Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
AnJay #2246708 11/04/2008 03:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Moze ktos jest chetny na taka lige mistrzow ... kazdy daje 10 zl a pierwsze 3 miejsca wygrywaja kase. smile

1 miejsce = 40 zl
2 miejsce = 30 zl
3 miejsce = 20 zl

Puchar ligi = 10 zl

Byly by emocje smile

Albo jakiegos sponsora znalesc i nagrody za zwyciestwo w 1 lidze i pucharze smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by skrzypo555
Moze ktos jest chetny na taka lige mistrzow ... kazdy daje 10 zl a pierwsze 3 miejsca wygrywaja kase. smile

1 miejsce = 40 zl
2 miejsce = 30 zl
3 miejsce = 20 zl

Puchar ligi = 10 zl

Byly by emocje smile

Albo jakiegos sponsora znalesc i nagrody za zwyciestwo w 1 lidze i pucharze smile

Mogę dać Ci namiar na jednego gracza, który zagra na kasę. Na 100% wypłacalny laugh

Pav #2247243 11/04/2008 04:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
skrzypo555 - pomysł raczej się nie sprawdziłby. Przede wszystkim wątpię aby ktoś spoza czołówki zechciał wpłacić kasę (no bo jaki sens, skoro wiadomo że jest kilku lepszych graczy i się nie wygra). Z drugiej strony nie są to duże kwoty, więc za bardzo nie ma o co grać smile

AnJay #2247781 11/04/2008 06:30
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
gib01 3 ja 4
gib01 1 ja 1


Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
giede-pisek mokry jezorek 2-0

AnJay #2249734 12/04/2008 01:21
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Originally Posted by AnJay
skrzypo555 - pomysł raczej się nie sprawdziłby. Przede wszystkim wątpię aby ktoś spoza czołówki zechciał wpłacić kasę (no bo jaki sens, skoro wiadomo że jest kilku lepszych graczy i się nie wygra). Z drugiej strony nie są to duże kwoty, więc za bardzo nie ma o co grać smile

Male kwoty to nie ma o co grac, a teraz o co gramy ? ; x

Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
2 liga

sztuka - kuba5 2-0
kuba5 - sztuka 0-1

kuba5 #2250357 12/04/2008 03:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Misiek-1 ja-2
Misiek 0 ja 2

Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
2 liga

nOcnY-sztuka 0:10


sztuka #2250608 12/04/2008 04:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by sztuka
2 liga

nOcnY-sztuka 0:10

że co proszę laugh ?

Muczaczo #2250790 12/04/2008 05:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by sztuka
2 liga

nOcnY-sztuka 0:10

że co proszę laugh ?

wydział dyscypliny musi sie tym zająć...

Muczaczo #2250810 12/04/2008 05:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by sztuka
2 liga

nOcnY-sztuka 0:10

że co proszę laugh ?

pomyslalbys, ze moze byc over 9,5?

no wlasnie

izi kasa

cool

nOcnY #2250847 12/04/2008 05:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Jak się strzela bramkarzem to spokojnie i over 15,5 będzie.

Pav #2250941 12/04/2008 06:18
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Oj chlopaki ... za takie ustawki sie z ligi leci smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
gra ktos z 2 ligowki?

nOcnY #2251049 12/04/2008 07:28
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
buldog - yaho 2:2
yaho - buldog 6:4

buldog #2251056 12/04/2008 07:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by buldog
buldog - yaho 2:2
yaho - buldog 6:4

poprawka

yaaho - buldog 6:4
buldog - yaaho 2:3

drugi mecz "troche" kontrowersyjny, gralismy i po 20 minutach gry przy wyniku 2:1 dla buldoga i strzal buldoga (obroniony przez Valdeza wyszlo z gry, nie z mojej winy, nie z winy buldoga, sily wyzsze), mecz powtorzylismy, w pierwszej akcji strzelilem samoboja, zeby buldog prowadzil jedna bramka tak jak skonczylismy mecz poprzedni, w drugiej akcji oddalem mu pilke, zeby bylo jak w meczu poprzednim, doprowadzilem do wyniku 2:1 i buldog w 70 minucie wylaczyl gre, mowiac, ze jest remis 2:2 i koniec gry, ja chcialem grac normalnie 90 minut, bo przeciez zaczelismy drugi mecz tak jak sie skonczyl poprzedni +1 dla buldoga i jego pilka, dla mnie wynik tego meczu to 3:2 dla mnie




yaaho #2251059 12/04/2008 07:40
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by buldog
buldog - yaho 2:2
yaho - buldog 6:4

poprawka

yaaho - buldog 6:4
buldog - yaaho 2:3

drugi mecz "troche" kontrowersyjny, gralismy i po 20 minutach gry przy wyniku 2:1 dla buldoga i strzal buldoga (obroniony przez Valdeza wyszlo z gry, nie z mojej winy, nie z winy buldoga, sily wyzsze), mecz powtorzylismy, w pierwszej akcji strzelilem samoboja, zeby buldog prowadzil jedna bramka tak jak skonczylismy mecz poprzedni, w drugiej akcji oddalem mu pilke, zeby bylo jak w meczu poprzednim, doprowadzilem do wyniku 2:1 i buldog w 70 minucie wylaczyl gre, mowiac, ze jest remis 2:2 i koniec gry, ja chcialem grac normalnie 90 minut, bo przeciez zaczelismy drugi mecz tak jak sie skonczyl poprzedni +1 dla buldoga i jego pilka, dla mnie wynik tego meczu to 3:2 dla mnie

poprawka 2:2


poprawka


buldog #2251080 12/04/2008 07:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Dobra, przedstawiliście mi sprawę, niestety nie byłem obecny na trybunach na tym meczu i jedyne co mogę powiedzieć na podstawie tego co przeczytałem to: Mecz do powtórki.

Buldog napisał że wywaliło grę przed tym jak oddał strzał, yaaho napisał że strzał był obroniony. Przed oddaniem strzału raczej gra się nie rozłącza, u mnie raz na 30 meczów wywala ale to po golu lub po strzale. Jeśli przed strzałem to pachnie celowym wyłączeniem przez przeciwnika. Jednak nie mogę nic tutaj stwierdzić. A skoro już mecz chcieliście dograć to trzeba było się umówić jak ma być dograny, czy wynik dołączany z poprzedniego, czy celowe samobóje żeby zrobić taki wynik jak był, czy moze cały od nowa.
Powtórzcie mecz albo zostawcie go na koniec, jeśli będzie miał jakies znaczenie w tabeli to może zdecydujecie się go zagrać jeszcze raz.

AnJay #2251652 12/04/2008 17:34
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Oznajmiam iż rezygnuje z tego turnieju ...

chamstwa nie znoszę ...

mam na to wyjebane

wpiszcie wynik 3:2 !

Gratuluje ...

dziękuje wszystkim za mecze piwo

Pozdrawiam !

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1