|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
BAN za ban, mial bana na starych kontach to ma na nowym. Szczytem glupoty z jego strony bylo to ze sie pochwalil na forum, ze dostal bana na starego nicka i zalozyl sobie nowy. Prawdopodobnie moglby sobie teraz pisac, bo zaden moderatory by sie nie zorientowal ze to kolejne jego konto, coz ulatwil prace modom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum  Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Rowno, przeciez nigdzie na swiecie tak nie ma, to tylko teoria, ale podaj nicki zobaczymy co sie da zrobic ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Mam gdzieś ten regulamin. Jestem ciekaw ile osób go przeczytało. Ja z reguły... nie czytam takich rzeczy gdyż staram się być dobrym użytkownikiem. (I jak na razie dobrze mi to wychodziło gdyż nie miałem chyba żadnego ostrzeżenia chociaż możliwe że kiedyś zebrałem jakieś jedno. )
Ale chyba za samo to że zaznaczyłem , że przeczytałem i zgadzam się z regulaminem podczas rejestracji nie robiąc tego w rzeczywistości... powinienem zostać zbanowany czyż nie ?
Co do Chelsea Fana nie wiedziałem że był zbanowany i że to jest jego drugie konto.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
pewnie bonusy bedzie wyludzal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mam gdzieś ten regulamin. Wobec tego ,to samo tyczy sie Twoich dalszych pytań 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum  Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie  Konkretnie : 1)Kto ma wiecej niż 1 konto ? 2)Który z moderatorów o tym wie i to toleruje ? Potrafisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dodam tylko, że jest sporo innych osób mających któreś tam konto z kolei. Wszyscy o tym wiedzą, z modami na czele, a mimo to te osoby żyją i mają się dobrze na forum  Wydaje mi się, że należy wszystkich traktować równo, i nie chodzi mi tutaj wcale o banowanie  Konkretnie : 1)Kto ma wiecej niż 1 konto ? 2)Który z moderatorów o tym wie i to toleruje ? Potrafisz ? Wiem kto miał zbanowane konto, a teraz udziela się na nowym. Myślę, że chociaż jeden z modów ma wiedzę na ten temat. Wystarczy wejść na QC, niektórzy nawet się z tym nie kryją. Nicków podawać nie będę, bo konfidentem nie jestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Szewa dzieki za priv, zaraz banuje  A tak na powaznie, to niby jak ich mamy zbanowac tych od multikont skoro userzy pomimo, ze widzia to nam nie pomagaja. Takich userow jak Milaneczek naprawde jest malo, ktorzy sie chwala banem, aby dostac kolejny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Szewa, ja mam 3 konta, ale nie mów nikomu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Moge prosić o link do regulaminu ? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nicków podawać nie będę, bo konfidentem nie jestem. I wcale sie nie spodziewam ,ani mi na tym nie zależy ,aby kogoś tropić ,niech sobie pisze ,ale przynajmniej zachowa minimum rozsądku i bezczelnie sie tym nie chwali. Zadałem Ci pytanie ,bo skoro wysuwasz zarzuty ,to ....rozumiesz ,prawda ? Ktos mógłby napisać ,ze na forum są oszusci ,ale nie bedzie podawał nicków ,bo nie jest konfidentem. OK ,a jak nie poda ,to bedzie tylko "życzliwym" ,wołajacym o "srawiedliwość" userem ,zatroskanym o dobre imie forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wiadomość od sergiusha PYTANIE !!!! DO ADMINNISTRACJI I MODERATOROW !!!! w momencie logowania wyskakuje mi haslo --- Your account has been banned or locked. prosze o info jak mam to rozumiec--- dziekuje za uwage --- sergiush sergiush prosil zebym to wkleil Ktoś wyjaśni? Rano jeszcze działał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ostrzezenie? za co?
poczytajcie caly temat i jak chcecie rozdawac ostrzezenia to dajcie wiekszosci userom, a nie tylko mi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Twoje słowa:
"zapomnialbym o Tobie.
tez sssij, nawet po same kule mozesz
Amen!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
prowokacja byla z ich strony, nie z mojej!
jak juz ostrzezenia to dla tych uzytkownikow takze, ja nie zaczalem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38 |
witam, mam pytanie
Za co dostala bana osoba o nicku szymon1982?nie bylo zadnego ostrzeżenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 218 |
a gdzie znajde liste zbanowanych uzytkownikow ? Bo ja tylko widze liste z ostrzezeniami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
amkwish to drugie ostrzezenie mi dales, a innym też daj, wyzwiska w całym temacie, a tylko ja dostałem. Mam u innych moderatorów interweniować?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|