Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by RiKi
ale ja pilki nie gram po takich kursach zwlaszcza na singlach smile mowie ci ze dzis pewka to dynamo i juventud i tyle na dzis laugh


Nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Kiedy to w końcu pojmiesz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by shane
Originally Posted by RiKi
ale ja pilki nie gram po takich kursach zwlaszcza na singlach smile mowie ci ze dzis pewka to dynamo i juventud i tyle na dzis laugh


Nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Kiedy to w końcu pojmiesz?

za jakies 30 minut jak galata sprawi niespodzianke laugh

pewniaki laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
panowie ale pierdzielicie ze masakra. to ze wy nie umiecie wybrac konkretnego spotkania to nie oznacza ze pewniakow nie ma. i wcale nie chodiz o kurs bo pewniak t nie kurs 1.10 1.3 czy 1.5 to nawet kurs >2.00 smile Chocby Brema dzis,bylem przekonany i pewny w 100% ze wygra, mialem kilka powodów co do grania na ten typ.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
laugh laugh laugh

Wybacz mistrzu. No tak, my nie umiemy tylko Ty umiesz laugh

:PAPA:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by RiKi
panowie ale pierdzielicie ze masakra. to ze wy nie umiecie wybrac konkretnego spotkania to nie oznacza ze pewniakow nie ma. i wcale nie chodiz o kurs bo pewniak t nie kurs 1.10 1.3 czy 1.5 to nawet kurs >2.00 smile Chocby Brema dzis,bylem przekonany i pewny w 100% ze wygra, mialem kilka powodów co do grania na ten typ.


czyli wystarczy, ze grasz same pewniaki i masz 100% skutecznosci
gratki piwo

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
haha panowie nie wiem czy zauwazyliscie ale zasmiecacie temat to po pierwsze ja pisalem o pewniaku dynamo na dzis, bo wiem ze tak bedzie i jestem tego pewienw 1000%. wy nie umiecie, nie chciecie sie z tym pogodzic ze dynamo dzis wygrywa na lajcie z palcem w pupie z girona. nitek nie gram samych pewnych spotkan. Jesli owe widze gram na singlu za spora kwote jak na mnie ( do 1000 ). wkleje wam zaraz moje podboje ostatnie z kwietnia z pewniakami hehe co 5 godzin to wygrana hehe.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
I właśnie zacząłem w tym momencie ostro dygać o to Dynamo;/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by buszmen
I właśnie zacząłem w tym momencie ostro dygać o to Dynamo;/

laugh

Dokładnie.

RiKI - zostawiam ten śmietnik ,który zrobiłeś w temacie (głownie Ty ,rezta to komentarze do Twoich bredni o pewniakach),żebys go sobie jeszcze raz przeczytał i zastanowił sie czy nie pomyliłeś tematów.

Nie osmieszaj sie ,ze "umiesz wybrac pewniaki" ,bo pełno na "Parkiecie" Twoich nietrafionych propozycji ,jak i kazdego z nas ,nomen omen.

Koledzy ,którzy próbowali z Toba polemizować maja pojecie o baskecie ,a i o bukmacherce zarazem.

Takze proponuje byś swoje "pewniaki hehe ,hehe ,hehe" zostawił sobie na jakies forum onetu ,a tutaj starał sie dojść do poziomu ,jaki tematy basketowe od zawsze trzymają.

Nie traktuj tego co napisałem jako połajanki ,bo nic do Ciebie nie mam i doceniam ,ze jesteś aktywnym userem.

Pozostaję z nadzieją ,ze aktywność bedzie wprost proporcjonalna do treści Twoich postów.

Pozdrawiam

amk

moderator smile

PS. Lekko Girona +hc ooo

I tak przy okazji to obawiam się o to czy Joventut dotrwa w zwykłej formie do końca turnieju.
Nie wiem jak Wy ,ale ja uważam ,ze pewne braki kondycyjne i motoryczne były dziś u Dzieciaków widoczne.


Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
ej skasuj amkwish ten post po przeczytaniu. pokaz mi gdzie ja zrobilem smietnik napisalem post ze dynamo to pewniak dnia dzisiejszego a osoby ktore nic nie napisaly o tym meczu tyylko zaczely dewagacje na temat pewniakow i ich bytu. to chyba nie ten temat by sie nad tym zastanawiac prawda?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
ta tematy basketowe poziom maja dzis spotkanie tau z Barcelona chcialem cos napisac ale mowie nie poczekam na tych znawcow i do tej pory cisza ale czepiac sie pewnego dynamo to potrafia. P.s i dobra koniec juz z mojej strony jesli kogos urazilem swoja wizja opinia to przepraszam

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
RiKi jednego tylko nie pojumuje w Twoim toku myslenia, skoro te spotkania sa pewne to czemu tylko za 1000 zł max, nie lepiej zastawic dom, albo jesli Ci sie nie chce czy nie masz czasu (lub jakies inne banalne wytłumaczenie) to moze gra vabank "pewnych" meczow i po tygodniu jestes milionerem. Powaznie nie pojmuje jak mozna znajac wynik spotkania stawiac tak malo ? Zeby bylo jasne dla mnie 1000 zł to sporo, ale ja nie mam pewniakow.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
KONIEC DOCINEK

Jeśli jakimś cudem Girona nawiąże walkę będę zdziwiony mocno
PS. AMKW nie było żadnych braków - była różnica 2 poziomów minimum stąd pewna nonszalancja... JUVE to jest potęga grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by sebkos
KONIEC DOCINEK

Jeśli jakimś cudem Girona nawiąże walkę będę zdziwiony mocno
PS. AMKW nie było żadnych braków - była różnica 2 poziomów minimum stąd pewna nonszalancja... JUVE to jest potęga grin

Seb, były ,moim zdaniem.

