Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#218939 14/05/2004 13:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Moze niedowidze :eek: , ale nie moge znalezc regulaminu IV edycji, przedewszyskim punktacji, gdzie jest??? Przosze o pokierowanie na dobra droge.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#218940 14/05/2004 13:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kto pyta .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

REGULAMIN
pzdr)

#218941 14/05/2004 14:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
To po awansie traci się w tabeli 4 punkty ???
Miałem 34 a teraz mam 30 > <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?????????????

#218942 14/05/2004 14:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał miszelek:
[qb]To po awansie traci się w tabeli 4 punkty ???
Miałem 34 a teraz mam 30 > <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?????????????[/qb]
... siur, tako rzecze Zaratrusta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#218943 16/05/2004 01:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
co bedzie z ta kolejka
anulowana czy bedzie sie liczyc

#218944 16/05/2004 01:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Juz jest anulowana typy znikły szkoda za czseto sie to dzieje ale co sie zrobi dupny serwer

#218945 16/05/2004 01:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Ej dajcie typy na jutro i bedzie ok i bedzie ta kolejka dacie mniej meczy te co sa pozniej i bedzie dobrzedzis byscie musieli dac je

#218946 16/05/2004 03:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
zobaczycie że tak będzie co sobotę anulowanie meczy i nerwy graczy może tak zrobić by mecze sobotnio niedzielne typować do piątku to nie bedzie takich jaj

#218947 16/05/2004 04:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A weź i bądź mądry, że forum 2 raz rzędu zawiśnie i będzie przeciwko nam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Być może po tej 20 [ awansowej] kolejce przyspieszymy troszkę - jeśli będzie taka możliwość i zrobimy po 3 kolejki w tydzień ... [zobaczymy jak to technicznie nam wypali] ....

Wszystko okaże się już jutro ...

#218948 16/05/2004 14:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
Wydaje mi sie ze siejecie za dużą panikę. Moim zdaniem powinniscie sie powymieniac nr gg. Proste - sprawdzasz czy u kogos innego tez dziala (badz nie ) mecz.pl
Mam nadzieje ze aministratorzy i jakis wodzu (informatyk) ktory tam na goorze sprawuje iecze nad FORUM, postaraja sie aby doprowadzic rozgrywki do końca.
Proponuje zatem niektorym graczom ostudzic swe zapaly.
PZDR

#218949 16/05/2004 15:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bruno, dokładnie, może organizatorzy posiadają myśl techniczna, zobaczymy

#218950 16/05/2004 15:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał bruno:
[qb]Wydaje mi sie ze siejecie za dużą panikę. Moim zdaniem powinniscie sie powymieniac nr gg. Proste - sprawdzasz czy u kogos innego tez dziala (badz nie ) mecz.pl
Mam nadzieje ze aministratorzy i jakis wodzu (informatyk) ktory tam na goorze sprawuje iecze nad FORUM, postaraja sie aby doprowadzic rozgrywki do końca.
Proponuje zatem niektorym graczom ostudzic swe zapaly.
PZDR[/qb]
... bruno ... to że forum nie działało, wiedziałem od kilku osób, co z tego że mam gg twista, grześka, gumpa .... w czym ma to pomóc przy tkiej awarii ?

Administrator forum [Conrad] ... też nie ma zbytniego wpływu na awarie home.pl ...

... co do ostudzenia niektórych graczy zgdzam się w całej rozciągłości ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

#218951 16/05/2004 15:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Bruno, dokładnie, może organizatorzy posiadają myśl techniczna, zobaczymy[/qb]
:rolleyes:

#218952 16/05/2004 17:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
[/QUOTE]... bruno ... to że forum nie działało, wiedziałem od kilku osób, co z tego że mam gg twista, grześka, gumpa .... w czym ma to pomóc przy tkiej awarii ?

Administrator forum [Conrad] ... też nie ma zbytniego wpływu na awarie home.pl ...

... co do ostudzenia niektórych graczy zgdzam się w całej rozciągłości ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)[/QB][/QUOTE]

Awarie jak awarie zdarzaja sie - wiadomo ze sie nie ma na to wplywu. U mnie tez nie jest najlepiej bo administrator mojej sieci jest totalnym palantem nie znajacym sie na rzeczy - co godzine wpada do mojego kumpla i pyta jak ustawic siec zeby dzialala - juz nie wspomne o robakach i innych syfach jakie sie w naszej akademickiej szerza sie niemilosiernie.
Ale wracajac do tematu gg jest o tyle dobre ze np: jak komus nie dziala serwis i nie postawi typow, to pozniej bedzie taka osoba strzepic jezyk ze jej wszystko padlo. Jak padl w zeszlym tygodniu to LEJO do mnie skrobnol czy mi dziala mecz.pl i tyle. okazalo sie ze nie ma co panikowac. Przeciez jak sie cos spieprzy to mozemy liczyc na wasze wyjasnienie a wiadamo ze wy caly czas na necie nie siedzicie i na serwisie - macie co innego do roboty. Czesto informacja o tym ze cos jest nie tak pojawia sie dopiero jak polowa forumowiczow wystrzepi jezyki i bedzie sie klucic o to co zrobic - tak na prawde do i tak nie maja nic do powiedzenia sensownego. Wiem ze wszelkie komentarze i spostrzezenia sa przez was mile widziane - ale bez przesady. Moim zdaniem niektorzy robia wielki problem z niczego i pozniej jest nieprzyjemnie.
Nie chce zeby moja wypowiedz byla zrozumiana przez kogos negatywnie - jezelli obrazilem kogos swoja wypowiedzia to wielkie sory. Na tym koniec. Dzieks za zrozumienie.
PZDR

#218953 18/05/2004 23:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
a wiec pitersson z 2 ligi podal pierwszy mecz po czasie...

