|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Halo mam grafiki w formacie pdf jak zmienic je nas jpg i to szybko? Nie wiem czy dziala http://www.download24.pl/plik,Advanced_PDF_to_JPG_converter.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
do photoshopa i sava as jpeg lub save for web jpeg z kompresja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Witam mam pytanie czy robił ktoś formatowanie dysku na laptopie toshiba bo mam problem z wgraniem sterów i nie chce butowac z płyty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 297 |
Witam mam pytanie czy robił ktoś formatowanie dysku na laptopie toshiba bo mam problem z wgraniem sterów i nie chce butowac z płyty tak ,robilem , 0 problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76 |
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czesc, wie ktos jak mozna w obrazku 'wylapac' ukryty w nim link ? ;] w praktyce wyglada to tak: jest obrazek na stronce (niezbyt duzy), gdzies w jego obszarze ukryty jest link na ktory musze czasem kliknac, tylko za cholere nie wiem jak go znalezc, a trzeba zrobic to jak najszybciej, ma ktos jakis pomysl ? 2) czy ktos zna jakis dodatek/program do firefoxa ktory jest w stanie nagrywac sekwencje klawiszy i pozniej je odtwarzac ? mialobyc byc cos takiego 'do przodu' (ta strzalka na gorze;]) 'wstecz' (jw.) 'wait 5 sec' i to wszystko na petle, wazne jest jednak to, zebym mogl np gadac sobie na gadu (zeby nie uzywalo myszki tylko klawiszy). ewentualnie zeby podpiac wstecz/do przodu na jakas kombinacje klawiszy troche to zagmatfane ale mam nadzieje ze wiecie o co kamą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić? raczej jest to jakieś zwarcie USB, popatrz na wejscie, bo może tam jakieś druciki się powyginały... Możliwe że całe wejscie usb sie zwaliło. Sprawdź czy coś innego podłączonego w to miejsce spowoduje to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
mam taki problem, za każdym razem gdy próboje podłączyć moją empetrójke do złącza usb umieszczonego z przodu obudowy kompa (mam dwa takie złącza obok siebie) nie przez kabelek tylko bezpośrednio, wyłącza mi sie komp, tak jakby robiło się jakieś spięcie. I nie dzieje się to w momencie włożenia wtyczki ale juz przy maksymalnym zbliżeniu empetrójki do wejścia usb... ktoś miał taką akcję kiedys? wiecie jak sobie z tym poradzić? raczej jest to jakieś zwarcie USB, popatrz na wejscie, bo może tam jakieś druciki się powyginały... Możliwe że całe wejscie usb sie zwaliło. Sprawdź czy coś innego podłączonego w to miejsce spowoduje to samo Mozliwe ze zle podlaczyl przednie porty przewodami do plyty glownej i tak sie dzieje, musisz sprawdzic ten port jeszcze innym urzadzeniem pod USB i dac nam znac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Witam, przeszukiwalem dzis internet szukajac porad w zakupie sprzetu - laptopa za ok 700 $ w USA. Znajomy jedzie do Stanow ale jest ciemny w tych sprawach i raczej nie kupi w sklepach intenetowych. Prosze o informacje w jakich sieciach handlowych czy sklepach hardware moge poszukac ciekawych ofert. Mile widzialbym tez konkretne linki do sklepow gdzie moglbym poszukac jakis promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Jaki programik mozecie polecic do kompresji [chyba nie pomylilem okreslen] plikow mp3 ? chodzi o kompresje z np 320kbps na 128vbr czy cos  i skoro juz jestesmy przy tym temacie to jaki 'bitrate' jest najlepszy do sluchania na wiezy (2 glosniki) i jednoczesnie do sluchania na telefonie SE k800i ? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
damn! jeszcze cos, moglbym ktos obcykane troche wiecej niz ja w wordzie zrobic mi cos takiego:
tabela, dwie kolumny ilosc wierszy powiedzmy 500 najwazniejsze jest to, zeby wklejajac dlugi tekst (powiedzmy 30 stron a4) w pole pierwsze tekst automatycznie rozchodzil sie na nastepne pola i tak az do zapelnienia wszystkich tym tekstem
ma to miec pozniej forme sciagi ;))
wiecie o co kaman ? ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
A musi być to w formie tabeli? Jeżeli to jest zwykły tekst to wystarczy Format -> Kolumny -> Dwie/Trzy/Czery zależy ile potrzeba. Do tego wyjustować, zmniejszyć marginesy do 0,5 mm i ściąga jak znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
pav nie musi byc tabela, ale byloby milo. Chodzi o to tez zeby te 30stron a4 samo sie rozlozylo na rownomierne czesci (chce pozniej zrobic z tego cos w stylu ksiazeczki ;])
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Hmm, jak zrobisz kolumny to wyjdzie to samo tylko bez obramowania, które jeżeli chcesz możesz sobie narysować w wordzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
chce zlozyc kompa tanio. poszukuje glownie monitora, obudowy z zasilaczem, dysku, i grafiki (pci expres) . moze komus zbywaja jakies czesci:) krakow/stalowa wola
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76 |
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz? SMC NETWORK PROSZE JAKOBYS MOGŁ DŁOSOWNIE KROK PO KROKU CO MAM ROBIC I GXZIE KLIKAC ZEBY DZIAŁAŁ NET NA DRUGIM LAPTOPIE!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
witam panowie prosze o pomoc. sprawa wyglada tak - mam internet przez orange, cos w style nartostrady i koles mi załozył ruter do tego zeby nie ciagnac kabla, skonfigurował jednego laptopa, ale jak przyniosłem drugiego laptopa to juz mu internet nie chodzi, myslałem ze automatycznie to złapie, ale jednak nie, prosze o pomoc wskazowski krok po kroku co mam zrobic prosze o pomoc musisz w routerez sparowac mac adres nowego lapotpa. Koles zrobil ci to mozna powiedziec ze dobrze bo nikt inny sie do sieci nie podepnie. Ale mogł to zrobic troszke inaczej. I net byl przez DHCP ale mial haslo WAP lub WEP. Jaki router masz? SMC NETWORK PROSZE JAKOBYS MOGŁ DŁOSOWNIE KROK PO KROKU CO MAM ROBIC I GXZIE KLIKAC ZEBY DZIAŁAŁ NET NA DRUGIM LAPTOPIE!! dokladny model mi jest potrzebny. Wszystkich routerow nie ustawiałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
To ja może też pozwolę sobie zadać pytanie odnośnie routera i internetu w laptopie.
Sprawa wygląda tak, że do routera mam podpięty zwykły PC i laptopa. Net w PC działa be zarzutu. Jest jednak problem z lapem - przy każdorazowym włączeniu muszę od nowa konfigurować router na lapie i resetować kartę sieciową, dopiero wtedy net działa. Jeżeli to coś pomoże, to mam router Asmaxa.
Dodam tylko, że dzieje się tak tylko u mnie na stancji. Gdy podłączam lapa do routera np. u rodziców to tam wykrywa neta normalnie i nie trzeba ciągle powtarzać tej procedury z konfiguracją routera.
Ktoś może wie co może być tego przyczyną ? Jakieś rady ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|