Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Engel ?

LOL

Kto uwaza ,ze ta "kandydatura" jest OK niech czym predzej przebada sie psychiatrycznie grin

Mindman ma rację ,tylko ludzie młodzi,nieskazeni zarazą ,ale....sami rady nie dadzą ,przydałby sie ktoś zdoswiadczeniem ,tyle,ze...wszyscy umoczeni.

Wszyscy ?

A tacy ludzie jak Drzymała ?

Ma cos na sumieniu ,skompromitował się ,brał udział w przekretach ?

Chyba nie ,chociaż....pamietam taki sezon ,kiedy to Groclin cudownym sposobem utrzymał się w lidze.
Czy to był rzeczywiscie cud ,czy Drzymała też jest....?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Struktura tego bagna nie pozwala na aż tak radykalne zmiany. Poprostu jest ich za dużo żeby powymieniać dzialaczy na nowa krew. Jedynym człowiekiem którego bym jeszcze zaakceptował w strukturach PZPN to pan Kasperczak. Widać ,że on jest poza tym calym ukladem.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Na pewno było kupione. Cudów nie ma, że drużyna z ostatniego miejsca nagle wygrywa wszystko jak popadnie. Gdyby nawet była faktycznie tak dobra i dawała sobie radę bez sędziów to rywale by ustawili ich mecze przeciwko i by popłynęli. Każdy kto awansował lub walczył z powodzeniem o utrzymanie dla mnie jest na 90% umoczony. Teraz dopiero pewnie 2 ostatnie sezony są czyste a po za tym to było kręcone na wielką skalę.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
14 września to najbliższy możliwy termin przeprowadzenia zjazdu wyborczego PZPN - poinformował podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów prezes PZPN Michał Listkiewicz.

"Zarząd PZPN podjął w sobotę decyzję o podaniu się do dymisji trzy miesiące przed końcem kadencji i zwołanie zjazdu wyborczego na 14 września. Ja odchodzę, nie będę ponownie kandydował na stanowisko prezesa" - powiedział Listkiewicz, który tę funkcję pełni od 28 czerwca 1999 roku

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5109387.html

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mr_Andrew
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5109387.html

Kiedyś chłopaki sami chcieli kupić mecz, ale nie mieli pieniędzy. To pożyczyliśmy im z klubowej kasy.

laugh laugh laugh

Do klopa z tym gównem papa

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
No niestety tego spodziewaliśmy się. Pomimo druzgocących już rozmiarów korupcji nasi możnowładni nic sobie z tego nie robią.

Został przedstawiony konkretny plan karania w przyszłości klubów:
od 4 do 15 punktów ujemnych.
kary w wysokości nawet wpływów od Canal +
A nagle jeden z delegatów, że na to się nie godzili, ale ten plan jest dobry. Nie możemy przecież niszczyć całkowicie rozgrywek. Dlatego trzeba skończyć z degradacjami i zdecydować się właśnie na ten plan. Tylko pozostaje pytanie: Czy umówić się na konkretną datę, która będzie deadlinem odnośnie właśnie degradacji i wprowadzaniem nowego modelu.

Właśnie te zapisy o karaniu trzeba wprowadzić. Także może w PZPN-ie być prokurator, który byłbym łącznikiem między wrocławską prokuraturą a właśnie związkiem.

Kolejne ważne fakty. Szefem związku musi zostać osoba kryształowa. I tutaj osoba Henryka Kasperczaka wydaje się naprawdę świetna. Oby ta kandydatura przeszła przez głosowanie.

Dalsze istotne fakty to takie, że zapewne zostanie 16-osoba liga. Są jakieś dzikie pomysły o łączeniu Ekstraklasy z II ligą, ale chyba ktoś wypił z rana za dużo wódki, bo tworzenie takie tworu to parodia.

W każdym razie na razie chyba najwięcej na tym zjeździe zyskał Sheraton, bo jak zwykle w tym najtańszym warszawskim hotelu jest zjazd naszego związku. Dobrze, że chociaż ktoś na tym zyskał smile

.::Think Twice::. PZPN.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ignorator
Kolejne ważne fakty. Szefem związku musi zostać osoba kryształowa. I tutaj osoba Henryka Kasperczaka wydaje się naprawdę świetna. Oby ta kandydatura przeszła przez głosowanie.

Mam odmienne zdanie.

Zwiazekmoże uzdrowić wyłacznie osoba spoza układów i tu ,mozna sie uprzec,ze Hynek ten warunek spełnia.

Jednak ,jego poziomintelektualny,łagodnie mówiąc ,pozostawia sporo do życzenia.
To nie jest osoba kreatywnana tyle ,by udźwignąć te obowiazki i byc prawdziwym szefem.

