Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
BAN za ban, mial bana na starych kontach to ma na nowym.

Szczytem glupoty z jego strony bylo to ze sie pochwalil na forum, ze dostal bana na starego nicka i zalozyl sobie nowy. Prawdopodobnie moglby sobie teraz pisac, bo zaden moderatory by sie nie zorientowal ze to kolejne jego konto, coz ulatwil prace modom smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum wink

Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Rowno, przeciez nigdzie na swiecie tak nie ma, to tylko teoria, ale podaj nicki zobaczymy co sie da zrobic ;>

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Mam gdzieś ten regulamin. Jestem ciekaw ile osób go przeczytało. Ja z reguły... nie czytam takich rzeczy gdyż staram się być dobrym użytkownikiem. (I jak na razie dobrze mi to wychodziło gdyż nie miałem chyba żadnego ostrzeżenia chociaż możliwe że kiedyś zebrałem jakieś jedno. )

Ale chyba za samo to że zaznaczyłem , że przeczytałem i zgadzam się z regulaminem podczas rejestracji nie robiąc tego w rzeczywistości... powinienem zostać zbanowany czyż nie ?

Co do Chelsea Fana nie wiedziałem że był zbanowany i że to jest jego drugie konto.

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by (J)
laugh laugh laugh

to po co mu te 4 konta? rozdwojenie jaźni? laugh laugh laugh

ban i tyle w temacie

pewnie bonusy bedzie wyludzal grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mr.Eco
Mam gdzieś ten regulamin.

Wobec tego ,to samo tyczy sie Twoich dalszych pytań papa smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Szewa
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum wink

Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie smile

Konkretnie :

1)Kto ma wiecej niż 1 konto ?

2)Który z moderatorów o tym wie i to toleruje ?

Potrafisz ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Szewa
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum wink

Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie smile

Konkretnie :

1)Kto ma wiecej niż 1 konto ?

2)Który z moderatorów o tym wie i to toleruje ?

Potrafisz ?
Wiem kto miał zbanowane konto, a teraz udziela się na nowym.

Myślę, że chociaż jeden z modów ma wiedzę na ten temat. Wystarczy wejść na QC, niektórzy nawet się z tym nie kryją.

Nicków podawać nie będę, bo konfidentem nie jestem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Szewa dzieki za priv, zaraz banuje wink

A tak na powaznie, to niby jak ich mamy zbanowac tych od multikont skoro userzy pomimo, ze widzia to nam nie pomagaja.

Takich userow jak Milaneczek naprawde jest malo, ktorzy sie chwala banem, aby dostac kolejny.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Szewa, ja mam 3 konta, ale nie mów nikomu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Moge prosić o link do regulaminu ? :>

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by amkwish
1)Kto ma wiecej niż 1 konto ?

2)Który z moderatorów o tym wie i to toleruje ?

Potrafisz ?

1. Nie będe donosił ;>
2. Chyba każdy ;]

Originally Posted by Mr.Eco
Moge prosić o link do regulaminu ? :>

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=422802&page=1#Post422802

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Szewa
Nicków podawać nie będę, bo konfidentem nie jestem.

I wcale sie nie spodziewam ,ani mi na tym nie zależy ,aby kogoś tropić ,niech sobie pisze ,ale przynajmniej zachowa minimum rozsądku i bezczelnie sie tym nie chwali.

Zadałem Ci pytanie ,bo skoro wysuwasz zarzuty ,to ....rozumiesz ,prawda ?

Ktos mógłby napisać ,ze na forum są oszusci ,ale nie bedzie podawał nicków ,bo nie jest konfidentem.

OK ,a jak nie poda ,to bedzie tylko "życzliwym" ,wołajacym o "srawiedliwość" userem ,zatroskanym o dobre imie forum laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wiadomość od sergiusha

PYTANIE !!!! DO ADMINNISTRACJI I MODERATOROW !!!! w momencie logowania wyskakuje mi haslo --- Your account has been banned or locked. prosze o info jak mam to rozumiec--- dziekuje za uwage --- sergiush

sergiush prosil zebym to wkleil


Ktoś wyjaśni? Rano jeszcze działał wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ostrzezenie? za co?

poczytajcie caly temat i jak chcecie rozdawac ostrzezenia to dajcie wiekszosci userom, a nie tylko mi


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Twoje słowa:

"zapomnialbym o Tobie.

tez sssij, nawet po same kule mozesz

Amen!"

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
prowokacja byla z ich strony, nie z mojej!

jak juz ostrzezenia to dla tych uzytkownikow takze, ja nie zaczalem!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
witam, mam pytanie

Za co dostala bana osoba o nicku szymon1982?nie bylo zadnego ostrzeżenia

Dołączył: May 2006
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 218
a gdzie znajde liste zbanowanych uzytkownikow ? Bo ja tylko widze liste z ostrzezeniami...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
amkwish to drugie ostrzezenie mi dales, a innym też daj, wyzwiska w całym temacie, a tylko ja dostałem. Mam u innych moderatorów interweniować?

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1