Nonszalancjanie przeszkadza w poruszaniu sie ,wręcz przeciwnie ,przecież jak nonszalancja to luzik grin

Obym sie mylił,bo nie wyobrazam sobie ,by Badalona nie zdobyła pucharu ,chociaż....nie wybrażałem sobie ,zeby Hiszpania nie zdobyła mistrza Europy.

To tak a propos tych pewniaków laugh

PS.RiKi nie bedę kasował postów ,bo regulaminu nie przekraczasz i czasami warto wymienić uwagi, nawet gdyby nie dotyczyły scisle konkretnych meczów.

smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Świetna gra Girony gratuluję im awansu.
Jednak to Dynamo na własne życzenie odpadło i tyle w temacie. Sfrajerzyli całkiem z przeciętnym zespołem ...bardzo przeciętnym

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by sebkos
Świetna gra Girony gratuluję im awansu.
Jednak to Dynamo na własne życzenie odpadło i tyle w temacie. Sfrajerzyli całkiem z przeciętnym zespołem ...bardzo przeciętnym

Bardzo przepraszam ,ale to Dynamo jest bardzo przecietnym zespołem ,o czym mielismy sie okazje przekonać.

W fazie pucharowej czytałem tutaj co to za swietny zespól Khimki ,teraz Dynamo jest super ,ale sfrajerzyło.

Mysle ,ze wielu patrzy przez pryzmat CSKA ,które ogra wszystkie hiszpańskie zespoły ,ale to ACB jest najlepsza ligą w Europie ,czy sieto komus podoba czy nie.

Getafe - Bayern ,Dynamo - Girona....nie lekceważcie hiszpańskich sredniaków ,bo sredniak w najlepszej lidze znaczy wiecej niz medalista w gorszej.

I z drugiej strony szkoda ,ze Badalona nie zagra z Dynamem ,pojechała by z kołchoźnikami jak z fura gnoju ,natomiast z "przecietną" Gironą tak łatwo nie bedzie.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
No to już wszystko wiadomo jeśli chodzi o kursy: i nie jest super wcale laugh


Bwin

Dynamo-Galatasary 1.20-4.00 Hc 9.5+/- 1.85

DKV Joventut-Akasvayu Girona 1.30-3.50 Hc 6.5+/- 1.85

także nie klawo rzekł bym laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
I może jak już napisałem te kursy to zaczne dyskusje:

Pierwsze pod lupe biore mecz o 3 miejsce Wszystko zależy od motywacji czy Ruski Team będzie chciał się choć troszkę zrehabilitować a może to złe słowo Czy obchodzi ich to 3 miejsce
????????
Tego niewiem ale po kursie 1.20 to ja podziękuje Gala wcale taka słaba nie jest co zdążyła udowodnić także handi +9.5 można by spróbować bo jak będą trafiać trójki walka może być a Galatasaray to szaleńcy jeśli o 3-pointers mowa laugh
Także jakbym miał coś wybrać w tym spotkaniu to handi na Turki dla rozrywki tongue


A teraz Finał i tu jest lekki zgryz bo podzielam zdanie Amkwisha Dynamo było by lepszym przeciwnikiem dla Rubio i spółki ale jest jak jest Moim skromnym zdaniem jeśli uda się zneutralizować poczynania Marca będzie gut i handi też wbije
Ale gorzej jak młody Gasol się rozszaleje A Sada Radojevic dołoża swoje wink to może być lekko pod góre

Dobra opcja na ten mecz to może byc zagranie live Badalony przy kilkopunktowej przeadze Girony po wyższym kursie wink

Tak czy inaczej ja także zostaje przy swoim zdaniu
Joventut Winner of Uleb Cup 2007/2008

I handi -6.5 też biore tongue

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie powiem ,ze LOKATA JEDNODNIOWA 30% stanowi szczyt moich marzeń laugh

Hrabia ,to raczej sie nie zdarzy ,mysle ,ze to Badalona bedzie prowadzić.

Na cos trzeba sie zdecydować.

Joventut -6,5

Konsekwentnie ,od poczatku do końca ULEB ,na Badalone piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Już dajmy spokój tym lokatom smile dzięki temu(mimo że lżejszy jestem o parę groszy) jeden z userów nauczy się, że lokat jednodniowych wysokooprocentowanych nie ma laugh.

Czy mozna gdzieś zagrać, że Girona wygra 3-cią kwartę, bo widzę u nich pewną konsekwencję tongue

Tak poważnie to kursy prze*******słabe.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
badalona wygra uleb to pewne ale jakies handicapy to loteria. uwazalbym na dynamo bo ich celem bylo wygranie uleb cup a skoro juz sie nie udalo moga troszeczke odpuscic mecz.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1