Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Kazan może dziś wziąsc sobie najwyższy kurs 3-0 dla Jastrzębia
Myślę że przy porażce 3-0 bd w pełni kontrolowac małe punkty a maja ich na plusie aż 20 :)Dla mnie osobiscie meczyk No Bet ponieważ nie wiadomo co zrobi drużyna Kazania ale takiego kursu nie pomine smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by sergiush
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety ....
w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

chyba nie skumałem... cool poprosze jaśniej tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by sergiush
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety

w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

gdzie tu logika confused

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by sergiush
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety

w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

gdzie tu logika confused

hehe pewnie mu chodzilo, ze jak w 1 meczu sie wygra 3-0, to wystarczy w rewanzu 1 seta ugrac i sie awansuje, tak to skumalem tongue

Last edited by Giertyszek; 21/02/2008 15:04.
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by sergiush
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety

w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

gdzie tu logika confused
tu ze trzeba czytac ze zrozumieniem a nie siedziec na palmie i gwizdac gwizdek

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by lysy1
Originally Posted by sergiush
w lidze mistrzow decyduje w dwumeczu punkty potem sety ....
w lm jak wygrywa sie 3/0 to ew wystarczy jeden set wygrac bo przy jednakowej ilosci setow decyduja male punkty

chyba nie skumałem... cool poprosze jaśniej tongue
jasniej jezeli druzyny wygraly po jednym meczu wowczas maja jednakowa ilosc punktow (czytaj ze zrozumieniem nie czytaj gwizdek)wowczas decyduje ilosc setow wygranych do przegranych -- jezeli to jest rowne wowczas decyduja male punkty a jak i to jest rowne wtedy liczysz na gwizdek gwizdek laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jutro Cannes-Kazan... mysle tak sobie ze jesli mogło Jastrzebie to Cannes tym bardziej, sytuacja podobna, Kazan potrzebuje seta do awansu...co sadzicie, jakies infa o skladach?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Giertyszek
Jutro Cannes-Kazan... mysle tak sobie ze jesli mogło Jastrzebie to Cannes tym bardziej, sytuacja podobna, Kazan potrzebuje seta do awansu...co sadzicie, jakies infa o skladach?
Zdecydowanie się zgadzam. Widziałem mecz Jastrzębie-Kazań i po wygraniu seta przez rusków ,trener wpuścił rezerwowych .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Łódź 29-30.03.2008

Półfinały /sobota/:

Dinamo Tattransgaz Kazan - Skra Belchatow
Copra Piacenza - Sisley Treviso


Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,5063483.html

Bez Wlazłego szybkie 0-3, chodz nawet z nim nie liczyłbym na zwycięstwo

Kazań @1,6

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
PGE Skra Bełchatów - Dinamo Tattransgaz Kazan 1 @ 2.10 5/10

Polsat Sport 15:10

Trochę przemawia przeze mnie patriota. Ale nie ma czemu się dziwić. Chciałbym aby w końcu polski zespół potwierdził się w europejskich rozgrywkach. Ciągle mówimy że mamy silną i wyrównaną ligę , wymienia się ją obok włoskiej i rosyjskiej wśród najlepszych. Czas aby słowa przemienić w czyny.

Turniej rozgrywany jest w Łodzi. Sprzedano już ponoć wszystkie bilety.
Drużyna Kazania posiada w swoim składzie wielu znakomitych zawodników. Podstawową 6 tworzą : Tietiuchin, Kosariew, Jegorczew, Stanley, Bogomołow, Ball

Rosyjscy zawodnicy i działacze tak jak zawsze lekceważą polaków:
"Każdy inny wynik niż pierwsze miejsce w Final Four uznamy za porażkę"

" Polacy ustępują składem zespołom włoskim, które grają w drugim półfinale. Moi gracze pierwszej szóstki grali już nieraz w Final Four"

"Wlazły i Antiga bledną przy naszych zawodnikach"

Może to i dobrze. Na pewno mobilizacji i determinacji zawodnikom Skry nie zabraknie.
Szansę na wygranie tego spotkanie upatruje w zagrywce. Jeśli odrzucimy mocną zagrywką rywali od siatki będzie można ustawić szczelny blok. Wlazły, który narzeka na jakąś drobną kontuzję musi zagrać na najwyższym poziomie.
Jak nie teraz to kiedy ? nadarza się niepowtarzalna szansa, której nie można zmarnować.

