Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Ty McKracken czy McDonald takie pierdoły ty sobie pisz ****a do Pani Domu albo pokaz tu scan kuponu.To jest straszne tak pisac po meczu.[/qb]
Droga Pani Domu!
Pisze do Was, aby podzielic sie swoim szczesciem: udalo mi sie trafic wynik po kursie 5,55......bla, bla, bla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
szczerze mowiac savio, wali mnie czy w to wierzysz czy nie. W moim poscie dziwilem sie tylko ze w meczu gdzie szanse byly dosc rowne, wiekszosc ludzi obstawiala tak niski kurs. Luton nie imponowal absolutnie niczym (raptem 2 remisy wiecej niz MT) wiec kurs w granicach 1,4 - 1,5 byl po prostu nie warty grania. Taka jest moja subiektywna opinia.
A ty savio zamiast rzucac mięchem moze bys nowo poslubiona zona sie zajal? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
(jednak) McKracken