Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by nOcnY
zbieznosc nickow?

grin

klik klik [fotka.pl]

laugh

blush


Mój opis
Jestem szalony asz dobulu zarazem simieszny i zabawny nigdy niewiadomo co mi przyjdzie doglowy zyje na spatanie co bedzie to bedzie


Co lubię
Lubie imprezy w gronie przyjaciul .


Czego nie lubię
nienawidze zdrady , klamstw itp

Wymarzony partner
Moja dziewczyna powinna byc madra i miec dobry charakter reszta jest mniej jstotna smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by nOcnY
zbieznosc nickow?

grin

klik klik [fotka.pl]

laugh

blush


Mój opis
Jestem szalony asz dobulu zarazem simieszny i zabawny nigdy niewiadomo co mi przyjdzie doglowy zyje na spatanie co bedzie to bedzie


Co lubię
Lubie imprezy w gronie przyjaciul .


Czego nie lubię
nienawidze zdrady , klamstw itp

Wymarzony partner
Moja dziewczyna powinna byc madra i miec dobry charakter reszta jest mniej jstotna smile

blush

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Te fotki i inne badziewne strony to są zakłamane. Tam każdy ma ocenę koło 10.0

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by ice18
eheheh ZNALAZLEM JA laugh

Pewno szczupła była i dlatego Ci się za łóżko spier.doliła laugh

Jak już wytrzeżwiejesz z radości z jej znalezienia to się

upewnij czy to nie jest ta z piosenki Kuby Sienkiewicza:

"Ona jest pedałem"...

Pzdr.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by shane
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN:


bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
hehe.ja ją widziałem laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by ice18
i tak ustalem z boku patrze tanczy z jakims kolesiem.... tak sie na nia spojrzalem.... ale przyszla do mnie wziela mnie za reke i porwala mnie w wir tanca laugh
<lol> co za temat laugh Odszukaj gościa, może on ma lepszy namiar na nią, no i zawsze może jakiś trójkącik wink
Originally Posted by ice18
pozniej podchodze do niej mowie co to za koles mowi ze znajomy i ze mnie nie zdradza hehehe ;-)
nie zdradza laugh
To tak na szybko parą zostaliscie czy jak ? grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
shocked

co tu się dzieje w ogóle laugh



Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
sŁiTaŚnA HiStOrIa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by shane
Weź ją na pingla.
w mordę! laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Platini
Originally Posted by ice18
i tak ustalem z boku patrze tanczy z jakims kolesiem.... tak sie na nia spojrzalem.... ale przyszla do mnie wziela mnie za reke i porwala mnie w wir tanca laugh
<lol> co za temat laugh Odszukaj gościa, może on ma lepszy namiar na nią, no i zawsze może jakiś trójkącik wink
Originally Posted by ice18
pozniej podchodze do niej mowie co to za koles mowi ze znajomy i ze mnie nie zdradza hehehe ;-)
nie zdradza laugh
To tak na szybko parą zostaliscie czy jak ? grin

o tym zdradzaniu to taki jakby zart byl tongue oj ludzie ludzie laugh

A: Co pijesz..... ?
B Piwo
A Umnie czy u Ciebie ? laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by neoximek
Ja jestem z Wyszkowa wink mówiła Ci do której szkoły chodzi jak sie nazywa i ile ma lat ?? może ją znam tongue

Mówiła że wieczorowo podstawówkę robi-bo w dzień robi na poczcie

jako lizawka gdy trzeba list nakleić... laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by tv
Originally Posted by neoximek
Ja jestem z Wyszkowa wink mówiła Ci do której szkoły chodzi jak sie nazywa i ile ma lat ?? może ją znam tongue

Mówiła że wieczorowo podstawówkę robi-bo w dzień robi na poczcie

jako lizawka gdy trzeba list zakleić... laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
proponuje zlot w Wyszkowie
poszukamy jej wspolnie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
juz 6 podstron heheheh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Uff, znalazła się. Bo ja już wykręcałem numer do TVN24. Już dziś wieczorem byłby ten news na czerwonym pasku smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
wrzuc foty, ocenimy czy byla warta zaangazowania w akcje polowy forum wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Ice18 ile stawiasz browarow kazdemu kto to umiescil swoj komentarz w tej sprawie ? Pomysl dokladnie i daj odpowiwedz grin bo jesli siie nie dogadamy Twoja Justysia wszystko dzis wie , ze do zdrady sie szykujesz .A jak sie dowie worka ci juz nie przetrzepie wiec.. jaka propozycje masz ? wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by rivex
Uff, znalazła się. Bo ja już wykręcałem numer do TVN24. Już dziś wieczorem byłby ten news na czerwonym pasku smile

Nie było jej bo też wykęcała numer... laugh ale nie do TVN24!!!


Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by shane
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN:


bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem grin
A na desce smigasz? smile


[Linked Image]

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1