Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przeczytalem na poprzedniej stronie ze przed wyplata trzeba przejsc telefoniczna weryfikacje. Jak to wyglada, zanim zlece wyplate musze do nich zadzwonic?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
W moim wypadku było tak że to oni zadzwonili. Wcześniej pisali mi że chcą się ze mną skontaktować telefonicznie i czy ja zadzwonię czy też oni mają to zrobić. Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation laugh
Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku)

Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko smile

Co do formularzy to musisz im je podesłać.

Pzdr.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Oni praktycznie chcą tylko sprawdzić czy ktoś podniesie telefon i potwierdzi swoje dane (imię, itd.). To wszystko. smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Thrall
Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation laugh
Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku)

Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko smile

Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation laugh
Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku)

Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko smile

Heh, może zadzwonić osoba, dla której język angielski też nie jest pierwszym językiem, tak więc nie ma się co przejmować. wink Chcą tylko potwierdzić, że ktoś odebrał telefon i się przedstawił. smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
jesli uzyje kodu NEWUSER50 i wplace np. tylko 30$ to dostane podwojenie tej kwoty czy wtedy promocja mnie nie obejmie ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Promocja Cię obejmie, te kwoty to tylko górny pułap pod względem otrzymanego bonusa.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Moze ktos potwierdzic czy do obrotu bonusu licza sie tylko kupony powyzej kursu 2.00 ?


Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:

"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych.
W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę."

Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by tristano
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:

"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych.
W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę."

Od kiedy maja polski support ???

Last edited by Conrad; 07/04/2008 21:00.
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
Originally Posted by MichalTD
Originally Posted by tristano
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:

"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych.
W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę."

Od kiedy maja polski support ???




odkad ich znam smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Wypłata na MB 300zł w ciągu 50 minut szok blush

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Mam problem z wypłatą z party bets, w opcjach wypłaty wybieram moneybookers i nie pokazuje się żadne okienko w którym mógłbym wpisać kwotę, może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby od nich wypłacić?

juru15 #2284700 22/04/2008 05:44
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Chcialem sie wczoraj zarejestrowac w partybets ale bez przerwy wyskakuje jakis blad przy otwieraniu nowego konta Partyaccount.

Probowalem rowniez dzisiaj(Mozila Firefox, IE) ale wciaz ten sam blad sie pojawia.

Rejestrowal sie ktos w tej firmie wczoraj lub dzisiaj?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Nie wiem, czy jestem zmeczony czy probuja mnie oszukac. Postawilem w meczu Ajax - Heracles 1X (potrzebne do obrotu tylko) - kurs 1.01 (wynik 2:2). Wchodze na konto, a tam patrze w historii, ze przegrany i ze postawilem wynik 1X, ale do przerwy (wynik 0:2). I czy do przerwy mogl byc tak niski kurs na 1X (przypominam 1.01), bo chce ich od tej strony podejsc? Mial ktos podobny przypadek? Jest jakas strona z kursami, z meczow ktore sie odbyly?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Był taki kurs, widocznie się pomyliłeś. Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy wink A obroty robi się po kursach > 2.0 smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Ajax Amsterdam v Heracles [Half Time DC] 1 or X @ 1.01 XXX USD 0.00 USD lost

Jak podjedzam myszka na zespoły to sie wyswietla "Wynik 2:2", a jak najezdzam na "1 or X" to pisze "wygrany".

Poczekamy do jutra chyba.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by antyhazardzista
Był taki kurs, widocznie się pomyliłeś. Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy wink A obroty robi się po kursach > 2.0 smile


Obroty po kursie 2.0? i co jak wtopka to po kasie i bonusie?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by antyhazardzista
Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy wink A obroty robi się po kursach > 2.0 smile

Ciekawe, wydawało mi się że trend się odwrócił w drugą stronę, w Centrebet znieśli min. kurs i obrót bonusem można nawet robić po 1.01...

Conrad #2890556 05/02/2009 05:26
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by antyhazardzista
Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy wink A obroty robi się po kursach > 2.0 smile

Ciekawe, wydawało mi się że trend się odwrócił w drugą stronę, w Centrebet znieśli min. kurs i obrót bonusem można nawet robić po 1.01...


Nigdy nie wpłaciłbym do takiego Centrebet-u, ja mogę robić obroty nawet po kursach > 5.0. Bonus 50% na kolana nie powala, tym bardziej że nawet przez MB nie można wpłacić.
Do takiego PartyBets to Centrebetowi jeszcze brakuje ...


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie musisz, możesz nawet w Totomixie do końca życia grać. Dla mnie to wszystko jedno gdzie zagrasz... wink

W Centrebecie natomiast nie ma min. obrotu i wybacz ale wolę wpłacić do Cbet przez P24 (Partyszajs dalej bierze prowizję od tych wpłat jako jedyny buk?) i nie mieć żadnych wymagań co do obrotu niż iść Twoim tropen i po >5.00 sklejki robić.

Do tego w Cbet WSZYSTKIE wypłaty, niezależnie od rodzaju oraz tego ile ich robisz w miesiącu, są darmowe. A w PB wypłata na kartę... już cię kasują... wypłata przelewem... już cię kasują.... Kiedyś tak w GB nie było. smirk

PB kiedyś był dobry jak był tylko GB, ale odkąd zostali przejęci przez firmę o zerowym pojęciu o bukmacherstwie to sprowadzili tego buka na samo dno... frown

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1