Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
bolec nie wprowadzaj w błąd pisząc nie sprawdzone info Besok gra.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Chodzi Ci o dodatnie handi na Turow? Naprawde. W WillHillu sie wyglupili, dali +13, u kilku bukow znajdziesz 11, znajdziesz tez 9.

Znalazłem +11 ,starczy piwo

Co do ruskich to ewentualnie Kazań po bardzo przyzwoitym kursie.
Trzeba się jeszcze zastanowić.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Max11
bolec nie wprowadzaj w błąd pisząc nie sprawdzone info Besok gra.

Max ,przecież sam tego sobie nie wymyślił.

Na przyszłość byłoby dobrze ,zeby zawsze podawać źródło.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
w betgun +13,5 za 1.65 bodajze

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Gracie naprawde dzis handi dodatnie na Turów?

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by Max11
bolec nie wprowadzaj w błąd pisząc nie sprawdzone info Besok gra.
jakby co to strona ulebu wprowadzila w błąd wiec... pompka synu

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by bolec
Originally Posted by Max11
bolec nie wprowadzaj w błąd pisząc nie sprawdzone info Besok gra.
jakby co to strona ulebu wprowadzila w błąd wiec... pompka synu

Nie potrafisz normalnie odpowiedziec ?

Nie bede tu tolerowal knajactwa stop

@Giertyszek....jak najbardziej piwo


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Giertyszek
Gracie naprawde dzis handi dodatnie na Turów?

tak, jak najbardziej powaznie to napisalem, a mecz ten analizowalem dlugo przed jego rozpoczeciem. W miedzyczasie nie wydarzylo sie nic, co by mnie od tego typu odrzucilo.

Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
dobra to ja coś skrobne bo widze że się kaszana zrobiła w tym temacie
badalona- galata pewna 1 widziałem jak grają jedni i dródzy nawet nie wiem czy nie będzie handicapu na badalone
drugi mecz dynamo- girona dla mnie będzie 1 albo widziałem +5,5 na gironę to myślę że też nie głupie rozwiązanie jest jednak 1 powinna być ktoś jak ma inne przemyślenia to niech napisze cos ciekawego chętnie posłucham

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tak, myślę że niwarto inwestować w żadne hc na gironę. Wczoraj naprawdę ich mecz był żenująco słaby i do poziomu meczu Dynama nawet na moment się nie zbliżył. Słaba obrona, mizeria w ataku nie wróży nic dobrego w meczu z nagazowanym Dynamem.
A Juve no cóż...to będzie zdobywaca Pucharu raczej

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Panowie dla mnie dzis tylko jeden pewny zysk 45% lokata jednodniowa

Dynamo - Pamesa typ 1 kurs 1.45

Poprostu nie moze byc inaczej to co zagrala i zarowno Pamesa i Unics to zabawa dzieci na podworku. Dynamo zje dzis Pamese bo na kazdej pozycji ma lepszych grajków. A Gasola z łatwoscia Dynamo wyeliminuje dzis z gry.Czytelnosc gry pamesy jest banalna.Wszystko albo do mcdonalda albo do gasola. Dynamo wygrywa.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Raczej masz na mysli Girone- bo Pamesa odpadla w pierwszym dniu turnieju...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
tfu tacja lleyton dzieki za poprawe hehe, Girona nie Pamesa. zreszta czy girona czy pamesa to i tak dynamo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by RiKi
Panowie dla mnie dzis tylko jeden pewny zysk 45% lokata jednodniowa

Dynamo - Pamesa typ 1 kurs 1.45

Poprostu nie moze byc inaczej to co zagrala i zarowno Pamesa i Unics to zabawa dzieci na podworku. Dynamo zje dzis Pamese bo na kazdej pozycji ma lepszych grajków. A Gasola z łatwoscia Dynamo wyeliminuje dzis z gry.Czytelnosc gry pamesy jest banalna.Wszystko albo do mcdonalda albo do gasola. Dynamo wygrywa.

Pomyliłes druzyny ,smiem twierdzic ,ze i typ grin

Handi na Akasvayu zdecydowanie do rozważenia i nie róbmy z Dynama potegi.
Zupełnie nieporównywalne mecze cwierćfinałowe i nie ma co wyciagać tak daleko idacych wniosków.

Moim typem w tym meczu jest ...under po przyzwoitym kursie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Znów wysyp pewniaków się robi smile ?
Kiedy ludzie się nauczą, że w tym "sporcie"(bukmacherka) nie ma peffek lub jak kto woli lokat jednodniowych z niezłymi %.
Weźcie sobie wyniki z piłki nożnej czy innej dyscypliny i zobaczycie nie +30/+50% tylko -100% i lament na QC.

Amkw votum separatum:) Dla mnie Dinamo wygrywa dziś ale under jak najbardziej możliwy. Festiwal defensywy się zapowiada.

Dinamo w finale 7/10
Under 6,5/10

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by amkwish
Pomyliłes druzyny ,smiem twierdzic ,ze i typ grin

Handi na Akasvayu zdecydowanie do rozważenia i nie róbmy z Dynama potegi.
Zupełnie nieporównywalne mecze cwierćfinałowe i nie ma co wyciagać tak daleko idacych wniosków.

Moim typem w tym meczu jest ...under po przyzwoitym kursie.

nie tylko nazwe, myslalem o Gironie a pisalem Pamesa hehe. Nieporównywalne zgadzam sie w 100&. Tylko ze cwiercfinal Girony z Kazaniem to taka wiosenna zabawa w koszykowke.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by brokstar
Znów wysyp pewniaków się robi smile ?
Kiedy ludzie się nauczą, że w tym "sporcie"(bukmacherka) nie ma peffek lub jak kto woli lokat jednodniowych z niezłymi %.
Weźcie sobie wyniki z piłki nożnej czy innej dyscypliny i zobaczycie nie +30/+50% tylko -100% i lament na QC.

Amkw votum separatum:) Dla mnie Dinamo wygrywa dziś ale under jak najbardziej możliwy. Festiwal defensywy się zapowiada.

Dinamo w finale 7/10
Under 6,5/10

pozdrawiam brokstar

brokstar jestes w ogromnym bledzie sa pewniaki- niestety są. smile Chocby Skra w spotkaniu z AZS kursiwo 1.30 jednodniowa 30% lokata smile Dzisiaj Juventud 10% lokata a banki daja ino 7% najwiecej i zobacz na jaki czas hehe

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Tylko z dzisiejszego dnia:
HSV 1.30
Lyon 1.40
Tottenham 1.60
Pisa 1.50

itd. itd. Wziąłem 4 popularne ligi

Już gdzieś kiedyś Amkwish tłumaczył ludziom te granie na peffki.
Nie wiem jaką masz strategię ale jeżeli grasz na tzw. pewniaków to słąbo widzę Twój portfel. Chyba, że grasz dla hobby to insza inszość.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
ale ja pilki nie gram po takich kursach zwlaszcza na singlach smile mowie ci ze dzis pewka to dynamo i juventud i tyle na dzis laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
dynamo to juz taka masowka ze nie warto tego ruszac wink

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Akhu, Lukasz111, forty, aker, 11kera11, betowiec, Sensei, bukma, burbon), 2,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1