Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
Widget #2257200 14/04/2008 01:31
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
bauhh janek 50 kilo podszedł i powiedział "józek choć sie bić" hehe

Bonus: Unibet
az3ta #2257453 14/04/2008 02:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ale historyjke wymyslil laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
kolo jest żałosny puke

Cholo #2258094 14/04/2008 04:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jednak pociągną BB. Kto pisał o tej prokuraturze?

micha$ #2258426 14/04/2008 07:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Generalnie to sytuacja z tym Józkiem była nagrana przez producentów specjalnie. Program pewnie ogląda maks 200,000 ludzie a oni szukają większej publiki smile . Nie wiem, ale czy was nie zastanawia, że ostatnio Big Brother zwłaszcza ten w edycji TV4 ciągle ma jakieś kontrowersyjne osoby w programie. Chodzi mi głównie o mniejszości seksualne: lesbijka i gej w IV edycji. A teraz kobieta, która stała się facetem. Producenci specjalnie biorą takie osoby aby dać widzą niby najlepsze igrzyska.

Najbardziej jednak podoba mi się poziom intelektualny tych ludzi w tym programie. Dzisiaj obejrzałem sobie, bo chciałem zobaczyć Józka w akcji smile . Dosłownie ledwo usiadłem do oglądania a już gościu wypalił, że on nie ma zainteresowań, ale chętnie poprowadziłby "Wiadomości". To jeszcze nic język ludzi w programie jest zabawy. Młoda dziewczyna zamiast mówić czystą polszczyzną zaczęła zaciągać.

Generalnie nie powinno już być w Polsce Reality show one były dobre może na początku tego stulecia. Dzisiaj w Polsce potrzebne są program edukacyjne, rozwijające zainteresowania różnych grup społecznych. Dobrze, że powstają kanały tematyczne i można pooglądać ciekawie pokazane propozycje dotyczące historii, nauki czy przyrody. Dzisiaj program aby miał oglądalność musi interesować widza. Big Brother już taki nie jest. Wprowadzanie grupki młodych ludzi i manipulowanie nimi jest dla mnie szokujące. Patrzyłem piąte przez dziesiąte na IV edycję, ale mam takie odczucie, że ta dziewczyna z Piotrkowa Trybunalskiego wygrała, bo miała. Programem jak Big Brother można w bardzo łatwy sposób manipulować. Pokazuje się co się chce...i to jest największy dramat tego typu igrzysk...

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
I tak najlepszy tekst to:

-Porwadzący: co jest do wygrania w tej edycji?
-Ten co chce wejsc(w tym wyscugu): motór

laugh laugh laugh

Do wygrania jest Harley Davidson tongue

kelmaj #2259555 15/04/2008 00:24
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Ten program to shit i chyba kazdy z mecz.pl o tym wie . Nie ma sensu tego ogladać . Ludzie bez historii . Pierwsza edycja najlepsza, potem coraz gorzej .. BB4 z jolą i tym Adriankiem ujdzie , ale to co jest teraz to żygac sie chce na to .

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Twoja stara to Józef Warchoł

dondo #2270388 18/04/2008 05:10
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Ta d_z_i_w_k_a co prowadzi ten program tak mnie denerwuje że bym jej jakas butelka w łeb rzucił ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
wielki bokser i kozaczek z BB Najman przed chwilą dostał taki wpierdol na ringu że aż miło laugh

Cholo #2277350 20/04/2008 04:31
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Originally Posted by Gvizdek
wielki bokser i kozaczek z BB Najman przed chwilą dostał taki wpierdol na ringu że aż miło laugh
laugh laugh laugh laugh laugh laugh padłem ze smiechu jak walczył laugh laugh laugh laugh laugh

kelmaj #2277354 20/04/2008 04:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ktore gdzie bylo ? jakas powtorka ? smile

z kim przegral ? byl faworytem ?

JuN #2277388 20/04/2008 04:42
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Z niejakim Andrzejem Wawrzykiem. O ile pamiętam, to 21 lat i bilans 9-0 przed tą walką.

Najman to pajac, który z boksem nie powinien mieć nic wspólnego.
A Wawrzyk to zawodnik, który pewnie kariery nie zrobi, ale jednak bokser.

To zresztą było widać - szybkie KO, płacz Najmana po walce, wypowiedź roku o tym, że nie widział ciosu... Zapomniał tylko, że w momencie jego zadawania zamknął oczy i rozłożył ręce, żeby łatwiej go było trafić. Ot, "bokser"...

Najman na ringu to taki folklor jak Sobecka w sejmie.

Większość dresów z pierwszego lepszego osiedla posłała by go do szpitala.

Bzyku #2277800 20/04/2008 06:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
teraz walka Najmana powtorka na polsacie

lece ogladac !!!

przed walka przeciwnik najmana wreczyl mu PAMPERSY!!! laugh

JuN #2277811 20/04/2008 06:17
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
walka strasznie dlugaaaaaaa laugh

kelmaj #2277858 20/04/2008 06:25
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
buahahahha ale go poskładał

Najman ciekawe czy wysle smska do Szaszki ze zostal znokautowany grin

JuN #2277877 20/04/2008 06:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by JuN
buahahahha ale go poskładał

Najman ciekawe czy wysle smska do Szaszki ze zostal znokautowany grin
podobno ogladala walke live :]

Bzyku #2277903 20/04/2008 06:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Bzyku
Z niejakim Andrzejem Wawrzykiem. O ile pamiętam, to 21 lat i bilans 9-0 przed tą walką.

Najman to pajac, który z boksem nie powinien mieć nic wspólnego.
A Wawrzyk to zawodnik, który pewnie kariery nie zrobi, ale jednak bokser.

To zresztą było widać - szybkie KO, płacz Najmana po walce, wypowiedź roku o tym, że nie widział ciosu... Zapomniał tylko, że w momencie jego zadawania zamknął oczy i rozłożył ręce, żeby łatwiej go było trafić. Ot, "bokser"...

Najman na ringu to taki folklor jak Sobecka w sejmie.

Większość dresów z pierwszego lepszego osiedla posłała by go do szpitala.


nic dodać, nic ująć

Sasha na gali jest/była

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Widać było różnicę.

Wawrzyk wiedział z kim ma do czynienia i spokojnie sobie czekał w 1 rundzie, czekając aż Najman pomacha łapami i się zmęczy. Wiedział, że Najman wytrzyma kondycyjnie 1-2 rundy (już po pierwszej, w której właściwie nic się nie działo Najman dyszał w narożniku) i później pewnie chciał go skończyć.

Że rywal nie zaatakował (poza pierwszymi sekundami drugiej rundy), to Wawrzyk w drugiej już przeszedł do ofensywy i praktycznie pierwszym celnym ciosem załatwił sprawę.

Może Najman dostąpi kiedyś zaszczytu zebrania batów od Jeremy'ego Batesa laugh


Swoją drogą - już mnie szlag trafia jak słucham tych dwóch "zapowiadaczy". Zamiast raz przedstawić zawodników, jak to (chyba) wszędzie ma miejsce, to oni na przemian drą ryja przez 5 minut, aż uszy bolą. Raz za razem wykrzykują imiona i nazwiska zawodników, jakby myśleli, że ludzie mają sklerozę i po sekundzie nie pamiętają.

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, forty, ANZELMO), 2,850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1