|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
 Mój opis Jestem szalony asz dobulu zarazem simieszny i zabawny nigdy niewiadomo co mi przyjdzie doglowy zyje na spatanie co bedzie to bedzie Co lubię Lubie imprezy w gronie p rzyjaciul . Czego nie lubię nienawidze zdrady , klamstw itp Wymarzony partner Moja dziewczyna powinna byc madra i miec dobry charakter reszta jest mniej jstotna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
 Mój opis Jestem szalony asz dobulu zarazem simieszny i zabawny nigdy niewiadomo co mi przyjdzie doglowy zyje na spatanie co bedzie to bedzie Co lubię Lubie imprezy w gronie p rzyjaciul . Czego nie lubię nienawidze zdrady , klamstw itp Wymarzony partner Moja dziewczyna powinna byc madra i miec dobry charakter reszta jest mniej jstotna  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Te fotki i inne badziewne strony to są zakłamane. Tam każdy ma ocenę koło 10.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
eheheh ZNALAZLEM JA  Pewno szczupła była i dlatego Ci się za łóżko spier.doliła  Jak już wytrzeżwiejesz z radości z jej znalezienia to się upewnij czy to nie jest ta z piosenki Kuby Sienkiewicza: "Ona jest pedałem"... Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN: bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
hehe.ja ją widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
i tak ustalem z boku patrze tanczy z jakims kolesiem.... tak sie na nia spojrzalem.... ale przyszla do mnie wziela mnie za reke i porwala mnie w wir tanca  <lol> co za temat  Odszukaj gościa, może on ma lepszy namiar na nią, no i zawsze może jakiś trójkącik  pozniej podchodze do niej mowie co to za koles mowi ze znajomy i ze mnie nie zdradza hehehe ;-) nie zdradza To tak na szybko parą zostaliscie czy jak ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
 co tu się dzieje w ogóle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
w mordę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
i tak ustalem z boku patrze tanczy z jakims kolesiem.... tak sie na nia spojrzalem.... ale przyszla do mnie wziela mnie za reke i porwala mnie w wir tanca  <lol> co za temat  Odszukaj gościa, może on ma lepszy namiar na nią, no i zawsze może jakiś trójkącik  pozniej podchodze do niej mowie co to za koles mowi ze znajomy i ze mnie nie zdradza hehehe ;-) nie zdradza To tak na szybko parą zostaliscie czy jak ?  o tym zdradzaniu to taki jakby zart byl  oj ludzie ludzie  A: Co pijesz..... ? B Piwo A Umnie czy u Ciebie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Ja jestem z Wyszkowa  mówiła Ci do której szkoły chodzi jak sie nazywa i ile ma lat ?? może ją znam  Mówiła że wieczorowo podstawówkę robi-bo w dzień robi na poczcie jako lizawka gdy trzeba list nakleić... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Ja jestem z Wyszkowa  mówiła Ci do której szkoły chodzi jak sie nazywa i ile ma lat ?? może ją znam  Mówiła że wieczorowo podstawówkę robi-bo w dzień robi na poczcie jako lizawka gdy trzeba list zakleić... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
proponuje zlot w Wyszkowie poszukamy jej wspolnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
juz 6 podstron heheheh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Uff, znalazła się. Bo ja już wykręcałem numer do TVN24. Już dziś wieczorem byłby ten news na czerwonym pasku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
wrzuc foty, ocenimy czy byla warta zaangazowania w akcje polowy forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Ice18 ile stawiasz browarow kazdemu kto to umiescil swoj komentarz w tej sprawie ? Pomysl dokladnie i daj odpowiwedz  bo jesli siie nie dogadamy Twoja Justysia wszystko dzis wie , ze do zdrady sie szykujesz .A jak sie dowie worka ci juz nie przetrzepie wiec.. jaka propozycje masz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Uff, znalazła się. Bo ja już wykręcałem numer do TVN24. Już dziś wieczorem byłby ten news na czerwonym pasku  Nie było jej bo też wykęcała numer...  ale nie do TVN24!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456 |
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN: bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem  A na desce smigasz?  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka