|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ale ja pilki nie gram po takich kursach zwlaszcza na singlach  mowie ci ze dzis pewka to dynamo i juventud i tyle na dzis  Nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Kiedy to w końcu pojmiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
ale ja pilki nie gram po takich kursach zwlaszcza na singlach  mowie ci ze dzis pewka to dynamo i juventud i tyle na dzis  Nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Kiedy to w końcu pojmiesz? za jakies 30 minut jak galata sprawi niespodzianke pewniaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
panowie ale pierdzielicie ze masakra. to ze wy nie umiecie wybrac konkretnego spotkania to nie oznacza ze pewniakow nie ma. i wcale nie chodiz o kurs bo pewniak t nie kurs 1.10 1.3 czy 1.5 to nawet kurs >2.00  Chocby Brema dzis,bylem przekonany i pewny w 100% ze wygra, mialem kilka powodów co do grania na ten typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
panowie ale pierdzielicie ze masakra. to ze wy nie umiecie wybrac konkretnego spotkania to nie oznacza ze pewniakow nie ma. i wcale nie chodiz o kurs bo pewniak t nie kurs 1.10 1.3 czy 1.5 to nawet kurs >2.00  Chocby Brema dzis,bylem przekonany i pewny w 100% ze wygra, mialem kilka powodów co do grania na ten typ. czyli wystarczy, ze grasz same pewniaki i masz 100% skutecznosci gratki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
haha panowie nie wiem czy zauwazyliscie ale zasmiecacie temat to po pierwsze ja pisalem o pewniaku dynamo na dzis, bo wiem ze tak bedzie i jestem tego pewienw 1000%. wy nie umiecie, nie chciecie sie z tym pogodzic ze dynamo dzis wygrywa na lajcie z palcem w pupie z girona. nitek nie gram samych pewnych spotkan. Jesli owe widze gram na singlu za spora kwote jak na mnie ( do 1000 ). wkleje wam zaraz moje podboje ostatnie z kwietnia z pewniakami hehe co 5 godzin to wygrana hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
I właśnie zacząłem w tym momencie ostro dygać o to Dynamo;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
I właśnie zacząłem w tym momencie ostro dygać o to Dynamo;/  Dokładnie. RiKI - zostawiam ten śmietnik ,który zrobiłeś w temacie (głownie Ty ,rezta to komentarze do Twoich bredni o pewniakach),żebys go sobie jeszcze raz przeczytał i zastanowił sie czy nie pomyliłeś tematów. Nie osmieszaj sie ,ze "umiesz wybrac pewniaki" ,bo pełno na "Parkiecie" Twoich nietrafionych propozycji ,jak i kazdego z nas ,nomen omen. Koledzy ,którzy próbowali z Toba polemizować maja pojecie o baskecie ,a i o bukmacherce zarazem. Takze proponuje byś swoje "pewniaki hehe ,hehe ,hehe" zostawił sobie na jakies forum onetu ,a tutaj starał sie dojść do poziomu ,jaki tematy basketowe od zawsze trzymają. Nie traktuj tego co napisałem jako połajanki ,bo nic do Ciebie nie mam i doceniam ,ze jesteś aktywnym userem. Pozostaję z nadzieją ,ze aktywność bedzie wprost proporcjonalna do treści Twoich postów. Pozdrawiam amk moderator  PS. Lekko Girona +hc  I tak przy okazji to obawiam się o to czy Joventut dotrwa w zwykłej formie do końca turnieju. Nie wiem jak Wy ,ale ja uważam ,ze pewne braki kondycyjne i motoryczne były dziś u Dzieciaków widoczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
ej skasuj amkwish ten post po przeczytaniu. pokaz mi gdzie ja zrobilem smietnik napisalem post ze dynamo to pewniak dnia dzisiejszego a osoby ktore nic nie napisaly o tym meczu tyylko zaczely dewagacje na temat pewniakow i ich bytu. to chyba nie ten temat by sie nad tym zastanawiac prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
ta tematy basketowe poziom maja dzis spotkanie tau z Barcelona chcialem cos napisac ale mowie nie poczekam na tych znawcow i do tej pory cisza ale czepiac sie pewnego dynamo to potrafia. P.s i dobra koniec juz z mojej strony jesli kogos urazilem swoja wizja opinia to przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
RiKi jednego tylko nie pojumuje w Twoim toku myslenia, skoro te spotkania sa pewne to czemu tylko za 1000 zł max, nie lepiej zastawic dom, albo jesli Ci sie nie chce czy nie masz czasu (lub jakies inne banalne wytłumaczenie) to moze gra vabank "pewnych" meczow i po tygodniu jestes milionerem. Powaznie nie pojmuje jak mozna znajac wynik spotkania stawiac tak malo ? Zeby bylo jasne dla mnie 1000 zł to sporo, ale ja nie mam pewniakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
