|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przeczytalem na poprzedniej stronie ze przed wyplata trzeba przejsc telefoniczna weryfikacje. Jak to wyglada, zanim zlece wyplate musze do nich zadzwonic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
W moim wypadku było tak że to oni zadzwonili. Wcześniej pisali mi że chcą się ze mną skontaktować telefonicznie i czy ja zadzwonię czy też oni mają to zrobić. Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku) Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko  Co do formularzy to musisz im je podesłać. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oni praktycznie chcą tylko sprawdzić czy ktoś podniesie telefon i potwierdzi swoje dane (imię, itd.). To wszystko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku) Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko  Nie zdążyłem nawet odpisać i zadzwoniła do mnie pewna pani, która miała drobne problemy z pronunciation Rozmowa po ang. (nie wiem jak teraz jest bo grałem u nich w tamtym roku) Zadadzą Ci kilka pytań odnośnie Twoich danych i to wszystko  Heh, może zadzwonić osoba, dla której język angielski też nie jest pierwszym językiem, tak więc nie ma się co przejmować.  Chcą tylko potwierdzić, że ktoś odebrał telefon i się przedstawił. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
jesli uzyje kodu NEWUSER50 i wplace np. tylko 30$ to dostane podwojenie tej kwoty czy wtedy promocja mnie nie obejmie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Promocja Cię obejmie, te kwoty to tylko górny pułap pod względem otrzymanego bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Moze ktos potwierdzic czy do obrotu bonusu licza sie tylko kupony powyzej kursu 2.00 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32 |
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:
"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych. W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:
"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych. W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę." Od kiedy maja polski support ???
Last edited by Conrad; 07/04/2008 21:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32 |
ja potwierdzam. dostalem taka informacje od supportu:
"Prosimy zwrócić uwagę na to, że po aktualizacji naszej strony w dniu 28.03.08, grając o bonus zakłady powinny dotyczyć zdarzeń o kursach 2.0 lub wyższych. W związku z tym Pana zakłady o stawce niższej niż 2.0 postawione po dniu aktualizacji nie zostały wzięte pod uwagę." Od kiedy maja polski support ??? odkad ich znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Wypłata na MB 300zł w ciągu 50 minut szok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Mam problem z wypłatą z party bets, w opcjach wypłaty wybieram moneybookers i nie pokazuje się żadne okienko w którym mógłbym wpisać kwotę, może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby od nich wypłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Chcialem sie wczoraj zarejestrowac w partybets ale bez przerwy wyskakuje jakis blad przy otwieraniu nowego konta Partyaccount.
Probowalem rowniez dzisiaj(Mozila Firefox, IE) ale wciaz ten sam blad sie pojawia.
Rejestrowal sie ktos w tej firmie wczoraj lub dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Nie wiem, czy jestem zmeczony czy probuja mnie oszukac. Postawilem w meczu Ajax - Heracles 1X (potrzebne do obrotu tylko) - kurs 1.01 (wynik 2:2). Wchodze na konto, a tam patrze w historii, ze przegrany i ze postawilem wynik 1X, ale do przerwy (wynik 0:2). I czy do przerwy mogl byc tak niski kurs na 1X (przypominam 1.01), bo chce ich od tej strony podejsc? Mial ktos podobny przypadek? Jest jakas strona z kursami, z meczow ktore sie odbyly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Był taki kurs, widocznie się pomyliłeś. Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy  A obroty robi się po kursach > 2.0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Ajax Amsterdam v Heracles [Half Time DC] 1 or X @ 1.01 XXX USD 0.00 USD lost
Jak podjedzam myszka na zespoły to sie wyswietla "Wynik 2:2", a jak najezdzam na "1 or X" to pisze "wygrany".
Poczekamy do jutra chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Był taki kurs, widocznie się pomyliłeś. Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy  A obroty robi się po kursach > 2.0  Obroty po kursie 2.0? i co jak wtopka to po kasie i bonusie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy  A obroty robi się po kursach > 2.0  Ciekawe, wydawało mi się że trend się odwrócił w drugą stronę, w Centrebet znieśli min. kurs i obrót bonusem można nawet robić po 1.01...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Zdarza się, bo chciwemu buk zabierze 2 razy  A obroty robi się po kursach > 2.0  Ciekawe, wydawało mi się że trend się odwrócił w drugą stronę, w Centrebet znieśli min. kurs i obrót bonusem można nawet robić po 1.01... Nigdy nie wpłaciłbym do takiego Centrebet-u, ja mogę robić obroty nawet po kursach > 5.0. Bonus 50% na kolana nie powala, tym bardziej że nawet przez MB nie można wpłacić. Do takiego PartyBets to Centrebetowi jeszcze brakuje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie musisz, możesz nawet w Totomixie do końca życia grać. Dla mnie to wszystko jedno gdzie zagrasz...  W Centrebecie natomiast nie ma min. obrotu i wybacz ale wolę wpłacić do Cbet przez P24 (Partyszajs dalej bierze prowizję od tych wpłat jako jedyny buk?) i nie mieć żadnych wymagań co do obrotu niż iść Twoim tropen i po >5.00 sklejki robić. Do tego w Cbet WSZYSTKIE wypłaty, niezależnie od rodzaju oraz tego ile ich robisz w miesiącu, są darmowe. A w PB wypłata na kartę... już cię kasują... wypłata przelewem... już cię kasują.... Kiedyś tak w GB nie było.  PB kiedyś był dobry jak był tylko GB, ale odkąd zostali przejęci przez firmę o zerowym pojęciu o bukmacherstwie to sprowadzili tego buka na samo dno... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|