|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Moze niedowidze :eek: , ale nie moge znalezc regulaminu IV edycji, przedewszyskim punktacji, gdzie jest??? Przosze o pokierowanie na dobra droge.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Kto pyta .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> REGULAMIN pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
To po awansie traci się w tabeli 4 punkty ??? Miałem 34 a teraz mam 30 > <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał miszelek: [qb]To po awansie traci się w tabeli 4 punkty ??? Miałem 34 a teraz mam 30 > <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?????????????[/qb] ... siur, tako rzecze Zaratrusta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
co bedzie z ta kolejka anulowana czy bedzie sie liczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Juz jest anulowana typy znikły szkoda za czseto sie to dzieje ale co sie zrobi dupny serwer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Ej dajcie typy na jutro i bedzie ok i bedzie ta kolejka dacie mniej meczy te co sa pozniej i bedzie dobrzedzis byscie musieli dac je
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
zobaczycie że tak będzie co sobotę anulowanie meczy i nerwy graczy może tak zrobić by mecze sobotnio niedzielne typować do piątku to nie bedzie takich jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
A weź i bądź mądry, że forum 2 raz rzędu zawiśnie i będzie przeciwko nam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Być może po tej 20 [ awansowej] kolejce przyspieszymy troszkę - jeśli będzie taka możliwość i zrobimy po 3 kolejki w tydzień ... [zobaczymy jak to technicznie nam wypali] ....
Wszystko okaże się już jutro ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175 |
Wydaje mi sie ze siejecie za dużą panikę. Moim zdaniem powinniscie sie powymieniac nr gg. Proste - sprawdzasz czy u kogos innego tez dziala (badz nie ) mecz.pl Mam nadzieje ze aministratorzy i jakis wodzu (informatyk) ktory tam na goorze sprawuje iecze nad FORUM, postaraja sie aby doprowadzic rozgrywki do końca. Proponuje zatem niektorym graczom ostudzic swe zapaly. PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bruno, dokładnie, może organizatorzy posiadają myśl techniczna, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał bruno: [qb]Wydaje mi sie ze siejecie za dużą panikę. Moim zdaniem powinniscie sie powymieniac nr gg. Proste - sprawdzasz czy u kogos innego tez dziala (badz nie ) mecz.pl Mam nadzieje ze aministratorzy i jakis wodzu (informatyk) ktory tam na goorze sprawuje iecze nad FORUM, postaraja sie aby doprowadzic rozgrywki do końca. Proponuje zatem niektorym graczom ostudzic swe zapaly. PZDR[/qb] ... bruno ... to że forum nie działało, wiedziałem od kilku osób, co z tego że mam gg twista, grześka, gumpa .... w czym ma to pomóc przy tkiej awarii ? Administrator forum [Conrad] ... też nie ma zbytniego wpływu na awarie home.pl ... ... co do ostudzenia niektórych graczy zgdzam się w całej rozciągłości ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb]Bruno, dokładnie, może organizatorzy posiadają myśl techniczna, zobaczymy[/qb] :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175 |
[/QUOTE]... bruno ... to że forum nie działało, wiedziałem od kilku osób, co z tego że mam gg twista, grześka, gumpa .... w czym ma to pomóc przy tkiej awarii ?
Administrator forum [Conrad] ... też nie ma zbytniego wpływu na awarie home.pl ...
