Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
odradzam kupno mazdy z silnikem 1.5 jak cos to tylko 1.8 lub 2.0 V6

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Ezquerro
Panowie doradzcie bo sam już nie wiem na co się zdecydować:

Mazda 6 1,8 TS 2003
Opel Vectra 1,8 LS 2003

które auto byście wybrali i dlaczego

Sylwetka oczywiscie plus u Mazdy. Vectra jest taka nudna. A jeszcze przed FL to ten przod az paskudny.
Bezawaryjnosc tez Mazda. Vectra C nie jest udanym modelem.
Silnik tez fajniejszy u Mazdy. Ogolnie Mazda ma dobre benzynowki, diesel to juz troche wpadka byla.
Jedyny problem to moze byc serwis i czesci. Czesci moze troche drozej od Opla a co do serwisu to nie wiem jak dokladnie bo Mazda ma problemy z obecnoscia na polskim rynku.
Ja na pewno wzialbym Mazde ...

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Jaki samochodzik polecacie do 5000 Euro ? Czy gdzieś pod granicą jest jakiś dobry, polecany komis ?
Dzieki za odp.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by jaszur
Jaki samochodzik polecacie do 5000 Euro ? Czy gdzieś pod granicą jest jakiś dobry, polecany komis ?
Dzieki za odp.

Chyba Ci chodzi o granicę holenderską...bo czym dalej od Polski tym lepiej!A w samym Hannoverze dokąd jedziesz jest komisów kilkanaście.Poszukaj w necie przed wyjazdem!
Pzdr.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by jaszur
Jaki samochodzik polecacie do 5000 Euro ? Czy gdzieś pod granicą jest jakiś dobry, polecany komis ?
Dzieki za odp.

Glebogryzarke, tanio!

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4722484

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Dzieki Gvizdek za propozycję, nie skorzystam. Pytam poważnie bo mam konkretne pieniądze i jutro rano bym pooglądał autka.
Jakieś adresy komisów w Cottbus, Berlinie i po drodze do Hannoweru.

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
A tak na marginesie : może ktoś mieszka po drodze do Hannoweru i ma dobry wózek na oku ? Jade dzisaj do dziewuchy do pracy na odwiedziny i można by co nieco zobaczyć, jakby co to priw.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by jaszur
Dzieki Gvizdek za propozycję, nie skorzystam. Pytam poważnie bo mam konkretne pieniądze i jutro rano bym pooglądał autka.
Jakieś adresy komisów w Cottbus, Berlinie i po drodze do Hannoweru.

nie po drodze ale polecam grin
http://www.gebrauchtwagenserver.de/...nt&task=view&id=23&Itemid=57

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by jaszur
A tak na marginesie : może ktoś mieszka po drodze do Hannoweru i ma dobry wózek na oku ? Jade dzisaj do dziewuchy do pracy na odwiedziny i można by co nieco zobaczyć, jakby co to priw.

Ale jaki konkretnie wózek Was interesuje bo nie piszesz czy to

ciąża pojedyńcza czy mnoga i kiedy ona rodzi?

Pzdr.Jakby coś to na priv bo mam znajomego co w firmie

"Yuma sp.z o.o." pracuje i aktualnie jest wolny...

to możesz sobie coś zamówić ze zniżką 50% od fabrycznej ceny.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
wiec tak .. auto do 15 tys w dieslu od 90 km w gore... co doradzacie... mysle o

audi a3
vw golf 4 - jesli sie znajdzie takowy za ta cene
seat ibiza przejsciowka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Originally Posted by loipop
wiec tak .. auto do 15 tys w dieslu od 90 km w gore... co doradzacie... mysle o

audi a3
vw golf 4 - jesli sie znajdzie takowy za ta cene
seat ibiza przejsciowka

nie znajdziesz a3 do 15 tyś jeszcze w Dieslu wogole w benzynie bedzie tez ciezko podobnie z VW jezeli chodzi o ibize przejsciowke czyli mowisz o dwójce po face liftingu? to nawet 2000/2001 znajdziesz za te pieniadze

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
nie no niby znalazlem...tam za 16 ale troche przemeczone te vw i audiki...dopiero zaczynam poszukiwania stilo nawet by mi odpowiadal... ale nieprzychylne opinie bardzo mnie odrzucaja , moze focus . Ale ta ibiza (chodzi o ta co napisales) chyba najbardizej mi przypada do gustu

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
stilo to kupa skarbonka bez dna, koniecznie Ci zalezy na dieslu?, ciekawa moze byc civic 1.4 solidny kompakt najlepiej 3drzwi jeszcze made in japan.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
musi byc diesel bo wtedy bede jezdzil za darmo...czasem tylko verwe wleje wink

ten civic troche astropodobny... w ogole mial ktos doczynienia z japoncem w dieslu bo tez slyszalem zle opinie... aczkolwiek wszystko niepotwierdzone od posiadacza

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Auto stoi 2 tydzien, a wyjechać wciąż nie mogę. Co za biurokracja w tym kraju!

Pytanie - gdzie uiszczam tą opłate recyklingową? W sieci znalazłem tylko, że:
"Opłatę recyklingową wnosi się przelewem na konto Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: BGK III Oddział w Warszawie 65 1130 1062 0000 0109 9520 0014, w wysokości 500 zł.

Tytuł przelewu obowiązkowo musi zawierać: model i markę samochodu - stwierdzenie OPŁATA RECYKLINGOWA oraz nr VIN, lub nr podwozia, nadwozia lub ramy pojazdu."

Wszystko się zgadza?


Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Co byście mi Panowie polecili do kwoty 6tys zł? Będzie to moje pierwsze auto (świeżak za kierownicą :)), zastanawiam się nad puntem 1 (z 1.2), Astra 1 (hatchback) albo jakąś Ibizą. Co byście mi polecili z ekonomicznego punktu widzenia smile? Przede wszystkim nie chciałbym od razu do niego dokładać no i żeby nie palił jak smok (średnio max 7, góra 8l) smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Punto. Zwłaszcza pierwszej generacji. Cynkowana blacha, tanie części, silnik też daje radę (mozna domontować gaz).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
A co powiecie na temat częśći zamiennych do poszczególnych autek? Myślałem też m.in o Colcie ale podobno do japońców drogie częśći? p.s stosunkowo tanie jak na swój rocznik są Daewoo (np. Lanos) ale jakoś nie mam do nich przekonania...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Dokladnie Punto I. Sam bylem wlascicielem 2 egzemplarzy. 1.2 (75) i 1.2 (60). Polecam zdecydowanie ta mocniejsza wersje. Jedyne problemy co mialem z autami to elektryka a dokladnie wycieraczka szyby tylniej i elektrycznie podnoszonymi szybami aha jeszcze mialem problem z centralnym zamkiem. Dodam, ze auta mialy maly przebieg i byly zadbane co oczywiscie daje jakos tam szanse na rzadkie wizyty u mechanika ale to dotyczy chyba wszystkich aut.Szczerze polecam wink

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1