Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mateusz2201
Amk,

Wydaje mi się, że moderatorzy powinni coś o tym wiedzieć wink chciałbym się dowiedzieć czy już taka sytuacja miała miejsce?

Pozdrawiam

Mateusz, gdy ma miejsce taki przypadek, uwazam ,ze posiadacz konta winien powiadomic moderatorow.
Takie konto powinno byc zablokowane,a user, ktoremu sie wlamano moze zalozyc sobie konto tymczasowe lub inne na stale, zas trefne konto przestaje istniec.

Przypadki wlaman na konta userow mialy miejsce, opisywali je uzytkownicy w ogolnodostepnych tematach.

Swoja droga to widze ,ze piszesz ze swojego konta.
Mam nadzieje,ze zmieniles haslo smile





Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Tak, bo na szczęście zostałem szybko powiadomiony przez kolegów z forum o tym przypadku (po jakiś 5 minutach od feralnego postu). Więc natychmiast zmieniłem hasło. Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mateusz2201
Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc wink

Najlepsza metoda jest co jakis czas zmieniac haslo.

Powodzenia piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów :

1. dlaczego jesteś ciągle modem ?
2. czemu Ty , a nie on ?
3. ile jest warte w pln to stanowisko ?

czekam na wasze uczciwe odpowiedzi grin

Pozdro zielonym piwo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
1. poniewaz jeszcze nie zrezygnowalem
2. jak wyzej
3. bezcenne

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Piecia
mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów :

1. dlaczego jesteś ciągle modem ?
2. czemu Ty , a nie on ?
3. ile jest warte w pln to stanowisko ?

czekam na wasze uczciwe odpowiedzi grin

Pozdro zielonym piwo

1.Ponieważ jeszcze nie wszyscy moi "wielbiciele" trafili na leżanke do psychoanalityka

2.ON jest lepszy ,a mod gorszy zawsze wypiera lepszego

3.Ja zarabiam w euro ,mam specjalna stawke dla moda-przedstawiciela forum za granicą

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
1. nie wiem.
2. nie wiem.
3. ja dostaję w kartkach na ocet, od roku walczę o talony na musztardę.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
1. nie wiem
2. nie wiem
3. nie wiem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
1. nie wiem
2. on był głupszy
3. milion pińcset stodziwińcset

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
1. kazali i musiałem frown
2. "Oni" nie istnieją na ziemi smile
3. wszystko mi zabierają i przepijają, mowa tu o tych starszych stażem modach frown

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
1. bo lubię kłócić i wyzywać się z innymi smile
2. na układy nie ma rady smile
3. stanowczo za mało smile Condzio to sknerus tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
1. Bo mi sie nudzi
2. Bo jestem lepszy od niego
3. Najnizsza krajowa za 8h dziennie (caly etat)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A może by tak przestać dawać ostrzeżenia z QC? Niech się pozabijają, będziecie mieć mniej roboty... wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Eee z tego jest najlepsza kasa. Z samego zakładania tematów nie idzie wyżyć...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Mam pytanie do moderatorów i to konkretne smile Czemu nikt nie interweniuje w dziale liga polska na Stadionie Piłkarskim. W postach pojawiły się przekleństwa a dyskusja zmierza w kierunku kłótni i wyzywisk. Jeśli w dobrym momencie nie zmoderujecie przekleństw i jechanki to dojdzie do wielkiego bałaganu. Użytkownicy napadną na siebie a w ostatniej chwili agonalnej moderator będzie musiał jechać z ostrzeżeniami.

Wiem, że zrezygnowałem z moderowania, ale jak widzę co się dzieje w "moim ukochanym" dziale to po prostu ...

Dlatego apeluję do moderatorów działu liga polska aby przeglądali posty.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
Spoko Igi .Nie bija sie .Jak zaczna to sie wkroczy laugh

To oczywiscie nie moj dzial .

A tak na powaznie to nie widze tam nic az tak powaznego.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jako Ambasador Ekstraklasy powinienes zrobic tam porzadek tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Trzeba ku temu mieć możliwości. A pewne wydarzenia mnie skłoniły do odejścia z funkcji moderatora. Nie mogłem na pewne decyzję zgodzić się i tyle.

Smutne po prostu jest to, że trzech modów ma dostęp do Polski a nie robią nic. Swoją drogą El Darro kiedyś taki nadgorliwy były w Polsce a dzisiaj nie widać go i nie słuchać smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
Igi weż przestań pisać tu jakieś smuty.Bo nie jestes modem od dwóch dni i juz sie tak żle dzieje.A guzik prawda .Toczy sie normalna dyskusja a ty jestes przewrazliwiony.

To jest temat "Pytania do moderatorów " a nie gorzkie zale i czepianie sie


Wiem,wiem teraz mamy zacząć pisac Ignorator wróć tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Tu nie chodzi o to. Po prostu ja bym interweniował. Przed moim przyjście właśnie w takich sytuacjach nic się nie robiło a potem trzeba było wiele rzeczy usuwać. Więc właśnie zapytałem się czy ktoś wogóle monitoruje sprawę w dziale?. Czy zdaje sobie sprawę z wulgaryzmów?. Tyle a ty rafal08 jak zwykle dopisujesz historię. Z moim zdaniem nikt się nie liczył jak byłem moderatorem także teraz. Dlatego róbcie jak uważacie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1