|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Wszystko ok Conrad. Czas tylko się nie zgadza. Powinieneś użyć przeszłego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Mnie raz na jakiś czas biorą tylko stawki większe niż 40-50 euro. Być może mógłbym zagrać coś, za ile chcę - ale pewnie z 3 razy musieliby obniżyć wcześniej kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zależy co chcesz grać. Na III ligę w Zimbabwe na pewno nie będzie wysokich limitów.
Gwarantuję Ci natomiast, że na koleją rundę LM możesz obstawić tyle ile zechcesz. Z Premiership zapewne podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czasy kiedy się u nich obstawiało ile chce już się skończyły. Teraz się obstawia tyle ile oni chcą. A chcą najczęściej 50 euro (na przykład dziś na 1szą ligę Portugalii).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki.  Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo. Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Tylko, ze sytuacja wyglada tak, ze jeszcze niedawno przyjmowali na "mniejsze" zdarzenia(chociaz nie wiem czy liga holenderska, czy portugalska to jakies egzotyczne ligi) sporo wiecej i jesli zmniejszyli limity na takie zdarzenia, to chyba proporcjonalnie bedzie sytuacja z LM, chociaz pewny nie jestem.. Tak czy inaczej nie przyjmuja juz takich stawek jak kiedys. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z mniejszymi nie wiem jak jest, ale ogólnie nigdzie na świecie nie przyjmują wielkich stawek te mniejsze rzeczy, natomiast co do LM to można grać ile dusza zapragnie, sami zresztą mają teraz kampanię banderową z rekinem reklamującą duże stawki w CB na LM i główne ligi.
Tak więc jeśli ktoś chce awans Man U za 100 tys. złotych to praktycznie nie widzę szans na odrzucenie tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki Personalne urazy?  Nie, choć na pewno ubolewam nad tym faktem. Podejrzewam, że prędzej Ty masz gdzieś tu jakiś personalny interes Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo. Chętnie pogadam. Znasz jakiegoś  Dawaj tu jakieś namiary na prawdziwego wyjadacza LM i Premier League w Centrebet  Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę. OK. Powiem. Problem, jak już wcześniej pisałem, nie polega na tym, że oni nie przyjmą takiej stawki. Będą tak obniżać kurs aż wreszcie, za którymś razem zdecydują się przyjąć. Problem jest w tym, że nie przyjmą go po kursie, który mają w danej chwili na stronie. Nie wiem, może prawdziwym graczom nie przeszkadza, że obniżają kilka razy kurs zanim zaakceptują zakład, ale mnie, zwykłej płotce, niestety tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Dzis mialem pierwszy przypadek ze zaakceptowana stawka wyniosla 0 (słownie : zero). Juz od kilku tygodni kazdy zaklad mam akceptowany recznie, na poczatku bywalo ze przechodzily czterocyforwe stawki w $, teraz juz moge o tym pomarzyc. Faktycznie kiedys BYŁ to buk z TOP3.....
Ja dziekuje za granie za 100 000 po kursie 2,4 gdy gdzies obok mam 2,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zorro, nie bądź śmieszny.  Już Ci daję namiary na graczy, chcesz ich adresy, numery kont bankowych i imiona dzieci?  Centrebet bez problemu przyjmie 100 tys. po tym kursie co się wyświetla na ekranie na LM. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN.  chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
napisz do nich maila, pewnie zdubluja Ci konto i przetransferuja srodki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Niedługo ich bannery na forum będą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Jeżeli jest ktoś pracujący dla nich,to bardzo prosze,aby pomógł umożliwić mi wpłatę do nich.MBank wydał mi nową e-kartę Visa,o innym numerze niż stara,której ważnośc wygasła.Posłałem im skany tej nowej karty.przy próbie wpłaty cały czas pojawia sie ta stara karta,a przy próbie rejestracji nowej klapa. Chyba nie mogą zrozumieć,że to nie jest żaden przekręt,po prostu mBank po 3 latach zmienił chyba każdemu e-karty na kartę o innym numerze niż stara.Mój ID Username 266944 .Chciałbym sie z nimi zmierzyć z handballa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).
Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM. Conrad to żaden argument. Nawet najbardziej amatorski bukmacher ma znacznie podwyższone limity na Premiery. Zadne ryzyko - rynek stabilny, dopóki sie nie wychyla z kursami nie sposób na tym stracić. Tyle że Centrebet ma na te ligi co najwyżej średnie kursy, więc po kiego diabła ktoś miałby tam grac za 100 tysięcy. W 9 przypadkach na 10 Azjaci będą mieli lepsze kursy na premiersy, a jak ktoś nie lubi ryzyka to na Betfair też znajdzie lepsze kursy niz na Cb. zresztą obstawianie a takie kwoty w/w lig jest chyba troszeczkę nie za mądre, no chyba że ma sie strategię gry w stylu Raftera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź -> który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź -> PYTANIE: który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).
PS: Rozumiem że dyskutując tak gorąco o limitach, wszyscy mają na myśli 4 cyfrowe sumy w walucie obcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trzymajmy się tematu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na handballa do ok.1000$ nie było limitów w zeszłym roku,teraz to nie wiem.Ale ciężko ich ograć .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|