Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#227700 26/08/2003 14:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Uaktualniona wartosc pierwszej 11 to ok. 3 670 tys. EUR.

Bonus: Unibet
#227701 27/08/2003 16:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
podstawowa 11 FC Gruchlandii jest już warta: 2178405 &#8364; czyli średnio 198036 &#8364; na zawodnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nieźle - wrost wartości o 58 tyś na zawodnika w ciągu 4 miesięcy.

#227702 28/08/2003 02:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Wartość podstawowej 11 - 3178902&#8364;
Wartość podstawowej 11 - 2811687&#8364; (4 miechy temu)
Biorąc pod uwagę reorganizację w zespole to nie jest tak źle

#227703 28/08/2003 03:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Pierwsza jedenastka przed sezonem okolo 2,7M Eur
Aktualna jedenastka (tylko 2 zawodników pozostalo ze starego teamu reszta wymieniona)
Aktualna jedenastka: 3510588 Eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do konca sezonu jeszcze jeden zakup i licze na podciagniecie wartosci o jakies 150-200k

#227704 31/08/2003 06:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Po wyprzedazy 6 najlepszych zawodnikow po zawyzonych cenach, zdawalo sie ze z zarobionej kasy nastapia zakupy ktore znacznie wzmocnia zespol.

Raport:
Bramkarz - na miejsce sprzedanego bramkarza zakupiono nowego Karl-Erik Åberga (ze wstepnym ogledzin wydaje sie byc znacznie lepszy od poprzednika)

Obrona - sprzedaz 3 kluczowych defensorow znacznie oslabila zespol. Na ich miejsce zostal sprowadzony wyszkolony i obiecujacy Just Rybak oraz na zalatanie dziury slaby i nie rokujacy nadziei na przyszlosc Florianus Wyrzykowski. Z braku czasu na zakup nastepnego obroncy do pierwszego skladu przeszedl slaby 17-letni Sigmund Pietrasz ktorego to zespol bedzie staral sie sprzedac jak tylko bedzie taka mozliwosc. Za mocne oslabienie obrony manager zespolu dostal ostry o*******.

Pomoc - nie zanotowano zmian, nadal w srodkowej lini w pierwszym skladzie wystepuje mlodociany, ktorego zespol pozbedzie sie jak tylko zawodnik ukoncyz 18 rok zycia.

Atak - sprzedaz najlepszego napastnika ligi (19 goli) oraz drugiego snajpera zespolu drastycznie oslabi linie ataku. Na puste miejsce zostala sporowadzona mloda super gwiazda z ktora zespol podpisal dosc dlugi kontrakt. Trener zdecydowal aby nie zakupywac nowego drugiego gracza do ataku, a tym samym do ataku zostal przesuniety 15-letni Francis Pierz ktory w meczach sparingowych spisywal sie bardzo dobrze.

Sklad A:
suma 2.650.000 spadek o 205.000
srednia 240.909 spadek o 18.636

Za pozostale pieniadze z transferow wlasciciel klubu zdecydowal sie rozbudowac stadion wraz z infrastruktura.

#227705 03/09/2003 08:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Seba, niezly stadionik sobie wybudowales...a teraz tak awans do cwierc finalu w jakims pucharze...no no...

#227706 10/09/2003 15:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój zespół( WIDZEW LODZ ):

Pierwsza 11: 4,698,769 EURO - średnia( 427,160 EURO)

Rezerwa (17 z czego 16 juniorów):1,651,042 EURO - średnia(97,120 EURO)

Cały zespół(28):6,349,811 EURO - średnia(226,778 EURO)

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227707 10/09/2003 19:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał widzewek1981:
[qb]Mój zespół( WIDZEW LODZ ):

Pierwsza 11: 4,698,769 EURO - średnia( 427,160 EURO)

Rezerwa (17 z czego 16 juniorów):1,651,042 EURO - średnia(97,120 EURO)

Cały zespół(28):6,349,811 EURO - średnia(226,778 EURO)

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
hmmm :rolleyes:

#227708 14/09/2003 20:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Po sprzedaniu bramkarza i "wiekowych" pomocnikow- i kilku zakupach mocnych, sytuacja wyglada tak:

Podstawowa 11: Bylo: 1,69 ml Jest: 2,38 ml Wzrost o 680tys

Caly zespol: Bylo: 1,90 ml Jest: 3,18 ml Wzrost o 1,28 miliona!!

