|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Engel ? LOL Kto uwaza ,ze ta "kandydatura" jest OK niech czym predzej przebada sie psychiatrycznie  Mindman ma rację ,tylko ludzie młodzi,nieskazeni zarazą ,ale....sami rady nie dadzą ,przydałby sie ktoś zdoswiadczeniem ,tyle,ze...wszyscy umoczeni. Wszyscy ? A tacy ludzie jak Drzymała ? Ma cos na sumieniu ,skompromitował się ,brał udział w przekretach ? Chyba nie ,chociaż....pamietam taki sezon ,kiedy to Groclin cudownym sposobem utrzymał się w lidze. Czy to był rzeczywiscie cud ,czy Drzymała też jest....?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Struktura tego bagna nie pozwala na aż tak radykalne zmiany. Poprostu jest ich za dużo żeby powymieniać dzialaczy na nowa krew. Jedynym człowiekiem którego bym jeszcze zaakceptował w strukturach PZPN to pan Kasperczak. Widać ,że on jest poza tym calym ukladem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Na pewno było kupione. Cudów nie ma, że drużyna z ostatniego miejsca nagle wygrywa wszystko jak popadnie. Gdyby nawet była faktycznie tak dobra i dawała sobie radę bez sędziów to rywale by ustawili ich mecze przeciwko i by popłynęli. Każdy kto awansował lub walczył z powodzeniem o utrzymanie dla mnie jest na 90% umoczony. Teraz dopiero pewnie 2 ostatnie sezony są czyste a po za tym to było kręcone na wielką skalę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
14 września to najbliższy możliwy termin przeprowadzenia zjazdu wyborczego PZPN - poinformował podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów prezes PZPN Michał Listkiewicz.
"Zarząd PZPN podjął w sobotę decyzję o podaniu się do dymisji trzy miesiące przed końcem kadencji i zwołanie zjazdu wyborczego na 14 września. Ja odchodzę, nie będę ponownie kandydował na stanowisko prezesa" - powiedział Listkiewicz, który tę funkcję pełni od 28 czerwca 1999 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5109387.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
No niestety tego spodziewaliśmy się. Pomimo druzgocących już rozmiarów korupcji nasi możnowładni nic sobie z tego nie robią. Został przedstawiony konkretny plan karania w przyszłości klubów: od 4 do 15 punktów ujemnych. kary w wysokości nawet wpływów od Canal + A nagle jeden z delegatów, że na to się nie godzili, ale ten plan jest dobry. Nie możemy przecież niszczyć całkowicie rozgrywek. Dlatego trzeba skończyć z degradacjami i zdecydować się właśnie na ten plan. Tylko pozostaje pytanie: Czy umówić się na konkretną datę, która będzie deadlinem odnośnie właśnie degradacji i wprowadzaniem nowego modelu. Właśnie te zapisy o karaniu trzeba wprowadzić. Także może w PZPN-ie być prokurator, który byłbym łącznikiem między wrocławską prokuraturą a właśnie związkiem. Kolejne ważne fakty. Szefem związku musi zostać osoba kryształowa. I tutaj osoba Henryka Kasperczaka wydaje się naprawdę świetna. Oby ta kandydatura przeszła przez głosowanie. Dalsze istotne fakty to takie, że zapewne zostanie 16-osoba liga. Są jakieś dzikie pomysły o łączeniu Ekstraklasy z II ligą, ale chyba ktoś wypił z rana za dużo wódki, bo tworzenie takie tworu to parodia. W każdym razie na razie chyba najwięcej na tym zjeździe zyskał Sheraton, bo jak zwykle w tym najtańszym warszawskim hotelu jest zjazd naszego związku. Dobrze, że chociaż ktoś na tym zyskał  .::Think Twice::. PZPN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kolejne ważne fakty. Szefem związku musi zostać osoba kryształowa. I tutaj osoba Henryka Kasperczaka wydaje się naprawdę świetna. Oby ta kandydatura przeszła przez głosowanie. Mam odmienne zdanie. Zwiazekmoże uzdrowić wyłacznie osoba spoza układów i tu ,mozna sie uprzec,ze Hynek ten warunek spełnia. Jednak ,jego poziomintelektualny,łagodnie mówiąc ,pozostawia sporo do życzenia. To nie jest osoba kreatywnana tyle ,by udźwignąć te obowiazki i byc prawdziwym szefem. Dodajmy do tego ,ze od lat Kasperczak obraca sie w małpim gaju ,współpracuje z szamanami,a te metody ,przeniesione na grunt polski,mogą okazac sie niewypałem ,choć....moze tylko czarownik jest w stanie w tym szambie cokolwiek zrobić  To ,co zastanie w PZPN moze wydac sie Hynkowi bardzo normalne ,w porównaniu do "metod rzadzenia" obowiazujacych w Negrolandach i wtedy...kaplica  Żadna to kandydatura. Selekcjoner tak - prezes nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
A co powiecie na kandydaturę MArcinkiewicza? Osoba z spoza srodowiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Tak, ale Kazio ma inny problem jest byłym politykiem. Więc jest mała obawa, że wprowadziłby swoich kolegów z tego kręgu. Choć ostatnio jest bardziej zaangażowany w powstawanie prywatnej szkoły kształcącej elity niż jakichkolwiek działań politycznych. Może dać szansę temu Herrze czy też Rusko. Ci ludzie spoza piłki mogą coś zdziałać.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tak, ale Kazio ma inny problem jest byłym politykiem. Więc jest mała obawa, że wprowadziłby swoich kolegów z tego kręgu. Choć ostatnio jest bardziej zaangażowany w powstawanie prywatnej szkoły kształcącej elity niż jakichkolwiek działań politycznych. Może dać szansę temu Herrze czy też Rusko. Ci ludzie spoza piłki mogą coś zdziałać.