KONIEC DOCINEKJeśli jakimś cudem Girona nawiąże walkę będę zdziwiony mocno PS. AMKW nie było żadnych braków - była różnica 2 poziomów minimum stąd pewna nonszalancja... JUVE to jest potęga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
KONIEC DOCINEKJeśli jakimś cudem Girona nawiąże walkę będę zdziwiony mocno PS. AMKW nie było żadnych braków - była różnica 2 poziomów minimum stąd pewna nonszalancja... JUVE to jest potęga  Seb, były ,moim zdaniem. Nonszalancjanie przeszkadza w poruszaniu sie ,wręcz przeciwnie ,przecież jak nonszalancja to luzik  Obym sie mylił,bo nie wyobrazam sobie ,by Badalona nie zdobyła pucharu ,chociaż....nie wybrażałem sobie ,zeby Hiszpania nie zdobyła mistrza Europy. To tak a propos tych pewniaków  PS.RiKi nie bedę kasował postów ,bo regulaminu nie przekraczasz i czasami warto wymienić uwagi, nawet gdyby nie dotyczyły scisle konkretnych meczów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Świetna gra Girony gratuluję im awansu. Jednak to Dynamo na własne życzenie odpadło i tyle w temacie. Sfrajerzyli całkiem z przeciętnym zespołem ...bardzo przeciętnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Świetna gra Girony gratuluję im awansu. Jednak to Dynamo na własne życzenie odpadło i tyle w temacie. Sfrajerzyli całkiem z przeciętnym zespołem ...bardzo przeciętnym Bardzo przepraszam ,ale to Dynamo jest bardzo przecietnym zespołem ,o czym mielismy sie okazje przekonać. W fazie pucharowej czytałem tutaj co to za swietny zespól Khimki ,teraz Dynamo jest super ,ale sfrajerzyło. Mysle ,ze wielu patrzy przez pryzmat CSKA ,które ogra wszystkie hiszpańskie zespoły ,ale to ACB jest najlepsza ligą w Europie ,czy sieto komus podoba czy nie. Getafe - Bayern ,Dynamo - Girona....nie lekceważcie hiszpańskich sredniaków ,bo sredniak w najlepszej lidze znaczy wiecej niz medalista w gorszej. I z drugiej strony szkoda ,ze Badalona nie zagra z Dynamem ,pojechała by z kołchoźnikami jak z fura gnoju ,natomiast z "przecietną" Gironą tak łatwo nie bedzie. Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No to już wszystko wiadomo jeśli chodzi o kursy: i nie jest super wcale  Bwin Dynamo-Galatasary 1.20-4.00 Hc 9.5+/- 1.85 DKV Joventut-Akasvayu Girona 1.30-3.50 Hc 6.5+/- 1.85 także nie klawo rzekł bym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
I może jak już napisałem te kursy to zaczne dyskusje: Pierwsze pod lupe biore mecz o 3 miejsce Wszystko zależy od motywacji czy Ruski Team będzie chciał się choć troszkę zrehabilitować a może to złe słowo Czy obchodzi ich to 3 miejsce ???????? Tego niewiem ale po kursie 1.20 to ja podziękuje Gala wcale taka słaba nie jest co zdążyła udowodnić także handi +9.5 można by spróbować bo jak będą trafiać trójki walka może być a Galatasaray to szaleńcy jeśli o 3-pointers mowa  Także jakbym miał coś wybrać w tym spotkaniu to handi na Turki dla rozrywki  A teraz Finał i tu jest lekki zgryz bo podzielam zdanie Amkwisha Dynamo było by lepszym przeciwnikiem dla Rubio i spółki ale jest jak jest Moim skromnym zdaniem jeśli uda się zneutralizować poczynania Marca będzie gut i handi też wbije Ale gorzej jak młody Gasol się rozszaleje A Sada Radojevic dołoża swoje  to może być lekko pod góre Dobra opcja na ten mecz to może byc zagranie live Badalony przy kilkopunktowej przeadze Girony po wyższym kursie  Tak czy inaczej ja także zostaje przy swoim zdaniu Joventut Winner of Uleb Cup 2007/2008 I handi -6.5 też biore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie powiem ,ze LOKATA JEDNODNIOWA 30% stanowi szczyt moich marzeń  Hrabia ,to raczej sie nie zdarzy ,mysle ,ze to Badalona bedzie prowadzić. Na cos trzeba sie zdecydować. Joventut -6,5 Konsekwentnie ,od poczatku do końca ULEB ,na Badalone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Już dajmy spokój tym lokatom  dzięki temu(mimo że lżejszy jestem o parę groszy) jeden z userów nauczy się, że lokat jednodniowych wysokooprocentowanych nie ma  . Czy mozna gdzieś zagrać, że Girona wygra 3-cią kwartę, bo widzę u nich pewną konsekwencję  Tak poważnie to kursy prze*******słabe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
badalona wygra uleb to pewne ale jakies handicapy to loteria. uwazalbym na dynamo bo ich celem bylo wygranie uleb cup a skoro juz sie nie udalo moga troszeczke odpuscic mecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|