#218954 18/05/2004 23:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
a chyba jednak nie, bo zla godzina wpisana była :> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#218955 20/05/2004 17:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Witam

Kto mi może pomóc w obliczeniu punktów za daną kolejkę jeśli mam wątpliwości co do naliczenia punktów? (dopiero zaczynam zabawę i licząc samemu mogłem popełnic błąd)

Pozdrawiam
ps.może ktoś ma arkusz do obliczania punktów przez podstawienie wyników i chce się podzielić ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#218956 20/05/2004 18:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
wyniki:
D.Kijow-Zaporoze 2-0
Trencin-Puchov 0-0
Djurgar.-IFK Got. 1-2
W.H.U.-Ipswich 2-0
Rostow-Sp.Moskwa 3-1
L.Moskwa-S.Peter. 0-1
Wladyk.-D.Moskwa 4-2
CSKA M.-Jaroslaw 1-1

typy:
D.Kijow-Zaporoze -3-0 3 poprawny rezultat plus poprawny wynik dla goscia
Trencin-Puchov -0-1 1 zly rezultat, natomiast poprawny wynik dla gospodarza
Djurgar.-IFK Got. -2-1 0 pudlo
W.H.U.-Ipswich -2-0 5 poprawny wynik
Rostow-Sp.Moskwa -1-0 2 tylko poprawny rezultat (brak poprawnej roznicy bramke lub jakiegokolwiek wyniku czy to dla gosp czy gosc
L.Moskwa-S.Peter. -2-1 1 zly rezultat, lecz poprawny wynik dla gosc
Wladyk.-D.Moskwa -1-1 0 pudlo
CSKA M.-Jaroslaw -3-0 0 pudlo

12 total

ps: arkusza takowego nie posiadam, punktacje obliczam w javie w oparciu o baze danych, przypuszczam, ze na niewele ci sie zda, sam pomalu prezstaje sie w tym bajzlu orientowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#218957 20/05/2004 19:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]wyniki:
D.Kijow-Zaporoze 2-0
Trencin-Puchov 0-0
Djurgar.-IFK Got. 1-2
W.H.U.-Ipswich 2-0
Rostow-Sp.Moskwa 3-1
L.Moskwa-S.Peter. 0-1
Wladyk.-D.Moskwa 4-2
CSKA M.-Jaroslaw 1-1

typy:
D.Kijow-Zaporoze -3-0 3 poprawny rezultat plus poprawny wynik dla goscia
Trencin-Puchov -0-1 1 zly rezultat, natomiast poprawny wynik dla gospodarza
Djurgar.-IFK Got. -2-1 0 pudlo
W.H.U.-Ipswich -2-0 5 poprawny wynik
Rostow-Sp.Moskwa -1-0 2 tylko poprawny rezultat (brak poprawnej roznicy bramke lub jakiegokolwiek wyniku czy to dla gosp czy gosc
L.Moskwa-S.Peter. -2-1 1 zly rezultat, lecz poprawny wynik dla gosc
Wladyk.-D.Moskwa -1-1 0 pudlo
CSKA M.-Jaroslaw -3-0 0 pudlo

12 total

ps: arkusza takowego nie posiadam, punktacje obliczam w javie w oparciu o baze danych, przypuszczam, ze na niewele ci sie zda, sam pomalu prezstaje sie w tym bajzlu orientowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam
Wszystko pieknie tylko bardziej chodziło mi o wyniki mojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
U mnie właśnie mi tyle wyszło, a u rywala ciut mniejn i za cholere nie wiem gdzie sie pomyliłem - liczyłem juz kilka razy i cosik mi nie chce się zgodzić.
Pozdrawiam

#218958 20/05/2004 19:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
aaa trzeba bylo tak od razu pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
oset:
D.Kijow-Zaporoze -3-1 3
Trencin-Puchov -1-1 3
Djurgar.-IFK Got. -1-1 1
W.H.U.-Ipswich -2-1 3
Rostow-Sp.Moskwa -1-2 0
L.Moskwa-S.Peter. -3-1 1
Wladyk.-D.Moskwa -1-2 1
CSKA M.-Jaroslaw -2-0 0

wyniki:
D.Kijow-Zaporoze 2-0
Trencin-Puchov 0-0
Djurgar.-IFK Got. 1-2
W.H.U.-Ipswich 2-0
Rostow-Sp.Moskwa 3-1
L.Moskwa-S.Peter. 0-1
Wladyk.-D.Moskwa 4-2
CSKA M.-Jaroslaw 1-1

pozdrawiam

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, $-man, rafal08, Sensei, burbon, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,674 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1