|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Poza tym mecz rozpoczal sie faktycznie o 14h, ale czasu RUS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Regulamin tego nie precyzuje. Jesli godz ropoczecia sie spotkania podawana jest wg roznych stref czasowych (a tak chyba podaje B&W) to idac na zachod - pol biedy, gorzej jak wg strefty czasowej idac na wschod. Regulamin powinien to brac pod uwage.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
No to Hiuston mamy problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moim skromnym zdaniem mecz powinien być anulowany, to nie może tak być, że jeden widząc że mecz się już rozpoczoł nie podaje typu, a drugi na szybko podaje wynik tego spotkania i dostanie za to punkty. Ale ja tu w innej sprawie: Walczyłem w parze z rodrigo spotkanie wygrałem 16-15 ale niestety nigdzie nie widzę typów rodrigo? Czy może one są ukryte przed moim dociekliwym wzrokiem, czy to jest zwykła pomyłka? Sprawdzcie to proszę. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Skoro nie podał typów, najwyraźniej grałeś ze średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
Ja ale rodrigo to nie średnia. Średnią się liczy "chyba" tylko jak w którejś lidze jest nie do pary. Chyba że przegapiłem jakiś punkt regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ja ale rodrigo to nie średnia. Średnią się liczy "chyba" tylko jak w którejś lidze jest nie do pary. Chyba że przegapiłem jakiś punkt regulaminu. Przegapiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
Ok. Oddaję honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Mam pytanie do 'trzech góru' czyli do naszych wspaniałych modów PLK. Może byście oficjalnie honorowali coś takiego jak Króla Strzelców PLK, to dość ciekawe, ponieważ ten konkurs jest w pewnym sensie po to, aby 'jechać z bukami' a taka osoba, która zdobyła najwięcej punktów, oczywiście, gdyby stawiała to w rzeczywistości mogłaby się obłowić i to całkiem sporo. Dlatego proszę o dorzucenie tego wpisu do konkursu, zwycięzcą będzie ta osoba, która zdobyła najwięcej punktów ze wszystkich lig. I nie pisze tego dlatego, że juz raz byłem Królem Strzelców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Po prostu ciekawy pomysł, takie mam wrażenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Primo to "guru" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Secundo - jeśli zasponsorujesz takowy tytuł "Króla Strzelców" to myślę, że damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
guru guru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
a tylul bylby lajtowy czy za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
czyli za free [sorry za nabijanie postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Proponuję unieważnić wynik meczu Austevoll - Gneist, który... się nie odbył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Nastąpiła zmiana miejsca rozegrania spotkania, które w rzeczywistości odbyło się w Gneist. Wynik Gneist - Austevoll 0:0.
Pozdrawiam grzech
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
nie ma sprawy , mi to tito [ nasz kolejny mecz wygrałem bodajże 15:14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]I tak nikt nie miał pojęcia co to za drużyny, więc unieważnienie jest zbędne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poza tym daj link z info, że zmienili miejsce odbycia meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Tak Paweł i kto tu ma fuxa? Typa na Francję 2:0 mi zająłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fajnie się z Toba gra, bo do czasu naszych pojedynków zwyciężałem 9 na 10 meczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
==> www.n3sport.no/Organisation.asp?OrgElementId=55817 [ n3sport.no] Experto wybacz, ale interesuję się 4 norweską i kumam troszkę co to są za druzyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Mecz się odbył więc nie ma co odwoływać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> juz kiedyś była taka sytuacja nie pamietam dokładnie spotkania ale było uznane za ważne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Pociesza mnie to, że ktoś się interesuje ta liga, ale jak mecz kiedys nie zostal odwolany to nie ma sensu teraz odwolywac i zmieniac zasady, poza tym co by bylo gdyby w meczu Mexyk-Japonia [under 20] zostal zmieniony gospodarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
juz wszytko jasne mecz odwołany a to kiedyś to stare dzieje ale przez to odwołanie pewnie straciłem awans do 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|