Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by lupus
Halo
mam grafiki w formacie pdf
jak zmienic je nas jpg i to szybko?

Nie wiem czy dziala http://www.download24.pl/plik,Advanced_PDF_to_JPG_converter.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
do photoshopa i sava as jpeg lub save for web jpeg z kompresja

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Witam mam pytanie czy robił ktoś formatowanie dysku na laptopie toshiba bo mam problem z wgraniem sterów i nie chce butowac z płyty

Dołączył: Aug 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 297
Originally Posted by ginciu
Witam mam pytanie czy robił ktoś formatowanie dysku na laptopie toshiba bo mam problem z wgraniem sterów i nie chce butowac z płyty

tak ,robilem , 0 problemow

Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czesc, wie ktos jak mozna w obrazku 'wylapac' ukryty w nim link ? ;]

w praktyce wyglada to tak:
jest obrazek na stronce (niezbyt duzy), gdzies w jego obszarze ukryty jest link na ktory musze czasem kliknac, tylko za cholere nie wiem jak go znalezc, a trzeba zrobic to jak najszybciej, ma ktos jakis pomysl ?

2)
czy ktos zna jakis dodatek/program do firefoxa ktory jest w stanie nagrywac sekwencje klawiszy i pozniej je odtwarzac ? mialobyc byc cos takiego

'do przodu' (ta strzalka na gorze;])
'wstecz' (jw.)
'wait 5 sec'
i to wszystko na petle, wazne jest jednak to, zebym mogl np gadac sobie na gadu (zeby nie uzywalo myszki tylko klawiszy).
ewentualnie zeby podpiac wstecz/do przodu na jakas kombinacje klawiszy

troche to zagmatfane ale mam nadzieje ze wiecie o co kamą wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by koczkodan
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc
musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by marzano
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić?

raczej jest to jakieś zwarcie USB, popatrz na wejscie, bo może tam jakieś druciki się powyginały... Możliwe że całe wejscie usb sie zwaliło. Sprawdź czy coś innego podłączonego w to miejsce spowoduje to samo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by AnJay
Originally Posted by marzano
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić?

raczej jest to jakieś zwarcie USB, popatrz na wejscie, bo może tam jakieś druciki się powyginały... Możliwe że całe wejscie usb sie zwaliło. Sprawdź czy coś innego podłączonego w to miejsce spowoduje to samo
Mozliwe ze zle podlaczyl przednie porty przewodami do plyty glownej i tak sie dzieje, musisz sprawdzic ten port jeszcze innym urzadzeniem pod USB i dac nam znac wink

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Witam, przeszukiwalem dzis internet szukajac porad w zakupie sprzetu - laptopa za ok 700 $ w USA. Znajomy jedzie do Stanow ale jest ciemny w tych sprawach i raczej nie kupi w sklepach intenetowych. Prosze o informacje w jakich sieciach handlowych czy sklepach hardware moge poszukac ciekawych ofert. Mile widzialbym tez konkretne linki do sklepow gdzie moglbym poszukac jakis promocji.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jaki programik mozecie polecic do kompresji [chyba nie pomylilem okreslen] plikow mp3 ? chodzi o kompresje z np 320kbps na 128vbr czy cos wink

i skoro juz jestesmy przy tym temacie to jaki 'bitrate' jest najlepszy do sluchania na wiezy (2 glosniki) i jednoczesnie do sluchania na telefonie SE k800i ?

pozdro

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
damn! jeszcze cos, moglbym ktos obcykane troche wiecej niz ja w wordzie zrobic mi cos takiego:

tabela, dwie kolumny ilosc wierszy powiedzmy 500
najwazniejsze jest to, zeby wklejajac dlugi tekst (powiedzmy 30 stron a4) w pole pierwsze tekst automatycznie rozchodzil sie na nastepne pola i tak az do zapelnienia wszystkich tym tekstem

ma to miec pozniej forme sciagi ;))

wiecie o co kaman ? ;]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
A musi być to w formie tabeli?
Jeżeli to jest zwykły tekst to wystarczy Format -> Kolumny -> Dwie/Trzy/Czery zależy ile potrzeba.
Do tego wyjustować, zmniejszyć marginesy do 0,5 mm i ściąga jak znalazł.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
pav nie musi byc tabela, ale byloby milo. Chodzi o to tez zeby te 30stron a4 samo sie rozlozylo na rownomierne czesci (chce pozniej zrobic z tego cos w stylu ksiazeczki ;])

pozdr

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Hmm, jak zrobisz kolumny to wyjdzie to samo tylko bez obramowania, które jeżeli chcesz możesz sobie narysować w wordzie. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
chce zlozyc kompa tanio. poszukuje glownie monitora, obudowy z zasilaczem, dysku, i grafiki (pci expres) . moze komus zbywaja jakies czesci:) krakow/stalowa wola

Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
Originally Posted by herkules
Originally Posted by koczkodan
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc
musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz?

SMC NETWORK

PROSZE JAKOBYS MOGŁ DŁOSOWNIE KROK PO KROKU CO MAM ROBIC I GXZIE KLIKAC ZEBY DZIAŁAŁ NET NA DRUGIM LAPTOPIE!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by koczkodan
Originally Posted by herkules
Originally Posted by koczkodan
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc
musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz?

SMC NETWORK

PROSZE JAKOBYS MOGŁ DŁOSOWNIE KROK PO KROKU CO MAM ROBIC I GXZIE KLIKAC ZEBY DZIAŁAŁ NET NA DRUGIM LAPTOPIE!!
dokladny model mi jest potrzebny. Wszystkich routerow nie ustawiałem smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
To ja może też pozwolę sobie zadać pytanie odnośnie routera i internetu w laptopie.

Sprawa wygląda tak, że do routera mam podpięty zwykły PC i laptopa. Net w PC działa be zarzutu. Jest jednak problem z lapem - przy każdorazowym włączeniu muszę od nowa konfigurować router na lapie i resetować kartę sieciową, dopiero wtedy net działa. Jeżeli to coś pomoże, to mam router Asmaxa.

Dodam tylko, że dzieje się tak tylko u mnie na stancji. Gdy podłączam lapa do routera np. u rodziców to tam wykrywa neta normalnie i nie trzeba ciągle powtarzać tej procedury z konfiguracją routera.

Ktoś może wie co może być tego przyczyną ? Jakieś rady ?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, burbon), 2,063 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,534
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1