Dodajmy do tego ,ze od lat Kasperczak obraca sie w małpim gaju ,współpracuje z szamanami,a te metody ,przeniesione na grunt polski,mogą okazac sie niewypałem ,choć....moze tylko czarownik jest w stanie w tym szambie cokolwiek zrobić grin

To ,co zastanie w PZPN moze wydac sie Hynkowi bardzo normalne ,w porównaniu do "metod rzadzenia" obowiazujacych w Negrolandach i wtedy...kaplica laugh

Żadna to kandydatura.
Selekcjoner tak - prezes nie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A co powiecie na kandydaturę MArcinkiewicza? Osoba z spoza srodowiska.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Tak, ale Kazio ma inny problem jest byłym politykiem. Więc jest mała obawa, że wprowadziłby swoich kolegów z tego kręgu. Choć ostatnio jest bardziej zaangażowany w powstawanie prywatnej szkoły kształcącej elity niż jakichkolwiek działań politycznych. Może dać szansę temu Herrze czy też Rusko. Ci ludzie spoza piłki mogą coś zdziałać.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ignorator
Tak, ale Kazio ma inny problem jest byłym politykiem. Więc jest mała obawa, że wprowadziłby swoich kolegów z tego kręgu. Choć ostatnio jest bardziej zaangażowany w powstawanie prywatnej szkoły kształcącej elity niż jakichkolwiek działań politycznych. Może dać szansę temu Herrze czy też Rusko. Ci ludzie spoza piłki mogą coś zdziałać.

.::Think Twice::. Ignorator.

Jezu ,człowieku ,przecież to piesek Solorza mad puke

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by As
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny.

A Kołtoń ...telewizyjny.

Ma bardzo dobre relacje z Listkiewiczem.

Kulą w płot ,Asie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by As
Ja bym optował za Kołtoniem. Marcinkiewicz to zwykły pajac polityczny.

A Kołtoń ...telewizyjny.

Ma bardzo dobre relacje z Listkiewiczem.

Kulą w płot ,Asie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Właśnie nie ma dobrych relacji z Listkiewiczem. W cotygodniowym programie na Polsacie Sport jedzie po nim, niczym po burej suce. Przepraszam za wyrażenie.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A dlaczego prezesem PZPNu nie może być ktoś z zagranica lub osoba krajowa z najwyższego szczebla menedżerskiego? Przecież ta osoba nie musi mieć zielonego pojęcia o sporcie.

W Anglii cały Premiership odbudował wysokiej klasy menedżer, który brytyjską pocztą (Royal Post) zarządzał. I stworzył z Premiership #1 ligę na świecie, która wyprzedza inne kraje o lata świetlne.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Conrad
A dlaczego prezesem PZPNu nie może być ktoś z zagranica lub osoba krajowa z najwyższego szczebla menedżerskiego? Przecież ta osoba nie musi mieć zielonego pojęcia o sporcie.

W Anglii cały Premiership odbudował wysokiej klasy menedżer, który brytyjską pocztą (Royal Post) zarządzał. I stworzył z Premiership #1 ligę na świecie, która wyprzedza inne kraje o lata świetlne.

Zgadza się. Myślę podobnie.

Absolutne NIE dla: Engela (złotousty hipokryta), Marcinkiewicza (co to za pomysł w ogóle? Dlatego,że w ankiecie był na portalu? grin), Tomaszewskiego (Lepper piłki nożnej).


Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Hermes: Chciałbym zagrać w Jagiellonii

Spotkanie Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków oglądał w towarzystwie innych Brazylijczyków były zawodnik Korony Kielce Hermes Neves Soares, który był pod wrażeniem publiczności oraz gry obu zespołów.

- Bardzo dobrze czułem się tutaj na stadionie. Kibice fantastycznym głośnym dopingiem wspomagali swoją drużynę. Oprawa przez nich przygotowana była przedniej marki. Przyjechałem tutaj spotkać się z moimi kolegami z Brazylii m.in. Evertonem - powiedział Hermes.

Zawodnik rozwiązał w ubiegłym tygodniu kontrakt z Koroną i obecnie jest bez klubu. - Czy chciałbym tutaj zagrać w barwach Jagiellonii w przyszłym sezonie? Chciałbym… - odpowiedział z uśmiechem Brazylijczyk.

Szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Artur Płatek nie ukrywał zaskoczenia, gdy dowiedział się od nas, że Hermes chciałby grać w Jagiellonii. - Hermes jest bardzo dobrym piłkarzem, z niezłą techniką, a takich właśnie brakuje mi w Jagiellonii… - odpowiedział dyplomatycznie na pytanie, czy widziałby Brazylijczyka w swoim zespole.

jagiellonia.pl

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Powiedzcie mi, bo trochę straciłem orientację.
Do dymisji poda(ł) się zarząd PZPN. Czyli będą wybierać z pozostałych członków PZPN (przecież jest ich od groma). I czy sądzicie, że wpuszczą kogoś z zewnątrz (w sensie managera, Marcinkiewicza czy innych)?

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1