Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Kazdy ma swoj rozum i gra co uwaza za stosowane ,ja z calym
przekonaniem gram na Tarnow dlaczego ? mam ku temu swoje powody.
Widze ze prawie wszyscy typuja Falubaz , swietnie po meczu
bedzie duze rozczarowanie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ale kto typuje Falubaz, poza pełnymi dystansu przewidywaniami Gnoma ? Nie wszystko trzeba grać, wczoraj była hossa i mi na razie starczy. Poza tym jedzie dziś BEL.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
ja znalazlem swoj zaklad: bwin kto wygra pierwszy bieg: Unia 5.7,
Za gospodarzami przemawia wlasny tor na ktorym dzis od rana trenowali i napewno stac ich na zwyciestwo z junorami ZKZ.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ja dizs satwiam na ZKZ gdyz uwazam ze nawt przy komplecie koldiego ( w co nie wierze i nie widz takeij mozliwosci) to podstawowa trojka traci 7 oka z 45 do zobdycia wiec zosatje jeszcze 38 no i nawet niehc Ljung wyrga trzy biegi ( w co tez raczej nie wierze) to jest 35 oka czyli zostaje 11 do zdobycia przez Klinga i Zengote i mysle ze mlodzi stana na wysokosci zadania i to zrobia i moim zdaneim to jest pesymistyczna wersja dotyczaca liderow ZKZ

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
pytanie do grajacych zuzel w bet365.Czy wy tez macie limity.3 raz zdarza mi sie u nich grac zuzel czy to polski czy angielski i zawsze przyjmuja za mniej niz 200zl.tarnow np za 180 i trader na wiecej niepozwoli

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ja moge stawiac za 500 zl ale moze dlatego, ze zarabiaja na mnie laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
no na mnie niezarabiaja ale moge wszystko inne grac za stawki jakie chce (mniej wiecej:) ) a tylko zuzel limity jakies i to od poczatku jak u nich zaczolem

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
i jak Al? Chcesz pogadac o Doolanie? wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
dajcie spokoj z al capone i doolanem maja podobna jakos wink Mlodziez nie zawiodla a liderzy tak jak przypuszczalem na 35 oka lub wiecej wink szkoda ze nie gralem za tyle ile chcioalem znow wplyw forum byl silniejszy ale i tak jest pieknie smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
I po co głupie docinki do Capone ? Daje głowę uciąć że Al przewyższa was o głowę w znajomości " czarnego sportu " !! Nie wiecie jeszcze co możecie stracić !


piwo Al



Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zadne glupie. Po prostu nie lubie kogos, kto jak nie trafi typu, to sie chowa jak mysz pod miotla. A jakby Doolan dzis przywiozl komplet, to by juz tu bylo 100 postow jego autorstwa.

Mozesz dawac co chcesz. Ja bym nie ryzykowal. Szkoda glowy.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
no comment

bo szkoda słów ...




Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
no Bydzia w ziolenj 10/10 Laguta w 8 10/10 tyle mozemy stracic .... tez no coments brak slow ..... nie przytaczam innych bo szkoda slow wink pzdr i no ofens wink pokasujcie te posty bo szkoda psuc temat wink lalalala

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Akurat Łaguta na Łotwie był w 8, mniejsza z tym. Wiadomo, że Al lubi przesadzać i koloryzować, ale wiedzy akurat jemu bym nie odmawiał. Szkoda psuć topic na takie nic nie wnoszące dialogi (tyczy się to już tych z przed meczu). Nikt nie jest nieomylny i warto o tym pamiętać. Dotyczy to każdego, tego co trafił akurat 10 typów z rzędu też.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Szkoda, ze nie wpadl i nie pogadal. Tak jak to obiecywal. No, ale coz. Mozna kasowac, ale mozna i nie, bo tu i tak taki burdel, ze szok.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by krycha84
no Bydzia w ziolenj 10/10 Laguta w 8 10/10 tyle mozemy stracic .... tez no coments brak slow ..... nie przytaczam innych bo szkoda slow wink pzdr i no ofens wink pokasujcie te posty bo szkoda psuc temat wink lalalala

jeżeli już wyciągasz takie brudy ... to ja dam twój przykład ...

z kosza ...

twoje słowa ...

