Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
erty #2186788 22/03/2008 05:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
jest jakis bonus dla nowego uzytkownika?

Bonus: Unibet
nOcnY #2189870 23/03/2008 00:40
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Nie wiem jak teraz z innymi freebetami, ale za potwierdzenie tozsamosci jest freebet 10eur jak cie poprosza o to mailem. wink

rymoholik #2217511 31/03/2008 17:29
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Czy tylko ja mam w ostatnich dniach problemy z wejsciem na ich strone czy ktos jeszcze? Przykladowo teraz nie chodzi ani na explorerze ani na mozilli.

rymoholik #2217530 31/03/2008 18:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
U mnie działa normalnie.

z o ® r o #2217545 31/03/2008 18:17
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Hmmmm, mi nie dzialalo ale polaczylem sie ponownie z netem i teraz dziala. Moze blokuja jakis zakres IP bo ja za kazdym razem mam inne

rymoholik #2251038 12/04/2008 07:21
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
Witam

Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali:
Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one.
Ja już nic z tego nie rozumię.

Pozdrawiam
reax

reax #2251041 12/04/2008 07:24
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by reax
Witam

Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali:
Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one.
Ja już nic z tego nie rozumię.

Pozdrawiam
reax

Zapewne to był 3-drogowy HC i były możliwości Barca-1, Schalke+1 (w razie wygranej Barcy 1-0) i Schalke+1 i pewnie dałeś tą 3 możliwość więc zakład przegrany frown

javapl #2251980 12/04/2008 20:15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
Tak dałem na Schalke + 1.0. To teraz już dla pewności, jakbym dał na Barce + 1.0 to był miał draw. We wszystkich bukach tak jest ?

Pozdrawiam
reax

reax #2252131 12/04/2008 21:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
poczytaj sobie co to jest handicap europejski (3drogowy), a co to jest handicap azjatycki (2drogowy)

gryzonko #2252216 12/04/2008 21:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9. smile

Conrad #2252225 12/04/2008 21:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Conrad
Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9. smile


mozesz powiedziec cos wiecej ? oczywiscie mowa o Centrebet... ale cos tam wiecej jest napisane ?

JuN #2252247 12/04/2008 21:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN. piwo

Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie.

Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie.

Conrad #2252271 12/04/2008 21:39
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN. piwo

Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie.

Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie.


to prawda, bardzo dobry krok, ale kilka innych firm zapowiedziało że jeszcze w tym roku też wejdzie do Polski,

bardzo fajnie, ciekawe kiedy konkretnie to nastąpi

JuN #2252332 12/04/2008 21:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Limitować też już zaczęli po europejsku piwo

JuN #2252337 12/04/2008 21:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
znalazłem w sieci te dzisiejsze reklamy Centrebet'u (chyba aż skocze do kiosku bo ciekawi mnie co tam na dole jest napisane o tym buku, może jakiś bonus albo coś,hehe grin )

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Wygasła mi ważność e-karty,mBank wydał mi nową.Od paru miesięcy próbuję zarejestrować tę nową i dokonać wpłaty-jest to niemożliwe.Pisałem do nich kilka razy,odpisują cały czas to samo
Thank you for your email.

Your credit card has now been activated to you account.

Po kilku próbach wpłaty zrezygnowałem.Miał ktoś kiedyś coś takiego?

z o ® r o #2255083 13/04/2008 17:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by z o R r o
Limitować też już zaczęli po europejsku piwo

Widze, ze moe tylko ja to odczulem. U mnie teraz biora wszystko do akceptacji. Kiedys tylko przy wiekszych stawkach to robili i z reguly przyjmowali. Teraz z reguly sporo przycinaja.

SyKo #2255092 13/04/2008 17:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wszyscy tak mają. Grubiej już u nich mało co pograsz. Prawie drugi Expekt się zrobił.

z o ® r o #2255101 13/04/2008 18:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Teraz tylko czekać na "Zarejestruj rodzinę w Centrebet już dziś! 100% od depozytu aż do 20zł!". A szkoda bo fajny buk był przez długi czas.

z o ® r o #2255111 13/04/2008 18:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).

Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM.

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1