|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Uaktualniona wartosc pierwszej 11 to ok. 3 670 tys. EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
podstawowa 11 FC Gruchlandii jest już warta: 2178405 € czyli średnio 198036 € na zawodnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nieźle - wrost wartości o 58 tyś na zawodnika w ciągu 4 miesięcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Wartość podstawowej 11 - 3178902€ Wartość podstawowej 11 - 2811687€ (4 miechy temu) Biorąc pod uwagę reorganizację w zespole to nie jest tak źle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Pierwsza jedenastka przed sezonem okolo 2,7M Eur Aktualna jedenastka (tylko 2 zawodników pozostalo ze starego teamu reszta wymieniona) Aktualna jedenastka: 3510588 Eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do konca sezonu jeszcze jeden zakup i licze na podciagniecie wartosci o jakies 150-200k
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Po wyprzedazy 6 najlepszych zawodnikow po zawyzonych cenach, zdawalo sie ze z zarobionej kasy nastapia zakupy ktore znacznie wzmocnia zespol.
Raport: Bramkarz - na miejsce sprzedanego bramkarza zakupiono nowego Karl-Erik Åberga (ze wstepnym ogledzin wydaje sie byc znacznie lepszy od poprzednika)
Obrona - sprzedaz 3 kluczowych defensorow znacznie oslabila zespol. Na ich miejsce zostal sprowadzony wyszkolony i obiecujacy Just Rybak oraz na zalatanie dziury slaby i nie rokujacy nadziei na przyszlosc Florianus Wyrzykowski. Z braku czasu na zakup nastepnego obroncy do pierwszego skladu przeszedl slaby 17-letni Sigmund Pietrasz ktorego to zespol bedzie staral sie sprzedac jak tylko bedzie taka mozliwosc. Za mocne oslabienie obrony manager zespolu dostal ostry o*******.
Pomoc - nie zanotowano zmian, nadal w srodkowej lini w pierwszym skladzie wystepuje mlodociany, ktorego zespol pozbedzie sie jak tylko zawodnik ukoncyz 18 rok zycia.
Atak - sprzedaz najlepszego napastnika ligi (19 goli) oraz drugiego snajpera zespolu drastycznie oslabi linie ataku. Na puste miejsce zostala sporowadzona mloda super gwiazda z ktora zespol podpisal dosc dlugi kontrakt. Trener zdecydowal aby nie zakupywac nowego drugiego gracza do ataku, a tym samym do ataku zostal przesuniety 15-letni Francis Pierz ktory w meczach sparingowych spisywal sie bardzo dobrze.
Sklad A: suma 2.650.000 spadek o 205.000 srednia 240.909 spadek o 18.636
Za pozostale pieniadze z transferow wlasciciel klubu zdecydowal sie rozbudowac stadion wraz z infrastruktura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Seba, niezly stadionik sobie wybudowales...a teraz tak awans do cwierc finalu w jakims pucharze...no no...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mój zespół( WIDZEW LODZ ):
Pierwsza 11: 4,698,769 EURO - średnia( 427,160 EURO)
Rezerwa (17 z czego 16 juniorów):1,651,042 EURO - średnia(97,120 EURO)
Cały zespół(28):6,349,811 EURO - średnia(226,778 EURO)
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał widzewek1981: [qb]Mój zespół( WIDZEW LODZ ):
Pierwsza 11: 4,698,769 EURO - średnia( 427,160 EURO)
Rezerwa (17 z czego 16 juniorów):1,651,042 EURO - średnia(97,120 EURO)
Cały zespół(28):6,349,811 EURO - średnia(226,778 EURO)
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] hmmm :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Po sprzedaniu bramkarza i "wiekowych" pomocnikow- i kilku zakupach mocnych, sytuacja wyglada tak:
Podstawowa 11: Bylo: 1,69 ml Jest: 2,38 ml Wzrost o 680tys
Caly zespol: Bylo: 1,90 ml Jest: 3,18 ml Wzrost o 1,28 miliona!!
