Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
#226110 29/05/2005 21:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Poza tym mecz rozpoczal sie faktycznie o 14h, ale czasu RUS.

#226111 29/05/2005 21:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Regulamin tego nie precyzuje. Jesli godz ropoczecia sie spotkania podawana jest wg roznych stref czasowych (a tak chyba podaje B&W) to idac na zachod - pol biedy, gorzej jak wg strefty czasowej idac na wschod. Regulamin powinien to brac pod uwage.

#226112 30/05/2005 03:37
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
No to Hiuston mamy problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moim skromnym zdaniem mecz powinien być anulowany, to nie może tak być, że jeden widząc że mecz się już rozpoczoł nie podaje typu, a drugi na szybko podaje wynik tego spotkania i dostanie za to punkty.
Ale ja tu w innej sprawie:
Walczyłem w parze z rodrigo spotkanie wygrałem 16-15 ale niestety nigdzie nie widzę typów rodrigo? Czy może one są ukryte przed moim dociekliwym wzrokiem, czy to jest zwykła pomyłka? Sprawdzcie to proszę.
Pozdrowienia

#226113 30/05/2005 05:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Skoro nie podał typów, najwyraźniej grałeś ze średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#226114 30/05/2005 12:35
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Ja ale rodrigo to nie średnia. Średnią się liczy "chyba" tylko jak w którejś lidze jest nie do pary. Chyba że przegapiłem jakiś punkt regulaminu.

#226115 30/05/2005 13:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Ja ale rodrigo to nie średnia. Średnią się liczy "chyba" tylko jak w którejś lidze jest nie do pary. Chyba że przegapiłem jakiś punkt regulaminu.

Przegapiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#226116 30/05/2005 16:58
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Ok. Oddaję honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#226117 01/06/2005 19:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Mam pytanie do 'trzech góru' czyli do naszych wspaniałych modów PLK. Może byście oficjalnie honorowali coś takiego jak Króla Strzelców PLK, to dość ciekawe, ponieważ ten konkurs jest w pewnym sensie po to, aby 'jechać z bukami' a taka osoba, która zdobyła najwięcej punktów, oczywiście, gdyby stawiała to w rzeczywistości mogłaby się obłowić i to całkiem sporo. Dlatego proszę o dorzucenie tego wpisu do konkursu, zwycięzcą będzie ta osoba, która zdobyła najwięcej punktów ze wszystkich lig.
I nie pisze tego dlatego, że juz raz byłem Królem Strzelców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Po prostu ciekawy pomysł, takie mam wrażenie.

#226118 01/06/2005 20:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Primo to "guru" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Secundo - jeśli zasponsorujesz takowy tytuł "Króla Strzelców" to myślę, że damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#226119 01/06/2005 20:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
guru guru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#226120 01/06/2005 20:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a tylul bylby lajtowy czy za free

#226121 01/06/2005 20:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
czyli za free [sorry za nabijanie postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />]

#226122 01/06/2005 20:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Proponuję unieważnić wynik meczu Austevoll - Gneist, który... się nie odbył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Nastąpiła zmiana miejsca rozegrania spotkania, które w rzeczywistości odbyło się w Gneist. Wynik Gneist - Austevoll 0:0.

Pozdrawiam
grzech

#226123 01/06/2005 21:00
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
nie ma sprawy , mi to tito [ nasz kolejny mecz wygrałem bodajże 15:14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#226124 01/06/2005 21:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]I tak nikt nie miał pojęcia co to za drużyny, więc unieważnienie jest zbędne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poza tym daj link z info, że zmienili miejsce odbycia meczu.

#226125 01/06/2005 21:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Tak Paweł i kto tu ma fuxa? Typa na Francję 2:0 mi zająłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fajnie się z Toba gra, bo do czasu naszych pojedynków zwyciężałem 9 na 10 meczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#226126 01/06/2005 21:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
==> www.n3sport.no/Organisation.asp?OrgElementId=55817 [n3sport.no]

Experto wybacz, ale interesuję się 4 norweską i kumam troszkę co to są za druzyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#226127 01/06/2005 21:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Mecz się odbył więc nie ma co odwoływać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> juz kiedyś była taka sytuacja nie pamietam dokładnie spotkania ale było uznane za ważne

#226128 01/06/2005 21:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Pociesza mnie to, że ktoś się interesuje ta liga, ale jak mecz kiedys nie zostal odwolany to nie ma sensu teraz odwolywac i zmieniac zasady, poza tym co by bylo gdyby w meczu Mexyk-Japonia [under 20] zostal zmieniony gospodarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#226129 01/06/2005 21:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
juz wszytko jasne mecz odwołany a to kiedyś to stare dzieje ale przez to odwołanie pewnie straciłem awans do 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1