|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jest jakis bonus dla nowego uzytkownika?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Nie wiem jak teraz z innymi freebetami, ale za potwierdzenie tozsamosci jest freebet 10eur jak cie poprosza o to mailem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Czy tylko ja mam w ostatnich dniach problemy z wejsciem na ich strone czy ktos jeszcze? Przykladowo teraz nie chodzi ani na explorerze ani na mozilli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Hmmmm, mi nie dzialalo ale polaczylem sie ponownie z netem i teraz dziala. Moze blokuja jakis zakres IP bo ja za kazdym razem mam inne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24 |
Witam
Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali: Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one. Ja już nic z tego nie rozumię.
Pozdrawiam reax
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Witam
Mecz ze środy: Barcelona - Schalke 1:0, ja postawiłem handicap na Schalke +1.0. I u innych byków był zwrot stawki a w Centrebecie mi zaliczyli jako przegrany kupon. Parę stron wcześniej czytałem że ktoś też miał coś takiego. Czy da się te pieniądze u nich odzyskać? Pisałem maila do nich to mi odpisali: Your bet selection was for Schalke at the handicap result of +1. This met that Barcelona winning 1-0 would make the result a handicap Draw, which is an option you can select. Therefore making the Bet a losing one. Ja już nic z tego nie rozumię.
Pozdrawiam reax Zapewne to był 3-drogowy HC i były możliwości Barca-1, Schalke+1 (w razie wygranej Barcy 1-0) i Schalke+1 i pewnie dałeś tą 3 możliwość więc zakład przegrany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 24 |
Tak dałem na Schalke + 1.0. To teraz już dla pewności, jakbym dał na Barce + 1.0 to był miał draw. We wszystkich bukach tak jest ?
Pozdrawiam reax
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
poczytaj sobie co to jest handicap europejski (3drogowy), a co to jest handicap azjatycki (2drogowy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Jeden z najpoważniejszych buków na świecie wchodzi do Polski: zobaczcie dzisiejszy Przegląd Sportowy, strony 7,9.  mozesz powiedziec cos wiecej ? oczywiscie mowa o Centrebet... ale cos tam wiecej jest napisane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.  Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie. Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.  Mają reklamy na stronach 7 i 9 Przeglądu, fajny komiks i kilka danych o firmie. Fajna sprawa bo Centrebet jest jednym z pierwszych buków (top 3) u których założyłem konto w necie. to prawda, bardzo dobry krok, ale kilka innych firm zapowiedziało że jeszcze w tym roku też wejdzie do Polski, bardzo fajnie, ciekawe kiedy konkretnie to nastąpi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Limitować też już zaczęli po europejsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
znalazłem w sieci te dzisiejsze reklamy Centrebet'u (chyba aż skocze do kiosku bo ciekawi mnie co tam na dole jest napisane o tym buku, może jakiś bonus albo coś,hehe  ) [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Wygasła mi ważność e-karty,mBank wydał mi nową.Od paru miesięcy próbuję zarejestrować tę nową i dokonać wpłaty-jest to niemożliwe.Pisałem do nich kilka razy,odpisują cały czas to samo Thank you for your email.
Your credit card has now been activated to you account.
Po kilku próbach wpłaty zrezygnowałem.Miał ktoś kiedyś coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Limitować też już zaczęli po europejsku  Widze, ze moe tylko ja to odczulem. U mnie teraz biora wszystko do akceptacji. Kiedys tylko przy wiekszych stawkach to robili i z reguly przyjmowali. Teraz z reguly sporo przycinaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Wszyscy tak mają. Grubiej już u nich mało co pograsz. Prawie drugi Expekt się zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Teraz tylko czekać na "Zarejestruj rodzinę w Centrebet już dziś! 100% od depozytu aż do 20zł!". A szkoda bo fajny buk był przez długi czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).
Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|