Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
zik #2258034 14/04/2008 04:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
A ja ci mówię, że dowodem na to, że nie jest jak mówisz jest screen, który wysłałem Ci ja. Nie wiem co masz na kuponie, być może jest tam obecny kurs. Policz sobie możliwą wygraną, przeczytaj jeszcze raz słowa Logana i zerknij na screen z Twoimi zakładami, który dostałeś ode mnie.


Bonus: Unibet
stryyker #2258078 14/04/2008 04:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Prosimy zatem o screeny koniecznie z godzina zakladu i wszystko bedzie jasne

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Jeśli się na to zgodzi zik nie widzę problemu

stryyker #2258095 14/04/2008 04:41
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Moja rada: przeprowadź osobiście eksperyment. Chyba masz u nich konto?
Zagraj coś z NBA lub NHL nawet za symboliczne 1 Euro. Poczekaj aż kurs spadnie i zagraj ponownie. Wróć ponownie do postawionego wcześniej zakładu i porównaj kursy!
To system jest tak ustawiony. Czy ja mam Ci wskazać mecz? Czy sam sobie coś wybierzesz?

zik #2258101 14/04/2008 04:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Ja już dawno się zgodziłem tylko muszę obrobić to technicznie.

zik #2258105 14/04/2008 04:44
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Ale na mój screen masz się zgodzić

stryyker #2258119 14/04/2008 04:48
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Proszę bardzo strryker publikuj, tylko bez danych osobowych. A ja od razu wrzucę kontrę.

zik #2258126 14/04/2008 04:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
A po jakim kursie masz to rozliczone ?

zik #2258134 14/04/2008 04:51
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Wiadomo, że bez danych osobowych.

http://i30.tinypic.com/23m35ex.jpg

Strzałkami zaznaczone są więc oddane po kursie 1,40 wymienione przez Ciebie zakłady.

rafal08 #2258138 14/04/2008 04:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
Ja tam ostatnio troche grałem i to mecze gdzie kursy spadały bardzo np Korona- ŁKS na 2 i na kuponie zawsze miałem kurs taki po jakim obsawialem.

rafal08 #2258147 14/04/2008 04:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,560
Likes: 11
Heh myślałem,ze piszemy o obstawianiu a nie o zabawie tongue

Znikam.

rafal08 #2258183 14/04/2008 05:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Wszystkie te zakłady mam rozliczone po kursie 1.35.
Zaraz zacznę wysyłać tylko muszę opracować technologię.
Będę drukował zamazywał dane osobowe skanował i wysyłał.

zik #2258223 14/04/2008 05:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
coś za bardzo nie można tu nic wkleić, muszę puścić na jakaś stronkę. Ale sprawdź jak mi te zakłady rozliczono? Chyba masz taką możliwość.

zik #2258241 14/04/2008 05:25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Wszystkie są rozliczone po 1,4 tak jak na screenie.
Popatrz np na zakład 21112: Kurs 1,55x1,40 = 2,17. Sprawdź więc ile zostało dopisane do Twojego konta. Ja jestem pewien, że wszystko jest ok. Pozdrawiam i dziękuję za gościnność.

stryyker #2258278 14/04/2008 05:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Tu Ci przyznaję rację pomimo, iż jest podany kurs 1.35 to rozliczono po 1.4. To po co zmieniają kurs na kuponie? Żeby potem dobrze rozliczyć? Rezygnuję już z wysyłania skanów ze względów tech. Dobranoc.

zik #2259704 15/04/2008 01:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Już chyba tydzień trwa moja moja pierwsza wypłata na MB, jeszcze trochę a dostanę szału.
Uploadowałem dwie strony dokumentu na stronie stryyke ( dwa razy wykonałem tę czynność ) następnie wysłałem emaile podpisane zlecenie wypłaty i zalączyłem dla pewności skany dowodu jeszcze raz.
Czekam 3 dni, a tu ...nic. E-mail, odpowiedz oczywiscie po 36 godzinach odpisali ze nie mają jednej strony dowodu ( ciekawe jak ?? ) no to dosyłam i znowu czekam. Oczywiście mogli odpisac ze coś nie tak - jeżeli faktycznie otrzymali tylko jedną stronę, bym czekał do us.ranej śmierci. Napisałem e-maila z pytaniem czy juz mają wszystko i nic, jak na razie....
Najbardziej toporny support jaki spotkałem, tragedia, żeby czekać na odp 24-48 godzin. lol



Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
ja czekam juz znacznie dluzej frown
moze w koncu cos ruszy

Cambell #2259907 15/04/2008 01:44
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
jeden jest tego powód, za dużo wypłat za mało wpłat.... laugh

neoximek #2264358 16/04/2008 06:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
jak dlugo teraz idzie wyplata na MB bo slyszalem ze duze problemy sa?

rapper20 #2266596 17/04/2008 03:41
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Nie wiem skąd wam się biorą te info o przeciąganiu wypłat. Ja pierwszą wypłate zleciłem w poniedziałek, wysłałem skany dowodu i rachunku bankowego a pieniądze mam dziś na koncie smile

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,424 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1