Mam nadzieję że Skra utrze nosa faworyzowanym rywalom i odniesie spektakularne zwycięstwo. 10 tysięcy gardeł na pewno dopingiem wspomoże Skrę.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
Nie wiem skad ten kurs ale dla przykladu masz
@2.40 bwin, unibet

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
panowie macie jakies nowe info co do wlazlego?? zaslona dymna czy powaznie nie gra

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
wczoraj lekarze ze szpitala w Łodzi gdzie trafil Wlazly wykluczyli jego wystep, jak jest dzisiaj to moga powiedziec chyba tylko Ci co sa na miejscu. Ja nie sadze zeby ryzykowali zdrowie Wlazlego przed najwazniejsza czescia sezonu.
Kazan @1,57 boks

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Gomes rozbawiłeś mnnie tym ostatnim zdaniem. Nie sadzisz zeby ryzykowali przed najwazniejszą częścią sezonu.A co? Dzisiejszy i jutrzejszy mecz to jest jakiś sparing czy walka o miano najlepszego zespołu w Europie? Szczerze wątpie w to aby Skra miała takiego pecha i w najważniejszym meczu w historii klubu nie mógł wystąpić jej najlepszy zawodnik, bez którego szanse na pokonanie Kazania wynoszą jak na moje ze 30%. Gram na Skre bo kurs 2,6 na bwin droga nie chodzi,nigdzie nie ma wyższego.Stawka bez zadnych szalenstw, bo po tym co pokazuje Bełchatów w naszej lidze i lidze mistrzów ich forma jest bardzo nierównai holera wie w jakiej będą dzisiaj dyspozycji.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by RiKi
panowie macie jakies nowe info co do wlazlego?? zaslona dymna czy powaznie nie gra

wczoraj juz normalnie trenowal, dzisiaj gra na 90%

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Nie będę się za bardzo rozpisywał ale cieszę się że złapałem kurs > 1.60 na Kazań. Nie będę bo nie ma o czym. Zespół rosyjski to praktycznie reprezentacja Rosji smile . Dysponują bardzo wysokim składem, jedynie dwaj libero i rozgrywający poniżej 200 cm. No Tietiuchin ma 197 cm to niewiele mu brakuje smile . Ostatnio w lidze rosyjskiej jadą po wszystkich jak po "burej suce". A Skra? Finał PP porażka z Jastrzębiem, porażka w Sosnowcu, porażka z Olsztynem kłopoty Wlazłego. Za wiele jest tych argumentów na korzyść Rosjan aby nie zagrać tak apetycznego kursu.

Dodatkowo myślę, że najlepiej o szansach w dzisiejszym meczu wyraził się Prus:

Jestem zdania, że Skra miałaby większe szanse w starciu z ekipami włoskimi - Treviso lub Piacenzą. Z Kazaniem bełchatowianie muszą zagrać na 100% możliwości i jeszcze liczyć na nieco słabszy dzień Rosjan.

Pozdro i miłego oglądania.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
kurcze kazan chodzi mi po glowie od rana smile juz dalem 5/10 i sie zastanawiam czy nie dolozyc wiecej. jakos nie mam argumentow przemawiajacych za postawieniem na skre...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
ciekawe z jaka motywacja podejdzie dzis do meczu o 3 miejsce sisley ? wiadomo ze graja o pietruche a skra u siebie bedzie walczyc... kurs na skre ponad 2 chyba niezły, do tego kazan i juz sie robi ponad 3 kurs, myslicie podobnie ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
"do tego kazan"
dlaczego? bo "mniejszy kurs"?

sugerujesz sie tym co buki wystawily? a moze wlasnie ulegasz manipulacji buków?

co takiego pokazał kazań w meczu ze skrą ze piszesz o kazaniu?
jakie masz argumenty?

dla mnie ten zespol w meczu ze skra nic wielkiego nie pokazał, to jakis dziwny team, owszem jesli prowadzili to wygrywali seta, ale gdy skra obejmowała prowadzenie to juz nie potrafili odrobic strat tylko walili bądź w siatę bądź po autach...no i ta końcówka....

więc co - dlaczego kazan? przekonaj mnie

a co do meczu skry to jesli włosi nie zabalowali ostro wczoraj wieczorem tylko poszli grzecznie spać laugh to powinni skre odprawic z kwitkiem, choć godzina meczu troche dziwna, no i jeszcze ta zmiana czasu, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1