|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Moze ktos jest chetny na taka lige mistrzow ... kazdy daje 10 zl a pierwsze 3 miejsca wygrywaja kase.  1 miejsce = 40 zl 2 miejsce = 30 zl 3 miejsce = 20 zl Puchar ligi = 10 zl Byly by emocje  Albo jakiegos sponsora znalesc i nagrody za zwyciestwo w 1 lidze i pucharze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Moze ktos jest chetny na taka lige mistrzow ... kazdy daje 10 zl a pierwsze 3 miejsca wygrywaja kase.  1 miejsce = 40 zl 2 miejsce = 30 zl 3 miejsce = 20 zl Puchar ligi = 10 zl Byly by emocje  Albo jakiegos sponsora znalesc i nagrody za zwyciestwo w 1 lidze i pucharze  Mogę dać Ci namiar na jednego gracza, który zagra na kasę. Na 100% wypłacalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
skrzypo555 - pomysł raczej się nie sprawdziłby. Przede wszystkim wątpię aby ktoś spoza czołówki zechciał wpłacić kasę (no bo jaki sens, skoro wiadomo że jest kilku lepszych graczy i się nie wygra). Z drugiej strony nie są to duże kwoty, więc za bardzo nie ma o co grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
giede-pisek mokry jezorek 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
skrzypo555 - pomysł raczej się nie sprawdziłby. Przede wszystkim wątpię aby ktoś spoza czołówki zechciał wpłacić kasę (no bo jaki sens, skoro wiadomo że jest kilku lepszych graczy i się nie wygra). Z drugiej strony nie są to duże kwoty, więc za bardzo nie ma o co grać  Male kwoty to nie ma o co grac, a teraz o co gramy ? ; x
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
2 liga
sztuka - kuba5 2-0 kuba5 - sztuka 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Misiek-1 ja-2 Misiek 0 ja 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
że co proszę  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
że co proszę  ? wydział dyscypliny musi sie tym zająć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
że co proszę  ? pomyslalbys, ze moze byc over 9,5? no wlasnie izi  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Jak się strzela bramkarzem to spokojnie i over 15,5 będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Oj chlopaki ... za takie ustawki sie z ligi leci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
buldog - yaho 2:2 yaho - buldog 6:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
buldog - yaho 2:2 yaho - buldog 6:4 poprawka yaaho - buldog 6:4 buldog - yaaho 2:3 drugi mecz "troche" kontrowersyjny, gralismy i po 20 minutach gry przy wyniku 2:1 dla buldoga i strzal buldoga (obroniony przez Valdeza wyszlo z gry, nie z mojej winy, nie z winy buldoga, sily wyzsze), mecz powtorzylismy, w pierwszej akcji strzelilem samoboja, zeby buldog prowadzil jedna bramka tak jak skonczylismy mecz poprzedni, w drugiej akcji oddalem mu pilke, zeby bylo jak w meczu poprzednim, doprowadzilem do wyniku 2:1 i buldog w 70 minucie wylaczyl gre, mowiac, ze jest remis 2:2 i koniec gry, ja chcialem grac normalnie 90 minut, bo przeciez zaczelismy drugi mecz tak jak sie skonczyl poprzedni +1 dla buldoga i jego pilka, dla mnie wynik tego meczu to 3:2 dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
buldog - yaho 2:2 yaho - buldog 6:4 poprawka yaaho - buldog 6:4 buldog - yaaho 2:3 drugi mecz "troche" kontrowersyjny, gralismy i po 20 minutach gry przy wyniku 2:1 dla buldoga i strzal buldoga (obroniony przez Valdeza wyszlo z gry, nie z mojej winy, nie z winy buldoga, sily wyzsze), mecz powtorzylismy, w pierwszej akcji strzelilem samoboja, zeby buldog prowadzil jedna bramka tak jak skonczylismy mecz poprzedni, w drugiej akcji oddalem mu pilke, zeby bylo jak w meczu poprzednim, doprowadzilem do wyniku 2:1 i buldog w 70 minucie wylaczyl gre, mowiac, ze jest remis 2:2 i koniec gry, ja chcialem grac normalnie 90 minut, bo przeciez zaczelismy drugi mecz tak jak sie skonczyl poprzedni +1 dla buldoga i jego pilka, dla mnie wynik tego meczu to 3:2 dla mnie poprawka 2:2 poprawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Dobra, przedstawiliście mi sprawę, niestety nie byłem obecny na trybunach na tym meczu i jedyne co mogę powiedzieć na podstawie tego co przeczytałem to: Mecz do powtórki.
Buldog napisał że wywaliło grę przed tym jak oddał strzał, yaaho napisał że strzał był obroniony. Przed oddaniem strzału raczej gra się nie rozłącza, u mnie raz na 30 meczów wywala ale to po golu lub po strzale. Jeśli przed strzałem to pachnie celowym wyłączeniem przez przeciwnika. Jednak nie mogę nic tutaj stwierdzić. A skoro już mecz chcieliście dograć to trzeba było się umówić jak ma być dograny, czy wynik dołączany z poprzedniego, czy celowe samobóje żeby zrobić taki wynik jak był, czy moze cały od nowa. Powtórzcie mecz albo zostawcie go na koniec, jeśli będzie miał jakies znaczenie w tabeli to może zdecydujecie się go zagrać jeszcze raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Oznajmiam iż rezygnuje z tego turnieju ... chamstwa nie znoszę ... mam na to wyjebane wpiszcie wynik 3:2 ! Gratuluje ... dziękuje wszystkim za mecze Pozdrawiam !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|