|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Naszemu mistrzowi z castingowych wystÄ™pów w pamiÄ™ci utkwiÅ‚a zwÅ‚aszcza sytuacja, w której jedna z kandydatek, by dostać siÄ™ do programu, musiaÅ‚a kopnąć go... w krocze. I kopnęła! - Jestem wojownikiem i od razu zauważyÅ‚em, że coÅ› na mnie szykujÄ…. ObniżyÅ‚em zatem lekko podbródek i ustawiÅ‚em siÄ™ bokiem do ewentualnego napastnika. Cios padÅ‚ niespodziewanie, ale zostaÅ‚em trafiony w wewnÄ™trznÄ… część uda. Powiem, że byÅ‚o bardzo blisko. Ja z kolei dostaÅ‚em zadanie wyrzucenia goÅ›cia z pomieszczenia. Jak to zrobiÅ‚em? Nie powiem... - opowiada WarchoÅ‚. ByÅ‚y karateka i kickbokser musiaÅ‚ także w trzech sÅ‚owach przedstawić siebie. Jak wybrnÄ…Å‚ z tej sytuacji? PowiedziaÅ‚: "Pierwsza pięść Koszalina”. O tym, czy koszalinianin rzeczywiÅ›cie wystÄ…pi w nowej edycji BB, przekonamy siÄ™ w niedzielny wieczór.http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080404/KOSZALIN/943674795lol, chcieli to maja, ciekawe jak sprawa dalej sie potoczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
"...Józef Warchoł, który obok kariery sportowej zawsze marzył o tym, by zostać aktorem. Często porównywał siebie do Chucka Norrisa. Zresztą z tym mistrzem karate i aktorem spotkał się w 1991 roku w Stanach Zjednoczonych - Czym różnię się od Norrisa? Tym, że on umie dzielić nawet przez zero, a ja nie - mówi z uśmiechem Warchoł.Elokwentny Józiu  Prawda jest taka, że nawet obśmiewany Chuck ma klasę i dam sobie rękę uciąć, że nigdy nie uderzył by przed kamerami słabszej osoby (silniejszej pewnie też). Trzeba mieć zasady i reprezentować jakiś poziom kultury osobistej. Takiego buraka jak Warchoł powinni na tydzień w dyby zamknąć i zostawić gdzieś na rynku w Koszalinie, żeby nieco ostudzić jego samouwielbienie. Gostek jest megapewny siebie, co pokazuje na każdym kroku, szczególnie jak przyjdzie uderzyć jakiegoś chuderlaka Wizira albo nakrzyczeć na laskę... Szkoda mi żony i rodziny takiego gościa, bo (pomimo, że nie oglądam BB) z samych jego klipów widać, że to człowiek spontaniczny i naładowany agresją, a to mieszanka iście wybuchowa. Osobiście gardzę takimi ludźmi i uważam, że przyniósł on wstyd całemu Koszalinowi. Mam nadzieję, że wlepią mu parę/paręnaście tysięcy zł kary za szkody, które wyrządził, żeby nieco utemperować jego zapał. Józek zachowuj się, byle jak, ale się zachowuj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
A z takim nosem to on może co najwyżej robić za odkurzacz, tudzież testera koki, a nie iść na aktora...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
dla mnie to wszystko jest wyrezyserowane ... dla wiekszej ogladalnosci zrobia wszystko i na koniec reklama BB Ring takie jest moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Bo jest rezyserowane, kiedys czytalem wywiad z pewna uczestniczka. Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
Zona ma 27 lat, hehe pewnie często wylapuje od niego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/ Stary jakby oni tak udawali te kłotnie jak im to wychodzi to mielibysmy w Polsce lepszych aktórow niż Pacino i De Niro to nie jest reżyserowane na 100 % .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Te klotnie itd za wszystko maja placone byle tylko zdobyc jak najwieksza liczbe telewidzow :/ Stary jakby oni tak udawali te kłotnie jak im to wychodzi to mielibysmy w Polsce lepszych aktórow niż Pacino i De Niro to nie jest reżyserowane na 100 % . Tak tak, aktorzy wzieci z BB odrazu ida na strate  Przyklad "Gulczas a jak myslisz"  Maja kontakt z rzeczywistoscia, wiec te zamkniecie to kicz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Przerwa w emisji programu spowodowana była czynnościami prokuratorskimi i policyjnymi w domu Wielkiego Brata.
Józef Warchoł został przesłuchany w charakterze podejrzanego, zostały postawione mu zarzuty i zaprezentowany został materiał dowodowy w postaci nagrań z kamer.
Warchoł został przewieziony w piątek do policyjnej izby zatrzymań, a w sobotę został aresztowany na czas prowadzenia postępowania przygotowawczego.
Pozostali uczestnicy programu Big Brother V zostali przesłuchani przez policję i prokuratorów w charakterze pokrzywdzonych i świadków oraz zapowiedzieli wystąpienie o odszkodowania od producentów piątej edycji Wielkiego Brata.
Niedzielna emisja wydania specjalnego jest ostatnią emisją programu Big Brother. Sąd nakazał wstrzymanie emisji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
 To pozostali uczestnicy po kasę do Big Brothera. A TV4 pozwie tego Warchoła i będzie się domagać milionowych odszkodowań za kasę, którą przez to stracili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
A co on zrobił w ogóle? Bo nie wiem o co kaman 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Pajac i po kiego takich imbecyli biora do tego programu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Pajac i po kiego takich imbecyli biora do tego programu. dla oglądalności ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Rozwalil drzwi, poganial za chlopem tez mi sensacja, bardziej odpycha niz zacheca do ogladania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Kurde tego Jozka powinni do Policji zatrudnic, zrobilby porzadek na stadionach i powyrywal chwasty.
A tak poza tym to pisanie o arezcie dla Jozka jest tyle samo warte co pisanie o areszcie dla innego uczestnika ktory walnal mu jakas laska w leb po czym Jozek wyladowal w szpitalu. Tak wiec skonczcie pisac bajki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Tak tak, aktorzy wzieci z BB odrazu ida na strate  Przyklad "Gulczas a jak myslisz"  Maja kontakt z rzeczywistoscia, wiec te zamkniecie to kicz. Kylo wyjaśnijmy to i zamknijmy dyskusje bo się nie zrozumieliśmy  Ja wiem że idą na straty i nie nadają się do żadnych produkcji . Ale ja z tego co napisałeś wywnioskowałem że Producenci im płacą za wstrzymanie kłótni itp... wg. mnie to jest nieprawdą i oni nie kłócą się dlatego że ktoś im każe z góry czy za to płaci . Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Kto ogląda niech da znać co tam się w końcu stało z Józkiem i resztą, jak cała sytuacja się zakończyła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Kto ogląda niech da znać co tam się w końcu stało z Józkiem i resztą, jak cała sytuacja się zakończyła? Dzisiaj o 21.30 okaze sie co bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|