Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Naszemu mistrzowi z castingowych wystÄ™pów w pamiÄ™ci utkwiÅ‚a zwÅ‚aszcza sytuacja, w której jedna z kandydatek, by dostać siÄ™ do programu, musiaÅ‚a kopnąć go... w krocze. I kopnęła! - Jestem wojownikiem i od razu zauważyÅ‚em, że coÅ› na mnie szykujÄ…. ObniżyÅ‚em zatem lekko podbródek i ustawiÅ‚em siÄ™ bokiem do ewentualnego napastnika. Cios padÅ‚ niespodziewanie, ale zostaÅ‚em trafiony w wewnÄ™trznÄ… część uda. Powiem, że byÅ‚o bardzo blisko. Ja z kolei dostaÅ‚em zadanie wyrzucenia goÅ›cia z pomieszczenia. Jak to zrobiÅ‚em? Nie powiem... - opowiada WarchoÅ‚. ByÅ‚y karateka i kickbokser musiaÅ‚ także w trzech sÅ‚owach przedstawić siebie. Jak wybrnÄ…Å‚ z tej sytuacji? PowiedziaÅ‚: "Pierwsza pięść Koszalina”.
O tym, czy koszalinianin rzeczywiście wystąpi w nowej edycji BB, przekonamy się w niedzielny wieczór.


http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080404/KOSZALIN/943674795

lol, chcieli to maja, ciekawe jak sprawa dalej sie potoczy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
"...Józef Warchoł, który obok kariery sportowej zawsze marzył o tym, by zostać aktorem. Często porównywał siebie do Chucka Norrisa. Zresztą z tym mistrzem karate i aktorem spotkał się w 1991 roku w Stanach Zjednoczonych
- Czym różnię się od Norrisa? Tym, że on umie dzielić nawet przez zero, a ja nie - mówi z uśmiechem Warchoł.


Elokwentny Józiu laugh

Prawda jest taka, że nawet obśmiewany Chuck ma klasę i dam sobie rękę uciąć, że nigdy nie uderzył by przed kamerami słabszej osoby (silniejszej pewnie też). Trzeba mieć zasady i reprezentować jakiś poziom kultury osobistej.
Takiego buraka jak Warchoł powinni na tydzień w dyby zamknąć i zostawić gdzieś na rynku w Koszalinie, żeby nieco ostudzić jego samouwielbienie. Gostek jest megapewny siebie, co pokazuje na każdym kroku, szczególnie jak przyjdzie uderzyć jakiegoś chuderlaka Wizira albo nakrzyczeć na laskę...
Szkoda mi żony i rodziny takiego gościa, bo (pomimo, że nie oglądam BB) z samych jego klipów widać, że to człowiek spontaniczny i naładowany agresją, a to mieszanka iście wybuchowa. Osobiście gardzę takimi ludźmi i uważam, że przyniósł on wstyd całemu Koszalinowi.
Mam nadzieję, że wlepią mu parę/paręnaście tysięcy zł kary za szkody, które wyrządził, żeby nieco utemperować jego zapał.

Józek zachowuj się, byle jak, ale się zachowuj!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
A z takim nosem to on może co najwyżej robić za odkurzacz, tudzież testera koki, a nie iść na aktora...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
dla mnie to wszystko jest wyrezyserowane ... dla wiekszej ogladalnosci zrobia wszystko i na koniec reklama BB Ring laugh
takie jest moje zdanie wink

Linc #2252120 12/04/2008 21:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Bo jest rezyserowane, kiedys czytalem wywiad z pewna uczestniczka. Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/

Kylo #2252312 12/04/2008 21:48
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Zona ma 27 lat, hehe pewnie często wylapuje od niego

Kylo #2252405 12/04/2008 22:10
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Kylo
Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/

Stary jakby oni tak udawali te kłotnie jak im to wychodzi to mielibysmy w Polsce lepszych aktórow niż Pacino i De Niro to nie jest reżyserowane na 100 % .