.::Think Twice::. Ignorator. Jezu ,człowieku ,przecież to piesek Solorza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny. A Kołtoń ...telewizyjny. Ma bardzo dobre relacje z Listkiewiczem. Kulą w płot ,Asie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny. A Kołtoń ...telewizyjny. Ma bardzo dobre relacje z Listkiewiczem. Kulą w płot ,Asie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Właśnie nie ma dobrych relacji z Listkiewiczem. W cotygodniowym programie na Polsacie Sport jedzie po nim, niczym po burej suce. Przepraszam za wyrażenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A dlaczego prezesem PZPNu nie może być ktoś z zagranica lub osoba krajowa z najwyższego szczebla menedżerskiego? Przecież ta osoba nie musi mieć zielonego pojęcia o sporcie.
W Anglii cały Premiership odbudował wysokiej klasy menedżer, który brytyjską pocztą (Royal Post) zarządzał. I stworzył z Premiership #1 ligę na świecie, która wyprzedza inne kraje o lata świetlne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
A dlaczego prezesem PZPNu nie może być ktoś z zagranica lub osoba krajowa z najwyższego szczebla menedżerskiego? Przecież ta osoba nie musi mieć zielonego pojęcia o sporcie.
W Anglii cały Premiership odbudował wysokiej klasy menedżer, który brytyjską pocztą (Royal Post) zarządzał. I stworzył z Premiership #1 ligę na świecie, która wyprzedza inne kraje o lata świetlne. Zgadza się. Myślę podobnie. Absolutne NIE dla: Engela (złotousty hipokryta), Marcinkiewicza (co to za pomysł w ogóle? Dlatego,że w ankiecie był na portalu?  ), Tomaszewskiego (Lepper piłki nożnej).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Hermes: Chciałbym zagrać w Jagiellonii
Spotkanie Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków oglądał w towarzystwie innych Brazylijczyków były zawodnik Korony Kielce Hermes Neves Soares, który był pod wrażeniem publiczności oraz gry obu zespołów.
- Bardzo dobrze czułem się tutaj na stadionie. Kibice fantastycznym głośnym dopingiem wspomagali swoją drużynę. Oprawa przez nich przygotowana była przedniej marki. Przyjechałem tutaj spotkać się z moimi kolegami z Brazylii m.in. Evertonem - powiedział Hermes.
Zawodnik rozwiązał w ubiegłym tygodniu kontrakt z Koroną i obecnie jest bez klubu. - Czy chciałbym tutaj zagrać w barwach Jagiellonii w przyszłym sezonie? Chciałbym… - odpowiedział z uśmiechem Brazylijczyk.
Szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Artur Płatek nie ukrywał zaskoczenia, gdy dowiedział się od nas, że Hermes chciałby grać w Jagiellonii. - Hermes jest bardzo dobrym piłkarzem, z niezłą techniką, a takich właśnie brakuje mi w Jagiellonii… - odpowiedział dyplomatycznie na pytanie, czy widziałby Brazylijczyka w swoim zespole.
jagiellonia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Powiedzcie mi, bo trochę straciłem orientację. Do dymisji poda(ł) się zarząd PZPN. Czyli będą wybierać z pozostałych członków PZPN (przecież jest ich od groma). I czy sądzicie, że wpuszczą kogoś z zewnątrz (w sensie managera, Marcinkiewicza czy innych)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|