Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by HAGIi
ona jest poprostu na wypozyczeniu grin

Tak a Niemiec na seksualnym wyposzczeniu... laugh a nawet głodzie!

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv
Originally Posted by HAGIi
ona jest poprostu na wypozyczeniu grin

Tak a Niemiec na seksualnym wyposzczeniu... laugh a nawet głodzie!

Byle nie robili filmów i będzie ok.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by jaszur
Jaka wspólna ? Tv nie szukaj dziury. On ją tylko raz po tyłku klepnoł. Raz wysyłałem prezerwatywy bo pisała w liście żebym wysłał - bo potrzebiwali do kur czy czegoś tam przy pracy. Jak się spytałem konkretniej to mi sie przynała ze bauer raz ją tylko po tyłku klepnoł i nic nie było. Więc jej wierzę i nie sugeruj tutaj TV ze jest ona wspolnba czy cos takiego.

Wiesz do czego pewno jej są te prezerwatywy potrzebne?

Bo ona pewno nie zna niemieckiego i chce w ten sposób dać

bauerowi znać,że się co miesiąc chu..jowo czuje i zakłada je na

głowę w "te dni" laugh a Niemiec jest niekumaty i bierze to za

zachętę do seksu i zaczyna ją poklepywać! laugh laugh laugh

Czyli sama sobie ona bat na własną dupę kręci... smirk

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Eeech brak słow :


Originally Posted by tv
Wiesz do czego pewno jej są te prezerwatywy potrzebne?

Wiem - do roboty przy kurach. Bo napisała mi w liście.

Originally Posted by tv
Bo ona pewno nie zna niemieckiego

Zna biegle angielski i francuski, bo fijologie kończyła.

Originally Posted by tv
i chce w ten sposób dać

bauerowi znać,że się co miesiąc chu..jowo czuje i zakłada je na

głowę w "te dni" laugh
Nic nie musi zakładać, wystarczy ze powie, że sie źle czuje to jej karze nawet iść do dwojego domu by odpoczęła sobie i sie zrelaksowała.

Originally Posted by tv
a Niemiec jest niekumaty i bierze to za

zachętę do seksu i zaczyna ją poklepywać! laugh laugh laugh

Czyli sama sobie ona bat na własną dupę kręci... smirk

Nie kręci sobie bata, bo ten Niemic to wogóle fajny gośc jest i daje zatrudnienie wielu dziweczynom z Polki, Ukrainy i Rosji smile


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
Byle nie robili filmów i będzie ok.
Filmy to mogą zrobić byle żebys nie zobaczył filmiku w telwizji. Ostatnio tam taki bałagan mają, ze kto wie w jakim programie by puścili... Może "Z kamerą wśród zwierząt" wtedy lipa...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by jaszur
Pozdro Panowie, zatem wszystko bylo uczciwie zrobione i jest wygrana na koncie..
Originally Posted by jaszur
A jednak postraszenie telefonem poskutkowało laugh laugh
Originally Posted by jaszur
Muszą wyplacić bo mija dziewczyna w niemczech u bauera pracuje i obiecalem jej ze za te wygrana kupie jakiś wypasiony samochód.
laugh laugh laugh
Jak fajnie można żyć w nieświadomości
[Linked Image] [Linked Image]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by jaszur
Zna biegle angielski i francuski, bo fijologie kończyła.

Chodziło ci o fizjologię?

laugh

Nie wyrabiam już z tego wątku laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"jaszur"-

a przypadkiem ten niby kurnik to nie jest jakiś burdel???

Bo nie obraż się ale tyle dziewczyn co piszesz to do żadnego

kurnika nie wejdzie...i te prezerwatywy!

Czy Ty możesz o każdej porze do niej się dodzwonić czy ma może w

nocy telefon wyłączony albo jak dzwonisz to ma taki krótki

oddech jakby astmę miała i coś trzeszczy miarowo w tle?

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by micha$
Originally Posted by jaszur
Zna biegle angielski i francuski, bo fijologie kończyła.

Chodziło ci o fizjologię?

laugh

Nie wyrabiam już z tego wątku laugh laugh laugh
Fizjologia to leczenie stawów i kości, natomist nauka o językach - fijologia smile Na przykład fijologia polski

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by jaszur
Fizjologia to leczenie stawów i kości, natomist nauka o językach - fijologia smile Na przykład fijologia polski


Aaaaaaaaaaaaa laugh laugh laugh

Teraz to już nie mogę się podnieść z podłogi laugh laugh laugh


PS. Poczytaj chłopie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Filologia

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv
"jaszur"-

a przypadkiem ten niby kurnik to nie jest jakiś burdel???
Żaden burdel i mnie już nie obrażaj. Kurnik ile razy mam pisać.

Originally Posted by tv
Bo nie obraż się ale tyle dziewczyn co piszesz to do żadnego

kurnika nie wejdzie...i te prezerwatywy!
Prezerwatywy Cie dręczą ? Napisałem Ci ze miały byćdo pracy.

Originally Posted by tv
Czy Ty możesz o każdej porze do niej się dodzwonić czy ma może w

nocy telefon wyłączony
W nocy dzwoniłem nie raz i nie było problemu nie spała.

Originally Posted by tv
albo jak dzwonisz to ma taki krótki

oddech jakby astmę miała i coś trzeszczy miarowo w tle?

Jaka astma jakie trzeszczenie ? Były raz jakieś odgłosy ale mowiła ze koguta obrabiała.
Co w tym dziwnego ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
fijologia polski


nie moge laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by micha$
Nie wyrabiam już z tego wątku laugh laugh laugh
Nie tylko Ty... Mi "F5" zaraz padnie...

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by micha$
Originally Posted by jaszur
Fizjologia to leczenie stawów i kości, natomist nauka o językach - fijologia smile Na przykład fijologia polski


Aaaaaaaaaaaaa laugh laugh laugh

Teraz to już nie mogę się podnieść z podłogi laugh laugh laugh


PS. Poczytaj chłopie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Filologia
No przejezynczenie się. Ale domyśliłeś się o co chodzi wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
mi tu na kilometr burdelem smierdzi :Grin:

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
W nocy dzwoniłem nie raz i nie było problemu nie spała.
Generalnie zastanawia mnie co robiła w nocy jak nie spała... laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
A wogóle zeby nie było offf topiku to mam jechać do tego Hanoweru zobaczyc tego bauera , bo dostałem priva zebym lepiej jechał sprawdził ? Co myslicie, pomożcie

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
Jaka astma jakie trzeszczenie ? Były raz jakieś odgłosy ale mowiła ze koguta obrabiała.
Co w tym dziwnego ?
A przepraszam... bo ja może nie w temacie. Może to jakaś gwara. A co znaczy, że "obrabiała koguta?" laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Vader
Originally Posted by jaszur
Jaka astma jakie trzeszczenie ? Były raz jakieś odgłosy ale mowiła ze koguta obrabiała.
Co w tym dziwnego ?
A przepraszam... bo ja może nie w temacie. Może to jakaś gwara. A co znaczy, że "obrabiała koguta?" laugh

Eech no to odpowiadam - Vader - no ściskanie główki Koguta

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
laugh laugh laugh

Niech ktoś zamknie ten temat bo zaraz umrę ze śmiechu laugh laugh laugh

Vader piwo

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1