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Po sprzedaniu kolejnych rezerwowych graczy (przeznaczonych tylko do tego aby na nich zbic kase - co sie udało). Zakupilem nowego bramkarza do tego dobry trening w zeszłym tygodniu i wartosc pierwszej 11stki to juz: 3 979 243 Jeszcze troche potrenują moze cos sie uda kupic i przebije upragnione 4 miliony za 1szą 11stke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ryptol prezesik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> businessmen handlowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Nadzieja Speed Elbląg div.4.XX
Łączna wartość piłkarzy: 1.583.243 euro (17) Średnia wartość piłkarzy: 93.132 euro
Łączna wartość pierwszej jedenastki: 1.352.018 euro (11) Średnia wartość pierwszej jedenastki: 122.911 euro
Łączna wartość rezerwowych: 231.225 euro (6) Średnia wartość rezerwowych: 38.537 euro
Nie jest chyba źle ale podejrzewam, że na 4 lige musze się nieco wzmocnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Dzialalnosc ryptola w szeragach GA daje sie we znaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wartos zespolu przegroczyla magiczna liczbe 4 mln a pierwszej 11-ki powyzej 3 mln
Zespol: 4.422.000 srednia: 119.514
Sklad A: 3.326.000 srednia: 302.364
Mlodzi: 751.000 srednia: 46.938
Dzieki ci ryptol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
No fakt seba mnie samemu to tez pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po zakupie nowego obroncy wartośc pierwszej jedenastki to:
Pierwsza 11stka: Wartośc: 4 100 646 Eur Średnia: 372 786 Eur
Cały skład Wartosc: 5 260 294 Eur Średnia: 187 867 Eur
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Po zakupie nowego super obroncy (dojdzie jutro) wartosc pierwszej 11-ki wzrosla do 3.661.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po tym zakupie oraz z ciagle rosnaca forma bramkarza, moja obrona bedzie nie do przejscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zespol: 5.212.000 srednia: 133.641
Sklad A: 3.661.000 Grajaca 11-ka: 3.538.000 srednia: 332.818
Mlodzi: 760.000 srednia: 47.500
Histra: 2003-04-22 zespo: 2.017.854 sklad A: 1.661.631
2003-05-12 zespol: 2.487.224 (+469.370) sklad A: 1.991.437 (+329.806)
2003-06-30 zespol: 3.159.000 (+671.776) sklad A: 2.551.000 (+559.563)
2003-08-31 zespol: 3.272.000 (+113.000) sklad A: 2.650.000 (+99.000)
2003-09-23 zespol: 3.695.000 (+423.000) sklad A: 2.960.000 (+310.000)
2003-10-26 zespol: 5.212.000 (+1.517.000) sklad A: 3.661.000 (+701.000)
Wyscig za Leopardami trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Moja dzisiejsza wartosc 11 to ok. 4350k EUR. Zespol ma niewiele wieksza, niestety.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A jaki średni wiek ma wasza 11? U mnie 22 lata z małym hakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A średnia wartość jednego zawodnika to: 435tyś.Euro! Chyba nieżle jak na takich małolatów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Wartoś mojej pierwszej jedynastki skoczyla do 4,48 mln E, calkiem niezle jak na druzyne ktora od nastepnego sezonu będzie grac w div.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
Po kolejnych 4 miesiacach wartosc pierwszej 11 FC Gruchlandii to ok 2800000 - czyli wzrost o 700000 EUR (o ok 63 tys na zawodnika) - wszystko zmierza w dobrym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No wartosc mojej 11 to 3,62 mln Euro. Wyscig za Dubnikiem trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niedlugo planowany koljeny wzrost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No i jestesmy po kolejnym wzroscie: Podstawowa 11 warta jest u mnie 4,246 mln Euro . Poscig za Dubnikiem nadal trwa, ale jestesmy coraz blizej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|