|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kazan może dziś wziąsc sobie najwyższy kurs 3-0 dla Jastrzębia Myślę że przy porażce 3-0 bd w pełni kontrolowac małe punkty a maja ich na plusie aż 20 :)Dla mnie osobiscie meczyk No Bet ponieważ nie wiadomo co zrobi drużyna Kazania ale takiego kursu nie pomine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety .... w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty chyba nie skumałem...  poprosze jaśniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety
w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty gdzie tu logika 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety
w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty gdzie tu logika  hehe pewnie mu chodzilo, ze jak w 1 meczu sie wygra 3-0, to wystarczy w rewanzu 1 seta ugrac i sie awansuje, tak to skumalem 
Last edited by Giertyszek; 21/02/2008 15:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety
w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty gdzie tu logika  tu ze trzeba czytac ze zrozumieniem a nie siedziec na palmie i gwizdac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety .... w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty chyba nie skumałem...  poprosze jaśniej  jasniej jezeli druzyny wygraly po jednym meczu wowczas maja jednakowa ilosc punktow (czytaj ze zrozumieniem nie czytaj  )wowczas decyduje ilosc setow wygranych do przegranych -- jezeli to jest rowne wowczas decyduja male punkty a jak i to jest rowne wtedy liczysz na gwizdek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jutro Cannes-Kazan... mysle tak sobie ze jesli mogło Jastrzebie to Cannes tym bardziej, sytuacja podobna, Kazan potrzebuje seta do awansu...co sadzicie, jakies infa o skladach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Jutro Cannes-Kazan... mysle tak sobie ze jesli mogło Jastrzebie to Cannes tym bardziej, sytuacja podobna, Kazan potrzebuje seta do awansu...co sadzicie, jakies infa o skladach? Zdecydowanie się zgadzam. Widziałem mecz Jastrzębie-Kazań i po wygraniu seta przez rusków ,trener wpuścił rezerwowych .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Łódź 29-30.03.2008
Półfinały /sobota/:
Dinamo Tattransgaz Kazan - Skra Belchatow Copra Piacenza - Sisley Treviso
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
PGE Skra Bełchatów - Dinamo Tattransgaz Kazan 1 @ 2.10 5/10
Polsat Sport 15:10
Trochę przemawia przeze mnie patriota. Ale nie ma czemu się dziwić. Chciałbym aby w końcu polski zespół potwierdził się w europejskich rozgrywkach. Ciągle mówimy że mamy silną i wyrównaną ligę , wymienia się ją obok włoskiej i rosyjskiej wśród najlepszych. Czas aby słowa przemienić w czyny.
Turniej rozgrywany jest w Łodzi. Sprzedano już ponoć wszystkie bilety. Drużyna Kazania posiada w swoim składzie wielu znakomitych zawodników. Podstawową 6 tworzą : Tietiuchin, Kosariew, Jegorczew, Stanley, Bogomołow, Ball
Rosyjscy zawodnicy i działacze tak jak zawsze lekceważą polaków: "Każdy inny wynik niż pierwsze miejsce w Final Four uznamy za porażkę"
" Polacy ustępują składem zespołom włoskim, które grają w drugim półfinale. Moi gracze pierwszej szóstki grali już nieraz w Final Four"
"Wlazły i Antiga bledną przy naszych zawodnikach"
Może to i dobrze. Na pewno mobilizacji i determinacji zawodnikom Skry nie zabraknie. Szansę na wygranie tego spotkanie upatruje w zagrywce. Jeśli odrzucimy mocną zagrywką rywali od siatki będzie można ustawić szczelny blok. Wlazły, który narzeka na jakąś drobną kontuzję musi zagrać na najwyższym poziomie. Jak nie teraz to kiedy ? nadarza się niepowtarzalna szansa, której nie można zmarnować.