... co do ostudzenia niektórych graczy zgdzam się w całej rozciągłości ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)[/QB][/QUOTE]
Awarie jak awarie zdarzaja sie - wiadomo ze sie nie ma na to wplywu. U mnie tez nie jest najlepiej bo administrator mojej sieci jest totalnym palantem nie znajacym sie na rzeczy - co godzine wpada do mojego kumpla i pyta jak ustawic siec zeby dzialala - juz nie wspomne o robakach i innych syfach jakie sie w naszej akademickiej szerza sie niemilosiernie. Ale wracajac do tematu gg jest o tyle dobre ze np: jak komus nie dziala serwis i nie postawi typow, to pozniej bedzie taka osoba strzepic jezyk ze jej wszystko padlo. Jak padl w zeszlym tygodniu to LEJO do mnie skrobnol czy mi dziala mecz.pl i tyle. okazalo sie ze nie ma co panikowac. Przeciez jak sie cos spieprzy to mozemy liczyc na wasze wyjasnienie a wiadamo ze wy caly czas na necie nie siedzicie i na serwisie - macie co innego do roboty. Czesto informacja o tym ze cos jest nie tak pojawia sie dopiero jak polowa forumowiczow wystrzepi jezyki i bedzie sie klucic o to co zrobic - tak na prawde do i tak nie maja nic do powiedzenia sensownego. Wiem ze wszelkie komentarze i spostrzezenia sa przez was mile widziane - ale bez przesady. Moim zdaniem niektorzy robia wielki problem z niczego i pozniej jest nieprzyjemnie. Nie chce zeby moja wypowiedz byla zrozumiana przez kogos negatywnie - jezelli obrazilem kogos swoja wypowiedzia to wielkie sory. Na tym koniec. Dzieks za zrozumienie. PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
a wiec pitersson z 2 ligi podal pierwszy mecz po czasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
a chyba jednak nie, bo zla godzina wpisana była :> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Witam
Kto mi może pomóc w obliczeniu punktów za daną kolejkę jeśli mam wątpliwości co do naliczenia punktów? (dopiero zaczynam zabawę i licząc samemu mogłem popełnic błąd)
Pozdrawiam ps.może ktoś ma arkusz do obliczania punktów przez podstawienie wyników i chce się podzielić ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
wyniki: D.Kijow-Zaporoze 2-0 Trencin-Puchov 0-0 Djurgar.-IFK Got. 1-2 W.H.U.-Ipswich 2-0 Rostow-Sp.Moskwa 3-1 L.Moskwa-S.Peter. 0-1 Wladyk.-D.Moskwa 4-2 CSKA M.-Jaroslaw 1-1
typy: D.Kijow-Zaporoze -3-0 3 poprawny rezultat plus poprawny wynik dla goscia Trencin-Puchov -0-1 1 zly rezultat, natomiast poprawny wynik dla gospodarza Djurgar.-IFK Got. -2-1 0 pudlo W.H.U.-Ipswich -2-0 5 poprawny wynik Rostow-Sp.Moskwa -1-0 2 tylko poprawny rezultat (brak poprawnej roznicy bramke lub jakiegokolwiek wyniku czy to dla gosp czy gosc L.Moskwa-S.Peter. -2-1 1 zly rezultat, lecz poprawny wynik dla gosc Wladyk.-D.Moskwa -1-1 0 pudlo CSKA M.-Jaroslaw -3-0 0 pudlo
12 total
ps: arkusza takowego nie posiadam, punktacje obliczam w javie w oparciu o baze danych, przypuszczam, ze na niewele ci sie zda, sam pomalu prezstaje sie w tym bajzlu orientowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał twist: [qb]wyniki: D.Kijow-Zaporoze 2-0 Trencin-Puchov 0-0 Djurgar.-IFK Got. 1-2 W.H.U.-Ipswich 2-0 Rostow-Sp.Moskwa 3-1 L.Moskwa-S.Peter. 0-1 Wladyk.-D.Moskwa 4-2 CSKA M.-Jaroslaw 1-1
typy: D.Kijow-Zaporoze -3-0 3 poprawny rezultat plus poprawny wynik dla goscia Trencin-Puchov -0-1 1 zly rezultat, natomiast poprawny wynik dla gospodarza Djurgar.-IFK Got. -2-1 0 pudlo W.H.U.-Ipswich -2-0 5 poprawny wynik Rostow-Sp.Moskwa -1-0 2 tylko poprawny rezultat (brak poprawnej roznicy bramke lub jakiegokolwiek wyniku czy to dla gosp czy gosc L.Moskwa-S.Peter. -2-1 1 zly rezultat, lecz poprawny wynik dla gosc Wladyk.-D.Moskwa -1-1 0 pudlo CSKA M.-Jaroslaw -3-0 0 pudlo
12 total
ps: arkusza takowego nie posiadam, punktacje obliczam w javie w oparciu o baze danych, przypuszczam, ze na niewele ci sie zda, sam pomalu prezstaje sie w tym bajzlu orientowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Witam Wszystko pieknie tylko bardziej chodziło mi o wyniki mojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> U mnie właśnie mi tyle wyszło, a u rywala ciut mniejn i za cholere nie wiem gdzie sie pomyliłem - liczyłem juz kilka razy i cosik mi nie chce się zgodzić. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
aaa trzeba bylo tak od razu pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oset: D.Kijow-Zaporoze -3-1 3 Trencin-Puchov -1-1 3 Djurgar.-IFK Got. -1-1 1 W.H.U.-Ipswich -2-1 3 Rostow-Sp.Moskwa -1-2 0 L.Moskwa-S.Peter. -3-1 1 Wladyk.-D.Moskwa -1-2 1 CSKA M.-Jaroslaw -2-0 0
wyniki: D.Kijow-Zaporoze 2-0 Trencin-Puchov 0-0 Djurgar.-IFK Got. 1-2 W.H.U.-Ipswich 2-0 Rostow-Sp.Moskwa 3-1 L.Moskwa-S.Peter. 0-1 Wladyk.-D.Moskwa 4-2 CSKA M.-Jaroslaw 1-1
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|