|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
A ja ci mówię, że dowodem na to, że nie jest jak mówisz jest screen, który wysłałem Ci ja. Nie wiem co masz na kuponie, być może jest tam obecny kurs. Policz sobie możliwą wygraną, przeczytaj jeszcze raz słowa Logana i zerknij na screen z Twoimi zakładami, który dostałeś ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Prosimy zatem o screeny koniecznie z godzina zakladu i wszystko bedzie jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Jeśli się na to zgodzi zik nie widzę problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Moja rada: przeprowadź osobiście eksperyment. Chyba masz u nich konto? Zagraj coś z NBA lub NHL nawet za symboliczne 1 Euro. Poczekaj aż kurs spadnie i zagraj ponownie. Wróć ponownie do postawionego wcześniej zakładu i porównaj kursy! To system jest tak ustawiony. Czy ja mam Ci wskazać mecz? Czy sam sobie coś wybierzesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Ja już dawno się zgodziłem tylko muszę obrobić to technicznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Ale na mój screen masz się zgodzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Proszę bardzo strryker publikuj, tylko bez danych osobowych. A ja od razu wrzucę kontrę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12 |
A po jakim kursie masz to rozliczone ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Wiadomo, że bez danych osobowych. http://i30.tinypic.com/23m35ex.jpgStrzałkami zaznaczone są więc oddane po kursie 1,40 wymienione przez Ciebie zakłady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12 |
Ja tam ostatnio troche grałem i to mecze gdzie kursy spadały bardzo np Korona- ŁKS na 2 i na kuponie zawsze miałem kurs taki po jakim obsawialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,624 Likes: 12 |
Heh myślałem,ze piszemy o obstawianiu a nie o zabawie Znikam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Wszystkie te zakłady mam rozliczone po kursie 1.35. Zaraz zacznę wysyłać tylko muszę opracować technologię. Będę drukował zamazywał dane osobowe skanował i wysyłał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
coś za bardzo nie można tu nic wkleić, muszę puścić na jakaś stronkę. Ale sprawdź jak mi te zakłady rozliczono? Chyba masz taką możliwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Wszystkie są rozliczone po 1,4 tak jak na screenie. Popatrz np na zakład 21112: Kurs 1,55x1,40 = 2,17. Sprawdź więc ile zostało dopisane do Twojego konta. Ja jestem pewien, że wszystko jest ok. Pozdrawiam i dziękuję za gościnność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Tu Ci przyznaję rację pomimo, iż jest podany kurs 1.35 to rozliczono po 1.4. To po co zmieniają kurs na kuponie? Żeby potem dobrze rozliczyć? Rezygnuję już z wysyłania skanów ze względów tech. Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Już chyba tydzień trwa moja moja pierwsza wypłata na MB, jeszcze trochę a dostanę szału. Uploadowałem dwie strony dokumentu na stronie stryyke ( dwa razy wykonałem tę czynność ) następnie wysłałem emaile podpisane zlecenie wypłaty i zalączyłem dla pewności skany dowodu jeszcze raz. Czekam 3 dni, a tu ...nic. E-mail, odpowiedz oczywiscie po 36 godzinach odpisali ze nie mają jednej strony dowodu ( ciekawe jak ?? ) no to dosyłam i znowu czekam. Oczywiście mogli odpisac ze coś nie tak - jeżeli faktycznie otrzymali tylko jedną stronę, bym czekał do us.ranej śmierci. Napisałem e-maila z pytaniem czy juz mają wszystko i nic, jak na razie.... Najbardziej toporny support jaki spotkałem, tragedia, żeby czekać na odp 24-48 godzin. lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
ja czekam juz znacznie dluzej  moze w koncu cos ruszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
jeden jest tego powód, za dużo wypłat za mało wpłat.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
jak dlugo teraz idzie wyplata na MB bo slyszalem ze duze problemy sa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Nie wiem skąd wam się biorą te info o przeciąganiu wypłat. Ja pierwszą wypłate zleciłem w poniedziałek, wysłałem skany dowodu i rachunku bankowego a pieniądze mam dziś na koncie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka