Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Punto moze być OK.
Colta omijaj bo jesli cos padnie to bedzie problem. A potem sprzedaz tez nie jest łatwa.
Lanos - niektorzy chwalą ale ja akurat nie polecę. W rodzinie 2 osoby miały i to auto sypało się niemiłosiernie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a moze civic V ? 90 KM spalanie 6-7 benzino.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by loipop
a moze civic V ? 90 KM spalanie 6-7 benzino.
Obawiam się że ciężko będe miał coś znaleźć nie wyeksploatowanego :/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Lanos - niektorzy chwalą ale ja akurat nie polecę. W rodzinie 2 osoby miały i to auto sypało się niemiłosiernie
u mnie w rodzinie 1 sztuka lanosa (1.5) , autko ma 8lat i w zasadzie bez wiekszych usterek ale to zwyczajnie ch..e auto , kiedys sprawdziłem ile chla (trasa , predkosc sr ok 130 ) i wyszlo mi 16l <krzyk> .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ma ktos moze albo mial Reno Megane II ? wart kupna ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ja miałem okazje 2 tyg. jeździć tym samochodzikiem 1.9DCI i muszę powiedzieć że przyjemnie się jeździło , jednak słyszałem że podobno elektryka czasem daje znać o sobie i często się psuję

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Poszukuję czegoś dla siebie do 15 tysięcy wink
Co byście poradzili? Reanault Megane, Ford Focus czy może coś innego? Chętnie poczytam róźne porady. Pozdro! smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
marcin odpusc sobie meganki ... nie slyszalem jeszcze ani jednej dobrej opini o tym.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Powiedzcie mi za ok 10 tys zl Golf III jakiego moge oczekiwac i w czym sie rozgladac??? albo za ta cene co moglbym ewentualnie kupic wedlug was?? interesuje mnie diesel (raczej tongue )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
A ja za to ( muszę zmienić auto) i jestem prawie zdecydowany (na 99%) na Mazdę 6.
Może ktoś miał jakis kontakt z tym modelem (lub generalnie z nowszymi modelami Mazdy)? Lub po prostu zna się dobrze na samochodach wink
Mógłby mi pomóc podjąć jedną czy dwie decyzje przy wyborze wersji.
A ponadto, ponieważ zamierzam samochód sprowadzić (Niemcy, może dalej) jeśli ktoś się zajmuje przywożeniem aut to być może moglibyśmy obydwoje skorzystać.

Jeśli tak to prosiłbym o kontakt na prive'a wink Nie będę tematu zaśmiecał wink

Z góry dziękuję

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by Coronach
A ja za to ( muszę zmienić auto) i jestem prawie zdecydowany (na 99%) na Mazdę 6.
Może ktoś miał jakis kontakt z tym modelem (lub generalnie z nowszymi modelami Mazdy)? Lub po prostu zna się dobrze na samochodach wink
Mógłby mi pomóc podjąć jedną czy dwie decyzje przy wyborze wersji.
A ponadto, ponieważ zamierzam samochód sprowadzić (Niemcy, może dalej) jeśli ktoś się zajmuje przywożeniem aut to być może moglibyśmy obydwoje skorzystać.

Jeśli tak to prosiłbym o kontakt na prive'a wink Nie będę tematu zaśmiecał wink

Z góry dziękuję

halo halo Szczecin..:D

Coronach ja jezdze Laguna II grandtour hatchback dalem za nia 23.500 sprowadzana z Holandii . Ogladalem sie tez za własnie Mazda 6 i Peugeot 407 ale ciezko było cos znalezsc. Ogolnie poparz sobie na www.autoscout24.de [autoscout24.de] www.mobile.de i mozesz nawet sam pojechac ze znajomym i wrocic na 2 auta . Koszt ubezpieczenia na niemieckie drogi to chyba 120 euro. na miesiac .

W Polsce dolicz jakies 1300 zl za rejestracje. A i pamietaj zeby Niemiec nie przesadzal z cena kupna bo za cło zaplacisz za duzo:D

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
We wrześniu będę przymierzał się do zakupu samochodu. Poważnie zastanawiam się nad Hondą CRX Del Sol.

Jest ekonomiczna i ponoć jak każda Honda mało się psuje.