Originally Posted by krycha84
w sts sa kursy! Turow za 1,4 to chyba swiateczna prmka smile

laugh pamietasz wynik twojej promocji ?


jeżeli nie chcesz nie korzystaj ... omijaj posty szerokim łukiem a nie oczerniasz innych ...


każdy potrafi krytykować ... ale docenić pracy to już chyba nikt z was ....



Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Tylko czy ktos Mu wiedzy odmawia? Ja tylko bym sie wzbranial z ferowaniem wyrokow, ze co najwyzej Mu moge buty czyscic. A w zyciu jak to w zyciu, raz jeden, a raz drugi ma racje.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Po pierwsze nie mow do mnie jak do ogolu bo ja nie jestem was... a jesli chodzi o DBE to kto wiedzial o co chodzi i umial skorzystac to napewno zarobil.... bo nie wszystkie rzeczy mozna na forum pisac i ja nikogo nie krytykuje tylko co najwyzej lekko posmiechuje sie ze 100% pewnosci i smiania sie z innych a po meczu chowania glowy w piasek...bo chyba sam przyznasz ze jest duza roznica w mojej wypowiedzi co do turowa( niech ci juz bedzie) a jego wypoiwiedziach i to nietylko dotyczacych dzisiejszego meczu czy moich przykladow bo capone rzadzil rowniez w tenisie .... bez odbioru bo naprawde szkoda zasmiecac temat tak pieknego i dochodwego sportu wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Originally Posted by polskignom
Tylko czy ktos Mu wiedzy odmawia? Ja tylko bym sie wzbranial z ferowaniem wyrokow, ze co najwyzej Mu moge buty czyscic. A w zyciu jak to w zyciu, raz jeden, a raz drugi ma racje.


tutaj sie z toba nie zgodze bop moim zdaniem po to juest forum zeby dyslutowac i wlasnei w tym temacie w jako nielicznych na tym forum taka dyskusja jest i o to wlasnei chodzi i tak trzymac nie ma co zmieniac co jest dobre!

W niedziele nastepna kolejka i okazja do wykazania sie wiec zaczekajmy te 5 dni i wtedy sie wykarzemy i oby z rezultatmi godnymi zwyciestwa wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
No to po 2och meczach wyklarowały nam sie grupy druzyn ktore beda walczyly o jakze odmienne cele. Tak jak przypuszczano przed sezonem Leszno i Torun beda poza zasiegiem , zas Tarnow i Rzeszow beda bronili sie przed spadkiem. Gdzie emocje,niespodzianki,zaskoczenia ? Po zaledwie 8miu rozegranych meczach wiadomo co nas czeka do konca sezonu. Leszno i Torun walcza o mistrzostwo, ZKZ z Czestochowa o braz , zas 5te i 6te miejsce zarezerwowane jest odpowiednio dla Stali i Atlasu i gdyby nie kontuzjogennosc tego sportu, juz teraz moglibysmy zamknac sezon i rozpoczac nowy , a rozpoczynajac nowy zaproponowalbym kilka zmian takich jak chociazby nielubiany przez wielu KSM. Piekno tego sportu gdzies zagubilo sie pomiedzy kasą wydawaną przez najmozniejszych. Gdzie te pojedynki z 5cioma wychowankami w skladzie ? Teraz juz nawet derby lubuskie nie sa emocjonujace bo jak je nazwac derbami gdy w druzynie z Gorzowa nie ma ani jednego rodowitego Gorzowianina (z wyjatkiem Szewczykowskiego,ktory wystartowal raz).


A wracajac do wczorajszego meczu, spodziewalem sie duzo wiecej po Unii Tarnow , ale sprawiedliwosci stalo sie zadosc, termin wyraznie nie lezal ZG jednak liderzy pokazali klase i odniesli zasluzone zwyciestwo za co im chwala.

Tarnow i Rzeszow - lecą z ligi bez dwoch zdan, nie wyobrazam sobie aby ktoras z tych druzyn wygrala baraz z mocniejszym teamem jakim na chwile obecna sa : Gdansk/Ostrow/Bydgoszcz.

Pozdro547

Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,597 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1