Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
Conrad #2255118 13/04/2008 18:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wszystko ok Conrad. Czas tylko się nie zgadza. Powinieneś użyć przeszłego.

Bonus: Unibet
z o ® r o #2255125 13/04/2008 18:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Mnie raz na jakiś czas biorą tylko stawki większe niż 40-50 euro. Być może mógłbym zagrać coś, za ile chcę - ale pewnie z 3 razy musieliby obniżyć wcześniej kurs.

z o ® r o #2255138 13/04/2008 18:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zależy co chcesz grać. Na III ligę w Zimbabwe na pewno nie będzie wysokich limitów.

Gwarantuję Ci natomiast, że na koleją rundę LM możesz obstawić tyle ile zechcesz. Z Premiership zapewne podobnie.

Conrad #2255146 13/04/2008 18:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czasy kiedy się u nich obstawiało ile chce już się skończyły. Teraz się obstawia tyle ile oni chcą. A chcą najczęściej 50 euro (na przykład dziś na 1szą ligę Portugalii).

z o ® r o #2255273 13/04/2008 19:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki. smile Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo.

Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę.

Conrad #2255290 13/04/2008 19:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Tylko, ze sytuacja wyglada tak, ze jeszcze niedawno przyjmowali na "mniejsze" zdarzenia(chociaz nie wiem czy liga holenderska, czy portugalska to jakies egzotyczne ligi) sporo wiecej i jesli zmniejszyli limity na takie zdarzenia, to chyba proporcjonalnie bedzie sytuacja z LM, chociaz pewny nie jestem.. Tak czy inaczej nie przyjmuja juz takich stawek jak kiedys. Pozdr.

SyKo #2255300 13/04/2008 19:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z mniejszymi nie wiem jak jest, ale ogólnie nigdzie na świecie nie przyjmują wielkich stawek te mniejsze rzeczy, natomiast co do LM to można grać ile dusza zapragnie, sami zresztą mają teraz kampanię banderową z rekinem reklamującą duże stawki w CB na LM i główne ligi.

Tak więc jeśli ktoś chce awans Man U za 100 tys. złotych to praktycznie nie widzę szans na odrzucenie tego.

Conrad #2255387 13/04/2008 19:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Conrad
Zorro, rozumiem, że masz jakieś personalne urazy do nich bo nie chcą przyjmować mniejszych zdarzeń za duże stawki
Personalne urazy? smile Nie, choć na pewno ubolewam nad tym faktem. Podejrzewam, że prędzej Ty masz gdzieś tu jakiś personalny interes grin


Quote
Ale pogadaj z prawdziwymi graczami to Ci powiedzą, że na LM możesz stawiać grubo.
Chętnie pogadam. Znasz jakiegoś laugh Dawaj tu jakieś namiary na prawdziwego wyjadacza LM i Premier League w Centrebet wink

Quote
Jak nie będą Ci chcieli przyjąć np. 100 tys. PLN na Man U - Barca to powiedz mi to pogadam ze znajomymi z zagranicy, którzy grubo grają za jeszcze większe kwoty u nich... i wyjaśnimy sprawę.
OK. Powiem. Problem, jak już wcześniej pisałem, nie polega na tym, że oni nie przyjmą takiej stawki. Będą tak obniżać kurs aż wreszcie, za którymś razem zdecydują się przyjąć. Problem jest w tym, że nie przyjmą go po kursie, który mają w danej chwili na stronie. Nie wiem, może prawdziwym graczom nie przeszkadza, że obniżają kilka razy kurs zanim zaakceptują zakład, ale mnie, zwykłej płotce, niestety tak smile

z o ® r o #2255707 13/04/2008 21:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Dzis mialem pierwszy przypadek ze zaakceptowana stawka wyniosla 0 (słownie : zero). Juz od kilku tygodni kazdy zaklad mam akceptowany recznie, na poczatku bywalo ze przechodzily czterocyforwe stawki w $, teraz juz moge o tym pomarzyc.
Faktycznie kiedys BYŁ to buk z TOP3.....

Ja dziekuje za granie za 100 000 po kursie 2,4 gdy gdzies obok mam 2,5.

Marcin #2256357 13/04/2008 23:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zorro, nie bądź śmieszny. smile Już Ci daję namiary na graczy, chcesz ich adresy, numery kont bankowych i imiona dzieci? laugh

Centrebet bez problemu przyjmie 100 tys. po tym kursie co się wyświetla na ekranie na LM. smile

Conrad #2256424 13/04/2008 23:38
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN. piwo

chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?


awax76 #2257226 14/04/2008 01:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
napisz do nich maila, pewnie zdubluja Ci konto i przetransferuja srodki

Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
Post deleted by Conrad

internista #2257781 14/04/2008 03:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Niedługo ich bannery na forum będą wink

Szewa #2257860 14/04/2008 03:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Jeżeli jest ktoś pracujący dla nich,to bardzo prosze,aby pomógł umożliwić mi wpłatę do nich.MBank wydał mi nową e-kartę Visa,o innym numerze niż stara,której ważnośc wygasła.Posłałem im skany tej nowej karty.przy próbie wpłaty cały czas pojawia sie ta stara karta,a przy próbie rejestracji nowej klapa.
Chyba nie mogą zrozumieć,że to nie jest żaden przekręt,po prostu mBank po 3 latach zmienił chyba każdemu e-karty na kartę o innym numerze niż stara.Mój ID Username 266944 .Chciałbym sie z nimi zmierzyć z handballa.

Conrad #2257867 14/04/2008 03:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Conrad
Limity mają jedne z największych na rynku jeśli chcesz obstawić LM, Premiership, Seria A, Primera Division, Bundesligę (nie wiem czy po równo).

Ale gwarantuję, że nie będzie tu ani jednej osoby, która nie będzie mogła postawić tyle ile tylko chce na LM.

Conrad to żaden argument. Nawet najbardziej amatorski bukmacher ma znacznie podwyższone limity na Premiery. Zadne ryzyko - rynek stabilny, dopóki sie nie wychyla z kursami nie sposób na tym stracić. Tyle że Centrebet ma na te ligi co najwyżej średnie kursy, więc po kiego diabła ktoś miałby tam grac za 100 tysięcy. W 9 przypadkach na 10 Azjaci będą mieli lepsze kursy na premiersy, a jak ktoś nie lubi ryzyka to na Betfair też znajdzie lepsze kursy niz na Cb.
zresztą obstawianie a takie kwoty w/w lig jest chyba troszeczkę nie za mądre, no chyba że ma sie strategię gry w stylu Raftera.

gryzonko #2258059 14/04/2008 04:28
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź -> który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).

DJ SOSNA #2258104 14/04/2008 04:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Widzę że jest pare osób które się doskonale orientują jeśli chodzi o (wysokie) limity za które buki pozwalają grać. Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem. Proszę zorientowanych o odpowiedź ->
PYTANIE: który buk według was ma dzisiaj najwyższe limity?? (nie licząc BF, bo to giełda).

PS: Rozumiem że dyskutując tak gorąco o limitach, wszyscy mają na myśli 4 cyfrowe sumy w walucie obcej?

DJ SOSNA #2258129 14/04/2008 04:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trzymajmy się tematu. gwizdek

Conrad #2258149 14/04/2008 04:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na handballa do ok.1000$ nie było limitów w zeszłym roku,teraz to nie wiem.Ale ciężko ich ograć .

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1