Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#2217260 31/03/2008 09:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2217269 31/03/2008 09:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
link do zapisów do kolejnej edycji turnieju:

ZAPISY

AnJay #2217988 31/03/2008 23:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Może komuś się przyda:

Link do usunięcia reklam przy włączaniu fify:
http://gbw.naxphost.com/dl.php?file=FIFA08NoIntroFixAll.rar

Plik rozpakować, z rozpakowanych wybrać plik "eng" i go rozpakować, pozostałe wywalić. Plik LOCALE musi znajdowac się w głównym katalogu FIFY. Od teraz odpalenie FIFY zajmuje jakieś 5 sekund.
Działa w wersji angielskiej. W polskiej nie jestem pewien.

AnJay #2218001 31/03/2008 23:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by AnJay
Działa w wersji angielskiej. W polskiej nie jestem pewien.

Zmienia język na angielski.
Wystarczy zrobić edycję pliku i zamienić eng na pol. I po odpaleniu jest język polski.

AnJay #2218046 01/04/2008 00:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by AnJay
Może komuś się przyda:

Link do usunięcia reklam przy włączaniu fify:
http://gbw.naxphost.com/dl.php?file=FIFA08NoIntroFixAll.rar

Plik rozpakować, z rozpakowanych wybrać plik "eng" i go rozpakować, pozostałe wywalić. Plik LOCALE musi znajdowac się w głównym katalogu FIFY. Od teraz odpalenie FIFY zajmuje jakieś 5 sekund.
Działa w wersji angielskiej. W polskiej nie jestem pewien.

piwo super, zawsze mnie wpienia to czekanie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dziala, jezyk zmienia na angielski, ale to chyba bez roznicy wink

Pav #2218064 01/04/2008 00:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Pav
Originally Posted by AnJay
Działa w wersji angielskiej. W polskiej nie jestem pewien.

Zmienia język na angielski.
Wystarczy zrobić edycję pliku i zamienić eng na pol. I po odpaleniu jest język polski.
Fakt

Kylo #2223069 02/04/2008 09:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Nowa edycja ligi mecz.pl

LIGA [fixturelist.com]
<- kliknij


- po kliknięciu w powyższy link, każdy widzi listę graczy z numerami gg (tamta stronka raczej nie jest miejscem publicznym więc pozwoliłem sobie te numery umieścić, ułatwi to umawianie się na grę. Proszę o podanie mi swojego numeru gg, to uzupełnię brakujące.
Obok nicka jest link Fixtures/Results, gdzie każdy widzi tylko swoje mecze. Statystyki ogólne są w linkach na górze strony.
- gramy z każdym po 2 mecze (można od razu zagrać 2 mecze z tym samym graczem i będzie z głowy)
- awanse/spadki: spadają 2 ostatnie drużyny, a cztery zagrają baraże z drugoligowcami z miejsc 3-6. Zasada baraży: gramy do dwóch zwycięstw.
- kolejność meczów ogólnie jest dowolna, choć lepiej byłoby trzymać się kolejności, ale najważniejsze to żeby w ogóle te mecze rozegrać smile
- mecz trwa 90 minut (tyle wystarczy, potrzebujemy trochę remisów smile )
- ustawienia gry:
[color:red]trudność gry: world class (klasa światowa)
bramkarz: professional (zawodowiec)
szybkość: normalna

Na takich ustawieniach (z tym że bramkarz world class) gra się na wszystkich forach turniejowych fify (grałem na takich i dostawałem zazwyczaj lanie).
Można sobie pobrać programik:
http://www.fifaportugal.com/pafiledb/pafiledb.php?action=download&id=324
Gdy się uruchomi grę przez ten program to ustawienia gry będą takie jak ustaliliśmy.
Jeśli taka gra się nie spodoba to w następnej edycji zagramy bez bramkarzy smile
[/color]

PUCHAR LIGI [fixturelist.com]
<- kliknij


- w pucharze gramy jeden mecz, w przypadku remisu - dogrywka, karne
- zawodnicy czołowej "6" z poprzedniej edycji + dwójka najlepszych z 2 ligi zaczynają od 2 rundy
- w pucharze trzymamy sie terminów:
1 runda do 8.04
2 runda do 15.04
3 runda do 22.04



Przewidywany czas zakończenia ligi to 22 kwietnia. W tym czasie da się raczej rozegrać po 2 mecze z 11 osobami + kilka pucharowych. Ale oczywiście zobaczymy jak to będzie szło.
Mam nadzieję że za tydzień każdy będzie miał rozegrane 6-7 kolejek.

AnJay #2223097 02/04/2008 13:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
brawo

giede #2223189 02/04/2008 17:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tylko zeby nie bylo sytuacji ze dwie osoby wola grac na amatorze to sie ugadaja i tak zagraja. Za oszukanstwo powinna byc kara, jakies ujemne punkty

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
moje gg 1368744

siec hamachi: zwyciestwa
haslo: opole

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by andrzejek_84
tylko zeby nie bylo sytuacji ze dwie osoby wola grac na amatorze to sie ugadaja i tak zagraja. Za oszukanstwo powinna byc kara, jakies ujemne punkty

To po prostu kwestia uczciwości, bo przecież nie siedzisz u każdego i nie widzisz. Tylko na jakiej podstawie będzie osądzał, że ktoś oszukuje? Wysoki wynik?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by andrzejek_84
tylko zeby nie bylo sytuacji ze dwie osoby wola grac na amatorze to sie ugadaja i tak zagraja. Za oszukanstwo powinna byc kara, jakies ujemne punkty

Licze na uczciwość grających...
Jeśli ktoś będzie grał bardzo dobrze ale pechowo remisował 0:0, to może się czuć oszukiwany przez tych co ustawią bramkarza na amator i raczej remisować nie będą.
Większość graczy jest raczej poważnymi ludźmi (nie to co na jakimś fifanet tongue ) i damy radę. Ale jakby co to pomyślimy nad karami.

Pav #2223256 02/04/2008 18:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jesli padnie wiecej niz 5 bramek smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by AnJay
Żeby trochę sprawniej to szło to proponuję trzymanie się kolejności z terminarza.

Jednocześnie można grać dalsze kolejki.
Chcę żeby za tydzień uzupełnione były wyniki 4 pierwszych kolejek z rewanżami lub 4 pierwsze + 4 dowolne bez rewanżów.


Zastosować się do zasady bo będą walkowery! tongue

AnJay #2223417 02/04/2008 21:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
AnJay - totti_zks 3:2

piwo

12 celnych strzałów w meczu i aż 5 goli, więc co wy chcecie od tego bramkarza pro? wink

AnJay #2223460 02/04/2008 22:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Kto chętny zagrać mecz ligowy ? pisać 5336513

Muczaczo #2223695 02/04/2008 23:44
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132
czesc moj numer gg 6415317 pisac zebysmy mogli grac i ustalic termin i godzine

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Kuba5 daj znac kiedy mozesz zagrac na Pw

Kylo #2223753 03/04/2008 00:08
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
ma ktos namiar na Giertyszek??

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1