|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
bauhh janek 50 kilo podszedł i powiedział "józek choć sie bić" hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
kolo jest żałosny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jednak pociągną BB. Kto pisał o tej prokuraturze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Generalnie to sytuacja z tym Józkiem była nagrana przez producentów specjalnie. Program pewnie ogląda maks 200,000 ludzie a oni szukają większej publiki  . Nie wiem, ale czy was nie zastanawia, że ostatnio Big Brother zwłaszcza ten w edycji TV4 ciągle ma jakieś kontrowersyjne osoby w programie. Chodzi mi głównie o mniejszości seksualne: lesbijka i gej w IV edycji. A teraz kobieta, która stała się facetem. Producenci specjalnie biorą takie osoby aby dać widzą niby najlepsze igrzyska. Najbardziej jednak podoba mi się poziom intelektualny tych ludzi w tym programie. Dzisiaj obejrzałem sobie, bo chciałem zobaczyć Józka w akcji  . Dosłownie ledwo usiadłem do oglądania a już gościu wypalił, że on nie ma zainteresowań, ale chętnie poprowadziłby "Wiadomości". To jeszcze nic język ludzi w programie jest zabawy. Młoda dziewczyna zamiast mówić czystą polszczyzną zaczęła zaciągać. Generalnie nie powinno już być w Polsce Reality show one były dobre może na początku tego stulecia. Dzisiaj w Polsce potrzebne są program edukacyjne, rozwijające zainteresowania różnych grup społecznych. Dobrze, że powstają kanały tematyczne i można pooglądać ciekawie pokazane propozycje dotyczące historii, nauki czy przyrody. Dzisiaj program aby miał oglądalność musi interesować widza. Big Brother już taki nie jest. Wprowadzanie grupki młodych ludzi i manipulowanie nimi jest dla mnie szokujące. Patrzyłem piąte przez dziesiąte na IV edycję, ale mam takie odczucie, że ta dziewczyna z Piotrkowa Trybunalskiego wygrała, bo miała. Programem jak Big Brother można w bardzo łatwy sposób manipulować. Pokazuje się co się chce...i to jest największy dramat tego typu igrzysk... .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088 |
I tak najlepszy tekst to: -Porwadzący: co jest do wygrania w tej edycji? -Ten co chce wejsc(w tym wyscugu): motór  Do wygrania jest Harley Davidson 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ten program to shit i chyba kazdy z mecz.pl o tym wie . Nie ma sensu tego ogladać . Ludzie bez historii . Pierwsza edycja najlepsza, potem coraz gorzej .. BB4 z jolą i tym Adriankiem ujdzie , ale to co jest teraz to żygac sie chce na to .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Twoja stara to Józef Warchoł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ta d_z_i_w_k_a co prowadzi ten program tak mnie denerwuje że bym jej jakas butelka w łeb rzucił ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
wielki bokser i kozaczek z BB Najman przed chwilą dostał taki wpierdol na ringu że aż miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ktore gdzie bylo ? jakas powtorka ?  z kim przegral ? byl faworytem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Z niejakim Andrzejem Wawrzykiem. O ile pamiętam, to 21 lat i bilans 9-0 przed tą walką.
Najman to pajac, który z boksem nie powinien mieć nic wspólnego. A Wawrzyk to zawodnik, który pewnie kariery nie zrobi, ale jednak bokser.
To zresztą było widać - szybkie KO, płacz Najmana po walce, wypowiedź roku o tym, że nie widział ciosu... Zapomniał tylko, że w momencie jego zadawania zamknął oczy i rozłożył ręce, żeby łatwiej go było trafić. Ot, "bokser"...
Najman na ringu to taki folklor jak Sobecka w sejmie.
Większość dresów z pierwszego lepszego osiedla posłała by go do szpitala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
teraz walka Najmana powtorka na polsacie lece ogladac !!! przed walka przeciwnik najmana wreczyl mu PAMPERSY!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088 |
walka strasznie dlugaaaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
buahahahha ale go poskładał Najman ciekawe czy wysle smska do Szaszki ze zostal znokautowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
buahahahha ale go poskładał Najman ciekawe czy wysle smska do Szaszki ze zostal znokautowany  podobno ogladala walke live :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z niejakim Andrzejem Wawrzykiem. O ile pamiętam, to 21 lat i bilans 9-0 przed tą walką.
Najman to pajac, który z boksem nie powinien mieć nic wspólnego. A Wawrzyk to zawodnik, który pewnie kariery nie zrobi, ale jednak bokser.
To zresztą było widać - szybkie KO, płacz Najmana po walce, wypowiedź roku o tym, że nie widział ciosu... Zapomniał tylko, że w momencie jego zadawania zamknął oczy i rozłożył ręce, żeby łatwiej go było trafić. Ot, "bokser"...
Najman na ringu to taki folklor jak Sobecka w sejmie.
Większość dresów z pierwszego lepszego osiedla posłała by go do szpitala. nic dodać, nic ująć Sasha na gali jest/była
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Widać było różnicę. Wawrzyk wiedział z kim ma do czynienia i spokojnie sobie czekał w 1 rundzie, czekając aż Najman pomacha łapami i się zmęczy. Wiedział, że Najman wytrzyma kondycyjnie 1-2 rundy (już po pierwszej, w której właściwie nic się nie działo Najman dyszał w narożniku) i później pewnie chciał go skończyć. Że rywal nie zaatakował (poza pierwszymi sekundami drugiej rundy), to Wawrzyk w drugiej już przeszedł do ofensywy i praktycznie pierwszym celnym ciosem załatwił sprawę. Może Najman dostąpi kiedyś zaszczytu zebrania batów od Jeremy'ego Batesa  Swoją drogą - już mnie szlag trafia jak słucham tych dwóch "zapowiadaczy". Zamiast raz przedstawić zawodników, jak to (chyba) wszędzie ma miejsce, to oni na przemian drą ryja przez 5 minut, aż uszy bolą. Raz za razem wykrzykują imiona i nazwiska zawodników, jakby myśleli, że ludzie mają sklerozę i po sekundzie nie pamiętają.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|