:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
niech zaproponuje zonie trojkat z ta laska co juz ma film wink smile a pozniej to juz samo poleci jak sie zonce spodoba grin

AGASSI #2172059 17/03/2008 21:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Experto
laugh na pewno kolega? tongue

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl hura

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe hura
dobrze prawisz piwo

jak nigdy zgadzam sie z Experto. piwo

connor #2172061 17/03/2008 21:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Experto
laugh na pewno kolega? tongue

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl hura

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe hura

uważam dokładnie tak samo. dobrze wiedzieć, ze choć czasem życie bywa sprawiedliwe. puke na frajera, który zdradza swoją żone

Stalion #2172064 17/03/2008 21:17
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Stalion
I chyba tymczasowe zaplacenie bedzie najmniej problemowym rozwiazaniem...

Drogo wyniesie go ta chwila slabosci... tongue

Nom wlasnie, drogo..

jaszur #2172066 17/03/2008 21:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Moze sie pocieszyc tym ze senator z USA placil po 14 tys dolarow za wizyte u dziwki wink

Teraz tez ma przejebane bo zona sie dowiedziala i caly narod. A koles zawsze walczyl z prostytucja laugh

Ludzie maja naprawde naj.ebane w tych glowach

jaszur #2172067 17/03/2008 21:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
po co sie taki jeden z drugim wiaza z Kobieta, jak pozniej zdradzaja puke

Eska #2172069 17/03/2008 21:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Jaszur to moze zona wynajela kogos zeby go sledzili ? laugh laugh laugh

polskignom #2172072 17/03/2008 21:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Experto
laugh na pewno kolega? tongue

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl hura

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe hura
dobrze prawisz piwo

jak nigdy zgadzam sie z Experto. piwo


Gnomie a jak pisalem to samo w temacie 'zegnajcie' to mnie wyzywales wink

Mowiles ze tak nie jest to ja sobie wymyslam takie historie. A tutaj masz na talerzu jedna z zycia w PL i druga z zycia w USA. Senator szanowany zonka. Koles walczy z prostytucja obnosi sie ze swoja 'rodzinnoscia' itd a za uszami ma wiecej niz kazdy inny.

A jak mowilem ze maja zonby tylko do obiadkow i jak jest mozliwosc to ida w bok to oczywiscie mowie glupoty laugh

Eska #2172075 17/03/2008 21:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wez Eska przeczytaj tamten temat jeszcze raz i tutaj zabierz glos.

puke na to, co mowiles i puke na to, co robia te bezmozgi.

Mam swoje wartosci, ktorych sie trzymam i one znaczaco odbiegaja od Twojego zdania i od zachowania tych baranow.

PS. nie wyzywalem.

polskignom #2172079 17/03/2008 21:28
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
OK ludzie , dzwonilem , pytalem sie i juz sprawa jest rozwiazana i juz opisuję ..

polskignom #2172082 17/03/2008 21:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by polskignom
Wez Eska przeczytaj tamten temat jeszcze raz i tutaj zabierz glos.

puke na to, co mowiles i puke na to, co robia te bezmozgi.

Mam swoje wartosci, ktorych sie trzymam i one znaczaco odbiegaja od Twojego zdania i od zachowania tych baranow.

PS. nie wyzywalem.

No przeciez ja tam caly czas pisalem na co ty teraz <zyga> wink

Mowilem ze ludzie sa tak zaklamani ze nie potrafia sie przyznac. Robia z siebie ludzi jakimi nie sa zeby tylko sie pokazac.

A jak maja szanse to ida w bok. I tak jest widac na przykladach. Jak nie maja szansy to nie ida w bok bo nie maja szansy.

Ja tez gardze takimi ludzmi jak tez tym ze ktos sie zeni a chce chodzic na boki. On juz to wie jak w momencia powiedzenia 'TAK' tylko poprostu wygodniej jest miec zone.

Ja nie mam nic do wolnego zycia. Preferuje takie ajak. Tylko ze tutaj chodzi o to ze ja sie nie zenie i nikogo nie oklamuje mam wolne zwiazki i jest spoko. Moj wybor ale jak ktos sie zeni a pozneij zdradza i wie doskonale ze bedzie to robil to jest smieciem dla mnie. Nie ma odwagi na zycie wolne bo chce miec zonke do ktorej zawsze moze wrocic. I o to mi chodzilo w tamtym temacie i caly czas to pisalem. Wiec widze ze zdanie masz podobne chociaz tam na mnie jechales wink

No ale ok zakonczmy. Co do tematu to nie ma wyjscia z tej sytuacji. Musi cos wybrac i tak zle i tak nie dobrze

Eska #2172096 17/03/2008 21:46
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Witam.

Kilka moich przemyśleń wobec tej sytuacji:

a/ Twój kolega już powinien walic na pocztę i zablokować całą

korespondencję na swój adres-z zastrzeżeniem jej osobistego

odbioru (ewentualnie na wynajętą skrzynkę pocztową).

Jako powód podać:wyjazd-bo ordynacja pocztowa przewiduje taką

możliwość.

b/ zasuwać z całą sprawą na policję-bo nie jest w Polsce

przestępstwem kryminalnym uprawiane seksu z "panienką" - ale

szantażowanie jest i tu bardzo łatwo organizatorów namierzyć po

lekkim "panienki" przyciśnięciu.

c/ czym szybciej kryminalni zrobią wjazd do tego przybytku aby

zdjąć zarówno "panienkę" jak i aparaturę do nagrywania tym

bardziej rosną szanse kolegi,że uciekający(wobec wpadki jednej

z osób w to zaangażowanych)szantażyści "pogubią dokumentację"...

d/ ponadto na 100% nie jest on jedynym szantażowanym

bo nagranym klientem tej "panienki" więc obaw o zemstę

szantażystów to za dużych miec kolega nie powinien...

e/adres kolegi nie wymagał żadnego śledzenia go-został spisany z

jego dokumentów przez "panienkę" gdy brał kąpiel przed lub po...

Pzdr.

Eska #2172100 17/03/2008 21:47
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
A wiec tak - zadzwonił i ich pojechał szantazystów, i po kilku h zadzwonili wczoraj ze da 8 stówek i bedzie po sprawie. No to w umowionym miejscu zostawił 800, gdzie znalazł filmik.
Z radosci poszedł sie napic. Wrocil wieczorem a ... zona trzymała filmik w reku.

Wystraszony usiadł na kanapie , zaczął się tłumaczyć, a żona wyjmuje 10 płyt.... swoich !!!!! I mu pokazuje jak zaplaciła sama za skoki w bok z facetami i byla szantazowana, 10 ply kupila za okolo 15 k.

W sumie doszli do wniosku ze zamiast kryć przed partnerem to mogli sie puszczac swobodnie a za kase wyremontowaliby mieszkanie. No i przytuleni ogladali wczoraj do nocy zamiast "Pasji" na jedynce te filmiki...
I po historii. Jaja jak berety wink

jaszur #2172107 17/03/2008 21:49
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Nie placcie zatem tylko od razu sie przyznawajcie przed zonami, kto wie czy nie zaoszczędzicie bardzo dużo wink

jaszur #2172110 17/03/2008 21:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
sa siebie warci.

jaszur #2172111 17/03/2008 21:50
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Dzieki tv za powazne przemyslenia, juz po klopocie , hehehe wink

jaszur #2172116 17/03/2008 21:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
smirk

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Green Arrow, 11kera11, forty, rafal08, alfa, Sensei, bukma, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1