|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66 |
http://www.wygrajligezuzla.pl/Witam bardzo ciekawy konkurs. Niech ktos zalozy lige mecz.pl i poda kod dostepu w tym temacie. Zachecacam wszystkich do tworzenia druzyna to swietna zabaawa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183 |
Potwierdzam. Szykuje się fajna zabawa.
Jeśli są tutaj jakieś Falubazy to zapraszam do ligi prywatnej FALUBAZ TEAM. Kod dostępu to : 300819429
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja na razie mam 3 teamy, będzie 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Zapraszam do gry wszystkich z polski a najlepiej wszystkich z mecz.pl pokazmy ze nasz liga bedzie najlepsza mam juz w lidze okolo 60 osob Aktualny kod dostępu: 862167495
Aaaa i stworzylem 4 sklady jak narazie powiem ze przez tych zawodnikow z gp ciezko pozniej kogos dobrac
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Krótka przerwa w rozgrywkach Ekstraligi, zatem pora też chyba na pierwsze podsumowanie konkursu "Wygraj Ligę Żużla". Ciekawym jak Wam idzie? Ja traktując konkurs jako zabawę zgłosiłem tylko jedną drużynę i pomimo miejsca pięćsetktóregoś:) jestem zadowolony. Dorobek 247 pkt. to, myślę, fajny wynik. Z tymi którzy nawysyłali po 30 ekip szans nie będę miał, ale zabawa i tak przednia:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Dorobek punktowy: 212 Pozycja w klasyfikacji generalnej: 4710 Było by ponad 250, gdybym zamiast Andersena jako kapitana, miał Będącego w kapitalnej formie Adamsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja mam najlepszy wynik na 70 miejscu, no i... te 2 miejsce w 1 kolejce, ech. 5 teamów, 2 już poszły sie dymać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
ja jestem na 372 miejscu. Narazie nie jest zle.. Jezeli chodzi o to ze nie wymieniam skladu co kolejke jak coniektorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
ja narazie na 47 miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
ja narazie na 47 miejscu  Nie no, dramat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
mam debiut juz za soba, startowalem dopiero od 4 kolejki i powiem szczerze, ze  , zrobilem podstawowy blad, wybralem zawodnikiem przed przeczytaniem regulaminu  , nie wiedzialem, ze z szerokiego skladu trzeba wytypowac przed kazda kolejka druzyne a ja wybierajac szeroki sklad myslalem, ze wszyscy zawodnicy beda punktowac, tak wiec oszczedzajac kase na zawodnikow probowalem stworzyc wyrownany sklad i takim sposobem nie wybralem do skladu N.Pedersena i J.Crumpa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka