Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#21803 18/09/2002 16:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
seneka ma racje ****a taki Luton gra z Mansfield który dostaje w dupe ostatnio regularnie i Luton przegrywa 2-3 do przerwy juz w******lajac 0-2 no to parodia juz kompletna.

Bonus: Unibet
#21804 18/09/2002 20:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
savio - ale z drugiej strony patrzac na to druzyna ktora dostaje ciagle w dupe kiedys zacznie wygrywac i sadze ze trzeba uwazac na takie mecze..natomiast Hull wyraznie wydawalo sie, ze zaczynaja grac, ze sie rozpedzaja a tu taka niespodzianka. Trudno sie mowi i sie zyje dalej.

#21805 18/09/2002 20:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
a dla mnie wygrana Mansfieldu nie jest wielkim zaskoczeniem, nawet sie odwazylem dac dwojke bez podporki i sie oplacilo (kurs prawie 6). jak juz mowilem wczesniej, MT ma beznadziejna obrone, ale gole strzelac potrafi, a druzyne Lutonu znali z ubieglego sezonu.

#21806 19/09/2002 03:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ty McKracken czy McDonald takie pierdoły ty sobie pisz ****a do Pani Domu albo pokaz tu scan kuponu.To jest straszne tak pisac po meczu.

#21807 19/09/2002 13:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Ty McKracken czy McDonald takie pierdoły ty sobie pisz ****a do Pani Domu albo pokaz tu scan kuponu.To jest straszne tak pisac po meczu.[/qb]
Droga Pani Domu!

Pisze do Was, aby podzielic sie swoim szczesciem: udalo mi sie trafic wynik po kursie 5,55......bla, bla, bla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
szczerze mowiac savio, wali mnie czy w to wierzysz czy nie. W moim poscie dziwilem sie tylko ze w meczu gdzie szanse byly dosc rowne, wiekszosc ludzi obstawiala tak niski kurs. Luton nie imponowal absolutnie niczym (raptem 2 remisy wiecej niz MT) wiec kurs w granicach 1,4 - 1,5 byl po prostu nie warty grania. Taka jest moja subiektywna opinia.
A ty savio zamiast rzucac mięchem moze bys nowo poslubiona zona sie zajal? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

(jednak) McKracken

#21808 19/09/2002 14:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Mili Państwo!!!
Bayern właśnie z_____ł mi kuponik na ładne AKO.
Przegrać u siebie - skandal.
Gdybym mieszkał w Monachium skoczyłbym z zadaszenia stadionu...
Ale na szczęście jestem w Polsce więc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bayern

#21809 19/09/2002 16:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
****na sugiyama, ****a i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21810 19/09/2002 21:48
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
ponownie tu jestem:D
pilkarze panatinaikosu za swoja c***owa gre. postawilem gola 2 i weszlo /0:1/ ale jako ze mialem watpliwa przyjemnosc ogladac 2 polowe tego meczu musze cos powiedziec na ten temat. ci zawodnicy albo poszli do bukow postawic na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo im sie cos po*******ilo z gra. myslalem ze mnie c*** strzeli patrzac co robia ci "zawodowcy" /podania do nikogo, podania do przeciwnika, brak podania/. to tylko niektore wypaczenia z ich gry, a bylo ich naprawde sporo. z taka gra to ja im dziekuje. ale swoja droga 2 weszla tak wiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na ich gre.

#21811 20/09/2002 01:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Besiktas 2-2,
dlaczego, dlaczwgo, pytam dlaczego?!!!!!!!!!!!!!!
Taki piekny wianusze meczy skopal.
Tak to przynajnmiej wszystko by wlazlo.

#21812 20/09/2002 01:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
To samo co poprzednik, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Beszitasz Sztambuł.

SLAV

#21813 20/09/2002 10:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Nieważne że przedemną już o tym było besiktas z_jeby niedorobione w dupę walone.
Musiałem sobie ulżyć ale 600 zł na chodniku nie leży i przez tych złamasów dalej nie leży, a mogło.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: besiktas

#21814 20/09/2002 12:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
Napisze krótko:
J*BANY anderlecht. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21815 20/09/2002 13:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
****ne Leeds ( dałem ze wygra 2 bramkami ).Jak
ktos ma pecha to i drewnianym kosciele mu na łeb cegła spadnie . Taki fajny kupon idzie w pizdu tylko przez Leeds.
SZKODA

#21816 20/09/2002 17:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Besiktas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Fenerbahce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dwie k.... tureckie !!!

#21817 22/09/2002 02:06
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Genk - ścierwo

#21818 22/09/2002 02:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Genk

#21819 22/09/2002 02:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: HSV za to ze nie chciało zremisowac od poczatku tego sezonu

#21820 23/09/2002 02:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dla szmaciarzy z Romy - kur.. zeby przegrac u siebie z beniaminkiem - miliarderzy

#21821 23/09/2002 02:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
****c Panucciego wg mnie to przez niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#21822 24/09/2002 00:25
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
iva majoli to dziwa je_bana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1