Jak się dobrze postaram to da się dobrą sztukę ogarnąć już za 10-12 tysięcy.

http://www.allegro.pl/item342161145_honda_crx_del_sol_1_6_v_tec_125_km_targa_czarna_.html

Warto?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
kumpel miał podobną tylko niebieską i też cabrio i zimą było i zimno bo dach przepuszczał zimne powietrze no i delikatnie przeciekało wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
moze wiekszosc z Was wie ale dla tych co akurat nie wiedza to stronka autoscout24.de jest tez po polsku ...
www.autoscout24.pl [autoscout24.pl]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Co do Mazdy 6.
Z tego co widzę to nie bierz diesla. Ten silnik jest dość awaryjny. Kolega mojego ojca ma i po 200k juz sie posypało wszystko. No po prostu tego sie niemal nie da naprawic. Nawet w serwisie sami przyznaja, ze diesel nie był udany. Także na necie już widziałem opinie krytykujące ten silnik.
Bardzo dobra jest benzyna 1.8 120KM.
Kolejna sprawa to przebiegi: diesel bedzie mial na pewno wyzszy. Na allegro widze mase tych Mazd 6: diesel, w srodku zestaw glosnomowiacy (to swiadczy o tym, ze samochod pewnie byl sluzbowy badz na firme) i przebieg po 4-5 latach ok. 100k. Hehe, takimi autami robia nawet 70-100k rocznie. W Europie Zachodniej (głownie Niemcy, Holandia) po ok. 4 latach puszczaja auto na sprzedaz. I te niby noweczki, diesle, pelen wypas to juz mocno sie najezdzily. A nie ma sie co oszukiwac: nowe diesle są mocno wyśrubowane, bezawaryjnosc juz nie taka i ew. naprawa to wtopienie duzej kasy.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Uwajcie na TO [suchen.mobile.de] ogloszenie cop
Sam jezdze Accordem i czasami ogladam sobie ogloszenia i nawet do niego napisalem a tak mi odpisal:
Hello
I am the first owner of the car
The price includes VAT
The car is in excelent condition and it has been kept in garage
No accidents or engine damage
The car is located in Newcastle,UK and i bought this car from Germany and the car has german papers
I worked in Germany and i bought the car there to have it for my work
Now, my working place is in Newcastle and i want to sell it as fast as i can
If you want to buy it please let me know and i will tell you the terms of the deal
I can bring the car to your location if you want to buy it
Thank you for your understand
To mnie najbardziej rozbawilo laugh
Napisze mu zeby przyjechal do mnie to sie jeszcze wodki napijemy laugh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Takich ogłoszeń jest więcej bo ostatnio widziałem Mondeo TDCI 05' za ok. 4k Euro smile
Oczywiście auto ideał wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Mam pytanie, może ktoś tutaj będzie wiedział, w przypaku takiej oferty są dwie informacje które nie do końca rozumiem wink

Mazda 6 [suchen.mobile.de]

Chodzi mi o te dwie rzeczy:

MwSt. ausweisbar -
(Podatek VAT podlega zwrotowi - 19%)

tzn co? zwracaja vat a później trzeba go jeszcze raz zaplacić już w Polsce? czy jak?

verkauf nur handler oder export((USA Brief))))
czy to powoduje że takie auto będzie w Polsce traktowane jak sprowadzone z USA?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ta Mazda jest z USA. Ktoś z Niemiec to sprowadził i teraz sprzedaje. Czyli w Polsce to bedzie wyglądało jakbyś sam to z USA ściągnął. Koszty są na pewno wyższe niz z UE ale sam nie znam zasad rejestrowania aut z USA.
W ogole 2.5 V6 jesli sie nie mylę to tylko na rynek amerykanski były. Tam to jest chyba podstawowa wersja. W slabsze sie nie bawią.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Mam pytanie odnośnie współwłaściela przy ubezpieczeniu OC. Czy jeśli zarejestruje auto na siebie (0 zniżek) a jako współwłaściela wpisze ojca to będe płacił składkę liczona przy uwzględnieniu jego zniżek?
I jeszcze jedno, czy przy zawieraniu umowy kupna-sprzedaży musi być obecny także współwłaściel?
p.s sorry za OT smile

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1