Pozdrawiam.

#227709 26/09/2003 14:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Po sprzedaniu kolejnych rezerwowych graczy (przeznaczonych tylko do tego aby na nich zbic kase - co sie udało). Zakupilem nowego bramkarza do tego dobry trening w zeszłym tygodniu i wartosc pierwszej 11stki to juz:
3 979 243
Jeszcze troche potrenują moze cos sie uda kupic i przebije upragnione 4 miliony za 1szą 11stke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Ryptol prezesik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> businessmen handlowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#227710 26/09/2003 17:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Nadzieja Speed Elbląg div.4.XX

Łączna wartość piłkarzy: 1.583.243 euro (17)
Średnia wartość piłkarzy: 93.132 euro

Łączna wartość pierwszej jedenastki: 1.352.018 euro (11)
Średnia wartość pierwszej jedenastki: 122.911 euro

Łączna wartość rezerwowych: 231.225 euro (6)
Średnia wartość rezerwowych: 38.537 euro

Nie jest chyba źle ale podejrzewam, że na 4 lige musze się nieco wzmocnić.

#227711 13/10/2003 17:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dzialalnosc ryptola w szeragach GA daje sie we znaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wartos zespolu przegroczyla magiczna liczbe 4 mln a pierwszej 11-ki powyzej 3 mln

Zespol: 4.422.000
srednia: 119.514

Sklad A: 3.326.000
srednia: 302.364

Mlodzi: 751.000
srednia: 46.938

Dzieki ci ryptol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227712 21/10/2003 15:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
No fakt seba mnie samemu to tez pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Po zakupie nowego obroncy wartośc pierwszej jedenastki to:

Pierwsza 11stka:
Wartośc: 4 100 646 Eur
Średnia: 372 786 Eur

Cały skład
Wartosc: 5 260 294 Eur
Średnia: 187 867 Eur

#227713 26/10/2003 22:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Po zakupie nowego super obroncy (dojdzie jutro) wartosc pierwszej 11-ki wzrosla do 3.661.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po tym zakupie oraz z ciagle rosnaca forma bramkarza, moja obrona bedzie nie do przejscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zespol: 5.212.000
srednia: 133.641

Sklad A: 3.661.000
Grajaca 11-ka: 3.538.000
srednia: 332.818

Mlodzi: 760.000
srednia: 47.500

Histra:
2003-04-22
zespo: 2.017.854
sklad A: 1.661.631

2003-05-12
zespol: 2.487.224 (+469.370)
sklad A: 1.991.437 (+329.806)

2003-06-30
zespol: 3.159.000 (+671.776)
sklad A: 2.551.000 (+559.563)

2003-08-31
zespol: 3.272.000 (+113.000)
sklad A: 2.650.000 (+99.000)

2003-09-23
zespol: 3.695.000 (+423.000)
sklad A: 2.960.000 (+310.000)

2003-10-26
zespol: 5.212.000 (+1.517.000)
sklad A: 3.661.000 (+701.000)

Wyscig za Leopardami trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#227714 03/11/2003 13:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Moja dzisiejsza wartosc 11 to ok. 4350k EUR. Zespol ma niewiele wieksza, niestety.

#227715 07/11/2003 12:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A jaki średni wiek ma wasza 11?
U mnie 22 lata z małym hakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A średnia wartość jednego zawodnika to: 435tyś.Euro!
Chyba nieżle jak na takich małolatów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#227716 29/12/2003 17:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Wartoś mojej pierwszej jedynastki skoczyla do 4,48 mln E, calkiem niezle jak na druzyne ktora od nastepnego sezonu będzie grac w div.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227717 08/01/2004 03:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
Po kolejnych 4 miesiacach wartosc pierwszej 11 FC Gruchlandii to ok 2800000 - czyli wzrost o 700000 EUR (o ok 63 tys na zawodnika) - wszystko zmierza w dobrym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#227718 12/01/2004 22:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No wartosc mojej 11 to 3,62 mln Euro. Wyscig za Dubnikiem trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niedlugo planowany koljeny wzrost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227719 25/02/2004 17:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No i jestesmy po kolejnym wzroscie: Podstawowa 11 warta jest u mnie 4,246 mln Euro . Poscig za Dubnikiem nadal trwa, ale jestesmy coraz blizej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1