|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amk, Wydaje mi się, że moderatorzy powinni coś o tym wiedzieć  chciałbym się dowiedzieć czy już taka sytuacja miała miejsce? Pozdrawiam Mateusz, gdy ma miejsce taki przypadek, uwazam ,ze posiadacz konta winien powiadomic moderatorow. Takie konto powinno byc zablokowane,a user, ktoremu sie wlamano moze zalozyc sobie konto tymczasowe lub inne na stale, zas trefne konto przestaje istniec. Przypadki wlaman na konta userow mialy miejsce, opisywali je uzytkownicy w ogolnodostepnych tematach. Swoja droga to widze ,ze piszesz ze swojego konta. Mam nadzieje,ze zmieniles haslo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Tak, bo na szczęście zostałem szybko powiadomiony przez kolegów z forum o tym przypadku (po jakiś 5 minutach od feralnego postu). Więc natychmiast zmieniłem hasło. Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc  Najlepsza metoda jest co jakis czas zmieniac haslo. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów : 1. dlaczego jesteś ciągle modem ? 2. czemu Ty , a nie on ? 3. ile jest warte w pln to stanowisko ? czekam na wasze uczciwe odpowiedzi  Pozdro zielonym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
1. poniewaz jeszcze nie zrezygnowalem 2. jak wyzej 3. bezcenne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów : 1. dlaczego jesteś ciągle modem ? 2. czemu Ty , a nie on ? 3. ile jest warte w pln to stanowisko ? czekam na wasze uczciwe odpowiedzi  Pozdro zielonym  1.Ponieważ jeszcze nie wszyscy moi "wielbiciele" trafili na leżanke do psychoanalityka 2.ON jest lepszy ,a mod gorszy zawsze wypiera lepszego 3.Ja zarabiam w euro ,mam specjalna stawke dla moda-przedstawiciela forum za granicą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
1. nie wiem. 2. nie wiem. 3. ja dostaję w kartkach na ocet, od roku walczę o talony na musztardę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
1. nie wiem 2. nie wiem 3. nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
1. nie wiem 2. on był głupszy 3. milion pińcset stodziwińcset
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
1. kazali i musiałem  2. "Oni" nie istnieją na ziemi  3. wszystko mi zabierają i przepijają, mowa tu o tych starszych stażem modach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
1. bo lubię kłócić i wyzywać się z innymi  2. na układy nie ma rady  3. stanowczo za mało  Condzio to sknerus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
1. Bo mi sie nudzi 2. Bo jestem lepszy od niego 3. Najnizsza krajowa za 8h dziennie (caly etat)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A może by tak przestać dawać ostrzeżenia z QC? Niech się pozabijają, będziecie mieć mniej roboty... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Eee z tego jest najlepsza kasa. Z samego zakładania tematów nie idzie wyżyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Mam pytanie do moderatorów i to konkretne  Czemu nikt nie interweniuje w dziale liga polska na Stadionie Piłkarskim. W postach pojawiły się przekleństwa a dyskusja zmierza w kierunku kłótni i wyzywisk. Jeśli w dobrym momencie nie zmoderujecie przekleństw i jechanki to dojdzie do wielkiego bałaganu. Użytkownicy napadną na siebie a w ostatniej chwili agonalnej moderator będzie musiał jechać z ostrzeżeniami. Wiem, że zrezygnowałem z moderowania, ale jak widzę co się dzieje w "moim ukochanym" dziale to po prostu ... Dlatego apeluję do moderatorów działu liga polska aby przeglądali posty. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,964 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,964 Likes: 12 |
Spoko Igi .Nie bija sie .Jak zaczna to sie wkroczy  To oczywiscie nie moj dzial . A tak na powaznie to nie widze tam nic az tak powaznego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jako Ambasador Ekstraklasy powinienes zrobic tam porzadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Trzeba ku temu mieć możliwości. A pewne wydarzenia mnie skłoniły do odejścia z funkcji moderatora. Nie mogłem na pewne decyzję zgodzić się i tyle. Smutne po prostu jest to, że trzech modów ma dostęp do Polski a nie robią nic. Swoją drogą El Darro kiedyś taki nadgorliwy były w Polsce a dzisiaj nie widać go i nie słuchać  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,964 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,964 Likes: 12 |
Igi weż przestań pisać tu jakieś smuty.Bo nie jestes modem od dwóch dni i juz sie tak żle dzieje.A guzik prawda .Toczy sie normalna dyskusja a ty jestes przewrazliwiony. To jest temat "Pytania do moderatorów " a nie gorzkie zale i czepianie sie Wiem,wiem teraz mamy zacząć pisac Ignorator wróć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Tu nie chodzi o to. Po prostu ja bym interweniował. Przed moim przyjście właśnie w takich sytuacjach nic się nie robiło a potem trzeba było wiele rzeczy usuwać. Więc właśnie zapytałem się czy ktoś wogóle monitoruje sprawę w dziale?. Czy zdaje sobie sprawę z wulgaryzmów?. Tyle a ty rafal08 jak zwykle dopisujesz historię. Z moim zdaniem nikt się nie liczył jak byłem moderatorem także teraz. Dlatego róbcie jak uważacie.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|