Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
Originally Posted by HenkSiracius
Originally Posted by Trzynasty
Czy wpłacając sianko do Unibetu wystarczy jak podam numer konta, nazwe właściciela konta, oraz numer referencyjny w tytule?( mój bank wymaga tylko tych trzech rzeczy)

tak, tylko tyle wystarczy
dzięki piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
mozna jaakos wejsc przez inny link zeby stary layout na stronie glownej bylo widac? ten nowy jest dobijajacy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by Lord Devastator
mozna jaakos wejsc przez inny link zeby stary layout na stronie glownej bylo widac? ten nowy jest dobijajacy


kiedyś można było przez angielską wersję, ale już niestety nie da się, a nowy layout jest rzeczywiscie do kitu, zero funkcjonalności, tylko buzery ala bwin frown

Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
https://194.204.122.58/punter/index.jsp zaloguj sie i bedziesz mial po polsku

Sony #2202758 27/03/2008 18:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Działa wam opcja wypłaty? Wszystkie inne opcje ładują się a gdy chce wypłacić to stronka wisi. Mam nadzieje ze to tylko problem techniczny wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Ostatnio wypłacałem w Wielką Niedzielę i wszystko odbyło się bezproblemowo smile więc może to jakieś przejściowe kłopoty smile napisz najlepiej do ich supportu.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Originally Posted by jacekplacek
Działa wam opcja wypłaty? Wszystkie inne opcje ładują się a gdy chce wypłacić to stronka wisi. Mam nadzieje ze to tylko problem techniczny wink


Może już nie można wypłacać, można tylko wpłacać. Ja właśnie dokonałem depozytu - cholera - nie wypłacę wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
hehe pewnie tak, strasznie im strona muli dzisiaj, moze to, jak nie ruszy wkrótce to dzwonie na support wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Rano (przed 9.00) strona w ogóle nie działa w związku z jakimiś czynnościami usprawniającymi. Może stąd te problemy smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Już wszystko śmiga, można wypłacać, powodzenia wszystkim unibetowcom laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Popsioczył człowiek troche i sie spręzyli - wypłata zlecona o 11:30 a o 16 patrzę a kasa zaksięgowana na inteligo - masakra laugh laugh
Brawo unibet!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Unibet zrobił świetną sprawę dla grających poprzez wprowadzenie Przelewów24. Dzięki tej formie w nie całą godzinę mam środki do grania. Jest to o tyle wygodne, że jak widzę dobry kurs na interesujące mnie zdarzenie jestem w stanie szybko go zagrać.

Brawo dla Unibetu po raz kolejny pokazali, że są profesjonalistami a ja to bardzo cenię piwo

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dlaczego aż godzinę? U mnie taki transfer trwa poniżej 5 min wink Tyle, że ja robię taki myk, że zaznaczam wpłata przez mb, a następnie zapłać przez przelewy24 wink błyskawicznie kasa jest na koncie wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by Ignorator
Brawo dla Unibetu po raz kolejny pokazali, że są profesjonalistami a ja to bardzo cenię piwo

.::Think Twice::. Ignorator.


Jeszcze jakby uruchomili stary wygląd strony to byłoby pięknie, ale poprzednia wersja leży od wczoraj i nie wygląda na to żeby mogła by ć jeszcze w użyciu frown

_Korver_ #2206166 28/03/2008 19:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
No nie przesadzaj z tymi peanami na cześć unibetu, bo jeśli trwa to godzinę to jest to zdecydowanie najdłużej ze wszystkich buków obsługujących przelewy24 (a jest ich już trochę).
W takim np. betssonie wpłata przez przelewy24 jest księgowana online - automatycznie ...

wtapiacz #2206219 28/03/2008 19:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Być może krócej jednak po wpłacie zajmuje się innymi rzeczami niż patrzenie na konto w UB. Z resztą wiele razy jest tak, że mój bank za późno księguje. Ostatnio tak miałem z wypłatą. Co robić smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
mnie unibet zawsze ksieguje automatycznie przelewy24, ale jako jedyny buk nie akceptyje mojej visy elektron frown
ALE NIE O TYM CHCIAŁEM , pomyliłem sie w zakładzie na lini under over, czy jest mozliwe anulowanie zakładu lub korekta? miał ktoś juz podobny przypadek? zagralem to dosyc mozno a do tego jest to kontra i teraz mam zagrany jeden typ naprawde mocno ;(
jeśli komus udało sie anulowac zakład to prosze o jakieś sugestie , pozdrawiam

Chagall #2206441 28/03/2008 20:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Chagall
mnie unibet zawsze ksieguje automatycznie przelewy24, ale jako jedyny buk nie akceptyje mojej visy elektron frown
ALE NIE O TYM CHCIAŁEM , pomyliłem sie w zakładzie na lini under over, czy jest mozliwe anulowanie zakładu lub korekta? miał ktoś juz podobny przypadek? zagralem to dosyc mozno a do tego jest to kontra i teraz mam zagrany jeden typ naprawde mocno ;(
jeśli komus udało sie anulowac zakład to prosze o jakieś sugestie , pozdrawiam

Ja sie kiedys pomylilem na grze na livie, ale w moim przypadku nawail unibet. Dali 2 razy opcje over (nie bylo undera) , a ja kliknalem w to miejsce gdzie zawsze byl under. Po mailu i przegranym zakladzie zwrocili stawke

Logan #2206510 28/03/2008 21:13
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
Stara stronka jest,ale po niemiecku https://de.unibet.net/punter/index.jsp

wtapiacz #2206566 28/03/2008 21:47
Dołączył: May 2007
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 67
Originally Posted by wtapiacz
No nie przesadzaj z tymi peanami na cześć unibetu,

Nie wiem, być może to przypadek,
ale wydaje mi się, że zwiększyły się limity na zakłady,
a moze wraz ze zmianą softu anulowali limity
i po kilku kolejnych zakładach wszystko wróci do "normy"

pzdr

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1