|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118 |
Czy wpłacając sianko do Unibetu wystarczy jak podam numer konta, nazwe właściciela konta, oraz numer referencyjny w tytule?( mój bank wymaga tylko tych trzech rzeczy) tak, tylko tyle wystarczy dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
mozna jaakos wejsc przez inny link zeby stary layout na stronie glownej bylo widac? ten nowy jest dobijajacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
mozna jaakos wejsc przez inny link zeby stary layout na stronie glownej bylo widac? ten nowy jest dobijajacy kiedyś można było przez angielską wersję, ale już niestety nie da się, a nowy layout jest rzeczywiscie do kitu, zero funkcjonalności, tylko buzery ala bwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Działa wam opcja wypłaty? Wszystkie inne opcje ładują się a gdy chce wypłacić to stronka wisi. Mam nadzieje ze to tylko problem techniczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Ostatnio wypłacałem w Wielką Niedzielę i wszystko odbyło się bezproblemowo  więc może to jakieś przejściowe kłopoty  napisz najlepiej do ich supportu. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Działa wam opcja wypłaty? Wszystkie inne opcje ładują się a gdy chce wypłacić to stronka wisi. Mam nadzieje ze to tylko problem techniczny  Może już nie można wypłacać, można tylko wpłacać. Ja właśnie dokonałem depozytu - cholera - nie wypłacę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
hehe pewnie tak, strasznie im strona muli dzisiaj, moze to, jak nie ruszy wkrótce to dzwonie na support 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Rano (przed 9.00) strona w ogóle nie działa w związku z jakimiś czynnościami usprawniającymi. Może stąd te problemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Już wszystko śmiga, można wypłacać, powodzenia wszystkim unibetowcom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Popsioczył człowiek troche i sie spręzyli - wypłata zlecona o 11:30 a o 16 patrzę a kasa zaksięgowana na inteligo - masakra  Brawo unibet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Unibet zrobił świetną sprawę dla grających poprzez wprowadzenie Przelewów24. Dzięki tej formie w nie całą godzinę mam środki do grania. Jest to o tyle wygodne, że jak widzę dobry kurs na interesujące mnie zdarzenie jestem w stanie szybko go zagrać. Brawo dla Unibetu po raz kolejny pokazali, że są profesjonalistami a ja to bardzo cenię  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dlaczego aż godzinę? U mnie taki transfer trwa poniżej 5 min  Tyle, że ja robię taki myk, że zaznaczam wpłata przez mb, a następnie zapłać przez przelewy24  błyskawicznie kasa jest na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Brawo dla Unibetu po raz kolejny pokazali, że są profesjonalistami a ja to bardzo cenię  .::Think Twice::. Ignorator. Jeszcze jakby uruchomili stary wygląd strony to byłoby pięknie, ale poprzednia wersja leży od wczoraj i nie wygląda na to żeby mogła by ć jeszcze w użyciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
No nie przesadzaj z tymi peanami na cześć unibetu, bo jeśli trwa to godzinę to jest to zdecydowanie najdłużej ze wszystkich buków obsługujących przelewy24 (a jest ich już trochę). W takim np. betssonie wpłata przez przelewy24 jest księgowana online - automatycznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Być może krócej jednak po wpłacie zajmuje się innymi rzeczami niż patrzenie na konto w UB. Z resztą wiele razy jest tak, że mój bank za późno księguje. Ostatnio tak miałem z wypłatą. Co robić  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
mnie unibet zawsze ksieguje automatycznie przelewy24, ale jako jedyny buk nie akceptyje mojej visy elektron  ALE NIE O TYM CHCIAŁEM , pomyliłem sie w zakładzie na lini under over, czy jest mozliwe anulowanie zakładu lub korekta? miał ktoś juz podobny przypadek? zagralem to dosyc mozno a do tego jest to kontra i teraz mam zagrany jeden typ naprawde mocno ;( jeśli komus udało sie anulowac zakład to prosze o jakieś sugestie , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
mnie unibet zawsze ksieguje automatycznie przelewy24, ale jako jedyny buk nie akceptyje mojej visy elektron  ALE NIE O TYM CHCIAŁEM , pomyliłem sie w zakładzie na lini under over, czy jest mozliwe anulowanie zakładu lub korekta? miał ktoś juz podobny przypadek? zagralem to dosyc mozno a do tego jest to kontra i teraz mam zagrany jeden typ naprawde mocno ;( jeśli komus udało sie anulowac zakład to prosze o jakieś sugestie , pozdrawiam Ja sie kiedys pomylilem na grze na livie, ale w moim przypadku nawail unibet. Dali 2 razy opcje over (nie bylo undera) , a ja kliknalem w to miejsce gdzie zawsze byl under. Po mailu i przegranym zakladzie zwrocili stawke
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 67 |
No nie przesadzaj z tymi peanami na cześć unibetu, Nie wiem, być może to przypadek, ale wydaje mi się, że zwiększyły się limity na zakłady, a moze wraz ze zmianą softu anulowali limity i po kilku kolejnych zakładach wszystko wróci do "normy" pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|