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by Kylo
Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/

Stary jakby oni tak udawali te kłotnie jak im to wychodzi to mielibysmy w Polsce lepszych aktórow niż Pacino i De Niro to nie jest reżyserowane na 100 % .

Tak tak, aktorzy wzieci z BB odrazu ida na strate smile Przyklad "Gulczas a jak myslisz" laugh

Maja kontakt z rzeczywistoscia, wiec te zamkniecie to kicz.

Kylo #2255153 13/04/2008 18:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Przerwa w emisji programu spowodowana była czynnościami prokuratorskimi i policyjnymi w domu Wielkiego Brata.

Józef Warchoł został przesłuchany w charakterze podejrzanego, zostały postawione mu zarzuty i zaprezentowany został materiał dowodowy w postaci nagrań z kamer.

Warchoł został przewieziony w piątek do policyjnej izby zatrzymań, a w sobotę został aresztowany na czas prowadzenia postępowania przygotowawczego.

Pozostali uczestnicy programu Big Brother V zostali przesłuchani przez policję i prokuratorów w charakterze pokrzywdzonych i świadków oraz zapowiedzieli wystąpienie o odszkodowania od producentów piątej edycji Wielkiego Brata.

Niedzielna emisja wydania specjalnego jest ostatnią emisją programu Big Brother. Sąd nakazał wstrzymanie emisji.

sHybki #2255238 13/04/2008 18:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
laugh

To pozostali uczestnicy po kasÄ™ do Big Brothera.

A TV4 pozwie tego Warchoła i będzie się domagać milionowych odszkodowań za kasę, którą przez to stracili laugh

Bzyku #2255293 13/04/2008 19:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
A co on zrobił w ogóle? Bo nie wiem o co kaman tongue

Morten #2255460 13/04/2008 20:19
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Morten
A co on zrobił w ogóle? Bo nie wiem o co kaman tongue


prosze

http://bb5.tivi.pl/BlogEntryPreview.aspx?BlogEntryId=634

JuN #2255508 13/04/2008 20:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Pajac i po kiego takich imbecyli biora do tego programu.

Kylo #2255532 13/04/2008 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Kylo
Pajac i po kiego takich imbecyli biora do tego programu.

dla oglądalności ?

Cholo #2255553 13/04/2008 20:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Rozwalil drzwi, poganial za chlopem tez mi sensacja, bardziej odpycha niz zacheca do ogladania.

Kylo #2255937 13/04/2008 22:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Kurde tego Jozka powinni do Policji zatrudnic, zrobilby porzadek na stadionach i powyrywal chwasty.

A tak poza tym to pisanie o arezcie dla Jozka jest tyle samo warte co pisanie o areszcie dla innego uczestnika ktory walnal mu jakas laska w leb po czym Jozek wyladowal w szpitalu. Tak wiec skonczcie pisac bajki.

Kylo #2256272 13/04/2008 23:15
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Kylo
Tak tak, aktorzy wzieci z BB odrazu ida na strate smile Przyklad "Gulczas a jak myslisz" laugh

Maja kontakt z rzeczywistoscia, wiec te zamkniecie to kicz.

Kylo wyjaśnijmy to i zamknijmy dyskusje bo się nie zrozumieliśmy smile

Ja wiem że idą na straty i nie nadają się do żadnych produkcji . Ale ja z tego co napisałeś wywnioskowałem że Producenci im płacą za wstrzymanie kłótni itp... wg. mnie to jest nieprawdą i oni nie kłócą się dlatego że ktoś im każe z góry czy za to płaci . Pozdro smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Kto ogląda niech da znać co tam się w końcu stało z Józkiem i resztą, jak cała sytuacja się zakończyła?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Originally Posted by Master Flamaster
Kto ogląda niech da znać co tam się w końcu stało z Józkiem i resztą, jak cała sytuacja się zakończyła?
Dzisiaj o 21.30 okaze sie co bedzie tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1