Mam nadzieję że Skra utrze nosa faworyzowanym rywalom i odniesie spektakularne zwycięstwo. 10 tysięcy gardeł na pewno dopingiem wspomoże Skrę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456 |
Nie wiem skad ten kurs ale dla przykladu masz @2.40 bwin, unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
panowie macie jakies nowe info co do wlazlego?? zaslona dymna czy powaznie nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
wczoraj lekarze ze szpitala w Łodzi gdzie trafil Wlazly wykluczyli jego wystep, jak jest dzisiaj to moga powiedziec chyba tylko Ci co sa na miejscu. Ja nie sadze zeby ryzykowali zdrowie Wlazlego przed najwazniejsza czescia sezonu. Kazan @1,57 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Gomes rozbawiłeś mnnie tym ostatnim zdaniem. Nie sadzisz zeby ryzykowali przed najwazniejszą częścią sezonu.A co? Dzisiejszy i jutrzejszy mecz to jest jakiś sparing czy walka o miano najlepszego zespołu w Europie? Szczerze wątpie w to aby Skra miała takiego pecha i w najważniejszym meczu w historii klubu nie mógł wystąpić jej najlepszy zawodnik, bez którego szanse na pokonanie Kazania wynoszą jak na moje ze 30%. Gram na Skre bo kurs 2,6 na bwin droga nie chodzi,nigdzie nie ma wyższego.Stawka bez zadnych szalenstw, bo po tym co pokazuje Bełchatów w naszej lidze i lidze mistrzów ich forma jest bardzo nierównai holera wie w jakiej będą dzisiaj dyspozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
panowie macie jakies nowe info co do wlazlego?? zaslona dymna czy powaznie nie gra wczoraj juz normalnie trenowal, dzisiaj gra na 90%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Nie będę się za bardzo rozpisywał ale cieszę się że złapałem kurs > 1.60 na Kazań. Nie będę bo nie ma o czym. Zespół rosyjski to praktycznie reprezentacja Rosji  . Dysponują bardzo wysokim składem, jedynie dwaj libero i rozgrywający poniżej 200 cm. No Tietiuchin ma 197 cm to niewiele mu brakuje  . Ostatnio w lidze rosyjskiej jadą po wszystkich jak po "burej suce". A Skra? Finał PP porażka z Jastrzębiem, porażka w Sosnowcu, porażka z Olsztynem kłopoty Wlazłego. Za wiele jest tych argumentów na korzyść Rosjan aby nie zagrać tak apetycznego kursu. Dodatkowo myślę, że najlepiej o szansach w dzisiejszym meczu wyraził się Prus: Jestem zdania, że Skra miałaby większe szanse w starciu z ekipami włoskimi - Treviso lub Piacenzą. Z Kazaniem bełchatowianie muszą zagrać na 100% możliwości i jeszcze liczyć na nieco słabszy dzień Rosjan.Pozdro i miłego oglądania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
kurcze kazan chodzi mi po glowie od rana  juz dalem 5/10 i sie zastanawiam czy nie dolozyc wiecej. jakos nie mam argumentow przemawiajacych za postawieniem na skre...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
ciekawe z jaka motywacja podejdzie dzis do meczu o 3 miejsce sisley ? wiadomo ze graja o pietruche a skra u siebie bedzie walczyc... kurs na skre ponad 2 chyba niezły, do tego kazan i juz sie robi ponad 3 kurs, myslicie podobnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
"do tego kazan" dlaczego? bo "mniejszy kurs"? sugerujesz sie tym co buki wystawily? a moze wlasnie ulegasz manipulacji buków? co takiego pokazał kazań w meczu ze skrą ze piszesz o kazaniu? jakie masz argumenty? dla mnie ten zespol w meczu ze skra nic wielkiego nie pokazał, to jakis dziwny team, owszem jesli prowadzili to wygrywali seta, ale gdy skra obejmowała prowadzenie to juz nie potrafili odrobic strat tylko walili bądź w siatę bądź po autach...no i ta końcówka.... więc co - dlaczego kazan? przekonaj mnie a co do meczu skry to jesli włosi nie zabalowali ostro wczoraj wieczorem tylko poszli grzecznie spać  to powinni skre odprawic z kwitkiem, choć godzina meczu troche dziwna, no i jeszcze ta zmiana czasu, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|