Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2202181 27/03/2008 05:17
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
http://www.wygrajligezuzla.pl/

Witam bardzo ciekawy konkurs.

Niech ktos zalozy lige mecz.pl i poda kod dostepu w tym temacie.
Zachecacam wszystkich do tworzenia druzyna to swietna zabaawa !

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Potwierdzam. Szykuje się fajna zabawa.

Jeśli są tutaj jakieś Falubazy to zapraszam do ligi prywatnej FALUBAZ TEAM.
Kod dostępu to : 300819429

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja na razie mam 3 teamy, będzie 5 wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Zapraszam do gry wszystkich z polski a najlepiej wszystkich z mecz.pl pokazmy ze nasz liga bedzie najlepsza mam juz w lidze okolo 60 osob
Aktualny kod dostępu: 862167495

Aaaa i stworzylem 4 sklady jak narazie powiem ze przez tych zawodnikow z gp ciezko pozniej kogos dobrac

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Krótka przerwa w rozgrywkach Ekstraligi, zatem pora też chyba na pierwsze podsumowanie konkursu "Wygraj Ligę Żużla".
Ciekawym jak Wam idzie?
Ja traktując konkurs jako zabawę zgłosiłem tylko jedną drużynę i pomimo miejsca pięćsetktóregoś:) jestem zadowolony.
Dorobek 247 pkt. to, myślę, fajny wynik.
Z tymi którzy nawysyłali po 30 ekip szans nie będę miał, ale zabawa i tak przednia:-)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Dorobek punktowy: 212
Pozycja w klasyfikacji generalnej: 4710

Było by ponad 250, gdybym zamiast Andersena jako kapitana, miał Będącego w kapitalnej formie Adamsa wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja mam najlepszy wynik na 70 miejscu, no i... te 2 miejsce w 1 kolejce, ech. 5 teamów, 2 już poszły sie dymać.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
ja jestem na 372 miejscu. Narazie nie jest zle.. Jezeli chodzi o to ze nie wymieniam skladu co kolejke jak coniektorzy laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
ja narazie na 47 miejscu frown

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by bajbus
ja narazie na 47 miejscu frown

Nie no, dramat wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
mam debiut juz za soba, startowalem dopiero od 4 kolejki i powiem szczerze, ze puke , zrobilem podstawowy blad, wybralem zawodnikiem przed przeczytaniem regulaminu laugh , nie wiedzialem, ze z szerokiego skladu trzeba wytypowac przed kazda kolejka druzyne a ja wybierajac szeroki sklad myslalem, ze wszyscy zawodnicy beda punktowac, tak wiec oszczedzajac kase na zawodnikow probowalem stworzyc wyrownany sklad i takim sposobem nie wybralem do skladu N.Pedersena i J.Crumpa laugh


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, $-man), 1,987 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1